PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy z wentylacją



oliwier123
30-01-2008, 20:09
witam mam problem z wentylacją a problem ten dotyczy że w kuchni mam poprowadzony jeden kanał wentylacyjny zaś jak sie pózniej dopatrzyłem powinny być dwa kanały przechodzące przez strop i zakończone w dachu takim specjalnym grzybkiem (komin jest zbyt daleko zeby do niego się wpiąć) ten jeden kanał co mam myślę podpiąć okap kuchenny ponieważ mam salon połączony z kuchnia i zależy mi na wmiarę sprawnym odprowadzeniu zapachów,niewiem co mam zrobić żeby było dobrze kuć przez strop nowy kanał prowadzić rurę wzywać dekarza do zamontowania tego grzybka na dachu (dodam mam zrobione tynki ,wylaną posadzkę )czyli kupa roboty i napraw ,może zastosować jakaś kratkę przebijając się przez mur tylko niewiem jak to zrobić żeby było wszystko wporządku i spełniało swoje zadanie,odnośnie kratki to boję sie żeby niewdmuchiwałoby mi zimnego powietrza w zimie i co wy na to czy ktoś ma pomysła i doradzi mi jak wybrnac z tej zasran... sytuacji .Z gory dziękuję wszystkim i pozdrawiam

oliwier123
30-01-2008, 20:56
i załamka z mojej strony nikt nic niewie a ja mam spieprz.... wentylację

oliwier123
31-01-2008, 17:50
Mam wielką prośbę niech ktoś napisze cos mądrego jak to zrobić zeby wszystko było OK.jeszcze raz dziękuję wszystkim