PDA

Zobacz pełną wersję : Kominki Wieliczka-WOJCIESZKO-ma ktoś jakieś doświadczenia?



grzegorz_si
03-02-2008, 09:10
Witam
Ma ktoś jakieś doświadczenie z wymienioną w temacie firmą specjalizującą się w montażu kominków?
Jak oceniacie fachowość, rzetelność, ceny??
Pozdrawiam

kwiacyfka
11-03-2009, 16:14
my rowniez zamierzamy odwiedzic wojcieszko. czy skorzystales z ich uslug? i jak wrazenia ?

grzegorz_si
11-03-2009, 17:51
my rowniez zamierzamy odwiedzic wojcieszko. czy skorzystales z ich uslug? i jak wrazenia ?
Właściwie to nie wiem. Umówiliśmy się na zrobienie kominka, dogadaliśmy cenę, termin i ... nic. Gościu przestał się odzywać.
Robił kominek koledze - był zadowolony.
Pozdrawiam

kaura
11-03-2009, 18:27
Pan Wojcieszko jest wykonawcą naszego kominka i systemu DPG, wkład oczywiście kupilismy u niego.
Moge go polecić z czystym sumieniem jako dobrego fachowca.
Nie mielismy żadnego problemu z kontaktem, kominek montowlismy chyba w październiku 2008.
Terminów wykonania raczej się trzymał, były jakieś niewielkie korekty, czy to z jego, czy z naszej strony,ale raczej mało istotne. Zawsze dogadywalismy się bez problemu.
Kominek działa super. Na spotkaniach obgadaliśmy dokładnie czego oczekujemy i skorzystalismy z jego porad co do kupna wkładu.
Wykonywał tez kominki dla naszych znajomych i jak do tej pory nie słyszałam narzekań.
Może czasami trudno o kontakt z nim, bo ma dużo zleceń.
W siedzibie firmy czesto siedzi ktoś inny, ale wszystkie fachowe sprawy najlepiej ustalać z szefem osobiście.
Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni.

kwiacyfka
12-03-2009, 11:02
cieszymy sie bardzo. bo wlasnie na niego sie decydujemy ostatecznie :)

grzegorz_si
12-03-2009, 20:04
cieszymy sie bardzo. bo wlasnie na niego sie decydujemy ostatecznie :)
No to możecie go ode mnie pozdrowić.
Cholera, robotę sobie poprzestawiałem bo miał przyjechać i taką lipę odstawił. Do dzisiaj nawet nie zadzwonił.
Zły jestem bo miałbym to już za sobą, pewnie zrobiłby to dobrze a tak muszę następnego szukać. Szlak by trafił...
Jak jesteś na miejscu to pewnie przyjedzie i zrobi jak trzeba. To mi się przynajmniej podoba że jest szefem i robi sam. Trochę cwaniak jest.. ale ważne żeby efekt końcowy był zadowalający a ja złego słowa pod tym względem nie słyszałem.
Pewnie znowu pecha miałem ;)
Pozdrawiam

gucio01
28-06-2010, 14:04
Najpierw wyglądało, że będzie dobrze. Pomiar, konsultacja, projekt bez zastrzeżeń.
Problemy zaczęły się później, konstrukcja groziła śmiercią małemu dziecku, które stanęłoby na półce kominka. Spadłby na nie element ważący ok 100 kg przymocowany 4 wkrętami do regipsu (po wyrwaniu ich otwór nie był nawet specjalnie poszarpany) oraz kilkoma plackami kleju (niestety przyklejonymi do gładzi a nie do regipsu)
Z tym, że cwaniak to prawda. Nie pozwolił dotykać kominka przed zapłatą, w przypadku płatności w kolejnym dniu dopłata 200 zł.
Zastanów się dwa razy jeśli chcesz skorzystać z jego usług.

gucio01
22-09-2010, 13:28
Obudowę kominka (elementy drewniane) skończyła firma schodus.pl. Sprawnie bez najmniejszego problemu.

ulkap
23-11-2010, 08:15
Hm, zamierzałam skorzystać z usług tej firmy ale nie wiem czy się odważę po tym co tutaj przeczytałam...

bebea
20-12-2010, 12:50
Obudowę kominka (elementy drewniane) skończyła firma schodus.pl. Sprawnie bez najmniejszego problemu.

Witam... a takie mam pytanie, znaczy się elementy drewniane ważyły 100kg?? bo coś mi się nie chce w to wierzyć....
U mnie pan Wojcieszko postawił kominek we wrześniu br również z DGP i nie mam najmniejszych zastrzeżeń...
Wykonanie jak najbardziej w porządku, dostałam gwarancję...a do tego jestem tego typu "babą" która patrzy robotnikom na ręce..nawet zdjęcia robiłam dla mojego męża, bo nie było go w domu w trakcie zabudowy kominka..nie ma ani jednej rzeczy, do której można byłoby się przyczepić...
A że był droższy cenowo od konkurencji...był..ale przekonał mnie i nie żałuję:) Wiem za co zapłaciłam...Ja go polecam:rolleyes:

rzufik1
18-01-2011, 12:06
U mnie też robił. łącznie z dystrybucją. Ogólnie OK . Choc po dłuższym czasie okazało się że półka wewnętrzna nie dokońca konty proste ma:) problem był jak zamówiłem sobie szyby... jakoś tak wyszło że one miał 90 stopni a nie miesiciły sie.
ogólnie jednak mogę polecic

KajtekZR
26-02-2014, 08:23
:lol2: A ja narzekać nie mogę. Remont w domu zaczął się w lipcu. Niestety ekipa, która miała postawić kominek okazała się mieć poważne kłopoty z dotrzymaniem terminów. Wyglądało na to, że zostaniemy kompletnie bez ogrzewania na zimę. Łukasz Wojcieszko spadł mi prawie z nieba.
Telefon, wizyta, projekt kominka i rozprowadzenia powietrza - szybko i bez ceregieli i zbędnych ozdobników. Termin ustalony i zasadzie dotrzymany. Od przesłania projektu do pierwszego palenia minęło 1,5 miesiąca. Prace były wykonywane szybko, w razie jakichkolwiek wątpliwości czy zmian w projekcie wszystko przedyskutowane. Nie mogłam tez narzekać na bałagan. W porównaniu do ekipy remontowej miałam wrażenie, że jest super czysto. Z czystym sumieniem mogę polecić :wave::wave::wave::wave::wave:

Myśliciel
26-02-2014, 09:18
Jeśli chodzi o Pana Łukasza Wojcieszko z miejscowości sułków to jak najbardziej polecam. Potrafi doradzić i nawet jak występuje problem to wykazuje duże zainteresowanie.

pan Żubr
26-02-2014, 20:44
Jeśli chodzi o Pana Łukasza Wojcieszko z miejscowości sułków to jak najbardziej polecam. Potrafi doradzić i nawet jak występuje problem to wykazuje duże zainteresowanie.
5 postów i wszystkie z dziś i wszystkie w dziale kominki i wszystkie wyglądają jakby pisał je ktoś kto zajmuje się kominkami zawodowo...
:spam:

Myśliciel
27-02-2014, 15:10
5 postów i wszystkie z dziś i wszystkie w dziale kominki i wszystkie wyglądają jakby pisał je ktoś kto zajmuje się kominkami zawodowo...
:spam:

No niestety zawodowo się nie zajmuję ale jest to taki mój Frik na punkcie kominków. Mam potężną wiedzę i chcę się z nią dzielić, czy coś w tym złego? Jedni na forum szukają pomocy, a inni pomagają. Nie rozumiem Twojego toku myślenia a tym bardziej zachowania. Faktem jest że dopiero zaczynam na tym forum, ale czy to powód do tego aby określać mnie jako "Spamera"??? Przykro mi że na tym forum tak wita się ludzi chcących pomóc........ czasami zanim coś się napisze warto się dwa razy zastanowić......

Rikmen
27-02-2014, 19:18
@Myśliciel-
..... czasami zanim coś się napisze warto się dwa razy zastanowić......
Jak myślisz ,czy Ciebie to nie dotyczy? Żeby komuś doradzać to ważniejsza od teorii czasami jest empira,a to niejednokrotnie się nie pokrywa.

Sam przyznajesz;
No niestety zawodowo się nie zajmuję
Dlatego uważam że Twoje podpowiedzi są mało wiarygodne,a pisanie w temacie to:spam: Czy gonisz do elyty?
Pozdrawiam Rikmen Wa.

Myśliciel
28-02-2014, 08:45
@Myśliciel-
Jak myślisz ,czy Ciebie to nie dotyczy? Żeby komuś doradzać to ważniejsza od teorii czasami jest empira,a to niejednokrotnie się nie pokrywa.

Sam przyznajesz;
Dlatego uważam że Twoje podpowiedzi są mało wiarygodne,a pisanie w temacie to:spam: Czy gonisz do elyty?
Pozdrawiam Rikmen Wa.

Tak masz rację, tak sobie tłumacz.....

Robssson
03-02-2015, 14:24
Witam
Ma ktoś jakieś doświadczenie z wymienioną w temacie firmą specjalizującą się w montażu kominków?
Jak oceniacie fachowość, rzetelność, ceny??
Pozdrawiam

Nie polecam tego Pana!, kupiliśmy kominek w sumie za ok 12 tys (MCZ) gdy się zepsuły zawiasy zwodził nas tak długo że minęła gwarancja i umył ręce. Miły i urokliwy na pokaz a tak naprawdę to kawał.....

krak_man
07-12-2015, 12:25
Nie polecam.
Cwaniactwo, robota zrobiona na odwal się, nie dokładnie, po najmniejszej linii oporu - stracone pieniądze i nerwy. Rada dla potencjalnych klientów - zrezygnujcie lub nie spuszczajcie z oka i patrzcie na ręce. Gość bezczelnie wciska, że tak jak zrobił to jest nowa metoda. NIE POLECAM.

janusz_21
12-12-2015, 15:42
Po takich opiniach nie chciałbym poznać tego fachowca. Nie zawsze ten kto blisko jest dobry. U mnie zrobił pieco-kominek pewien prawdziwy fachura i do tego terminowy i nawet raz mnie ździebko op..... bo marudziłem, a mimo to zdecydowałem się na niego. Wszystko obgadaliśmy telefonicznie i e-mail"em. Terminu dotrzymał, wziął tyle na ile się omówiliśmy i gdybym miał jeszcze raz robić coś z tej branży nie wahałbym się przez chwilę. Ekipa z szefem przyjechała do mnie z miejscowości odległej 500km od mojej chałupy i nie było żadnego problemu. Mimo, że nie zapłaciłem mało to jeszcze go polubiłem, z jego firmą aż miło mieć do czynienia, wiem że robił też w Krakowie i okolicach. Teraz ilekroć chcę rozpalić w moim piecyku to mi się morda śmieje, czego i Wam wszystkim życzę po wizycie jakiegokolwiek fachowca.

Remiks
12-12-2015, 17:13
U mnie zrobił pieco-kominek pewien prawdziwy fachura i do tego terminowy i nawet raz mnie ździebko op..... bo marudziłem, a mimo to zdecydowałem się na niego. Wszystko obgadaliśmy telefonicznie i e-mail"em. Terminu dotrzymał, wziął tyle na ile się omówiliśmy i gdybym miał jeszcze raz robić coś z tej branży nie wahałbym się przez chwilę. Ekipa z szefem przyjechała do mnie z miejscowości odległej 500km od mojej chałupy i nie było żadnego problemu. Mimo, że nie zapłaciłem mało to jeszcze go polubiłem, z jego firmą aż miło mieć do czynienia, wiem że robił też w Krakowie i okolicach. Teraz ilekroć chcę rozpalić w moim piecyku to mi się morda śmieje, czego i Wam wszystkim życzę po wizycie jakiegokolwiek fachowca.
No przecież wszyscy wiedzą kto Ci piecyk budował, Piotr tam wypieków dostanie od tego chwalenia;-)

Kominki Piotr Batura
12-12-2015, 18:22
No przecież wszyscy wiedzą kto Ci piecyk budował, Piotr tam wypieków dostanie od tego chwalenia;-)

Oj tam, oj tam...Jakoś to zniosę.:p

Janusz! Może sprzedaj tą swoją chałupę i zbuduj wyżej, z widokiem na Giewont....Piecyk też dopracujemy....;)

janusz_21
13-12-2015, 08:34
Ja tak chciałem coś powiedzieć raczej anonimowo a Wy mnie "w mordę" znaleźliście.
Piotrze jeszcze raz dziękuję a na Giewont patrzeć nie muszę, widok z moich okien mi wystarcza a jak już to musiałaby być nowa chałupa z widokiem na Lwów i okolice lub Karkonosze. Za dużo ludzi chce widzieć Tatry i dlatego tam taki ścisk i chałupa na chałupie a tego nie lubię mimo iż miastowy, a może tym bardziej.
Remix a Ty się nie "czepiaj" gdybyś poznał osobiście tego "Typa" to byś mu jeszcze flaszkę postawił i to kto wie czy nie skrzynkę.
Pisząc chciałem podpowiedzieć takim jak ja którzy miotają się przy wyborze fachowca. Jak to dobrze, że już nie będę miał "przyjemności" gościć u siebie rożnych obszczymurków czyli pseudo fachowców, no chyba, że jeszcze raz. Niestety przewinęło się ich paru dlatego mam uznanie, wiesz dla kogo a reszta niech się domyśla.

Remiks
13-12-2015, 08:46
Remix a Ty się nie "czepiaj" gdybyś poznał osobiście tego "Typa" to byś mu jeszcze flaszkę postawił i to kto wie czy nie skrzynkę.
Pisząc chciałem podpowiedzieć takim jak ja którzy miotają się przy wyborze fachowca. Jak to dobrze, że już nie będę miał "przyjemności" gościć u siebie rożnych obszczymurków czyli pseudo fachowców, no chyba, że jeszcze raz. Niestety przewinęło się ich paru dlatego mam uznanie, wiesz dla kogo a reszta niech się domyśla.
Ja się "czepiam"? "Typa" Piotra nie znam niestety osobiście ale na flaszkę ma zaproszenie już dawno tylko coś mu nie po drodze w Karkonosze;-)

janusz_21
13-12-2015, 09:50
@Remiks - myślę, że się nie obraziłeś bo nie to było moim zamiarem. Polubiłem również Ciebie i podziwiam i to co potrafiłeś zrobić sam! Do mnie też miał przyjechać na flaszkę i kurna nie przyjechał.
Wszystkim kombinującym co postawić w chałupie tak żeby to miało sens polecam wątek - https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiO3sH3xtjJAhWHjQ8KHYNtCHkQFggtMAA&url=http%3A%2F%2Fforum.muratordom.pl%2Fshowthread. php%3F172514-Taki-sobie-piecyk-ceramiczny&usg=AFQjCNH0PoZ67CvbvrUYUTzW1rYUi6xwUg&bvm=bv.109910813,d.ZWU

caymann6
13-12-2015, 13:50
Witam. Ja z uslugi Pana Wojcieszko jestem zadowolony. Pale juz drugi sezon w kominku i jak narazie wszystko jest ok. Doradził nam jak zaaranżować kominek oraz udzielił fachowych i praktycznych porad jak efektywnie palić. System dgp dziala bez zarzutu. Cena adekwatna do jakosci

Robssson
06-05-2016, 11:44
Witam
Ma ktoś jakieś doświadczenie z wymienioną w temacie firmą specjalizującą się w montażu kominków?
Jak oceniacie fachowość, rzetelność, ceny??
Pozdrawiam

Wszystkie pozytywne komentarze są dlatego że nie mają problemów z samym urządzeniem. Niestety zazwyczaj człowieka poznaje się po tym jak już się coś stanie. Ja kupiłem u tego pana kominek za ok 11 tyś MCZ forma 90. Wkład polecany przez Pana Wojcieszko jako "mercedes". Niestety po półtora sezonu wyrobił się zawias który został wymieniony przez tego pana i było ok. Niestety po kolejnym sezonie zawias zepsuł się po raz kolejny co świadczy o jakiejś wadzie tego akurat egzemplarza lub wadliwym zamontowaniu wkładu. I tu niestety już Pan Wojcieszko nie chce brać odpowiedzialności za swoją pracę a nie umie znaleźć przyczyny takiego stanu... w efekcie nie pale w tym kominku bo koszt kpl zawiasów to 100 euro. Jesteśmy z żoną mega rozżaleni na tego "fachowca" i szczerze nie polecamy.

Zdun Darek B
07-05-2016, 09:44
Czy nie sądzie że problem tkwi raczej w firmie MCZ ?
Dla mnie jednym z kryteriów podstawowych wyboru dostawcy wkładów kominkowych jest SERWIS , kto prowadzi naprawy serwisowe sprzedawca /monter czy producent ...

Kominki Piotr Batura
07-05-2016, 11:07
Jest sporo firm, które na takim podejściu żerują...produkt nie najlepszy, ale uśmiechnięty serwisant w drzwiach na zawołanie...

Kominek ma być solidny, trwały i do palenia...Serwis, to żadna łacha...

Robssson
02-06-2016, 12:03
Czy nie sądzie że problem tkwi raczej w firmie MCZ ?
Dla mnie jednym z kryteriów podstawowych wyboru dostawcy wkładów kominkowych jest SERWIS , kto prowadzi naprawy serwisowe sprzedawca /monter czy producent ...

czyli rozumiem że ktoś kto sprzedaje produkt montuje go nie bierze odpowiedzialności za "może" wadliwe zamontowanie??? nie żartuj sobie. Jak coś jest na gwarancji to uderzam do punktu/sklepu gdzie go kupiłem a nie do siedziby firmy...

Robssson
02-06-2016, 12:09
Jest sporo firm, które na takim podejściu żerują...produkt nie najlepszy, ale uśmiechnięty serwisant w drzwiach na zawołanie...

Kominek ma być solidny, trwały i do palenia...Serwis, to żadna łacha...

no to jest idealny komentarz... niestety ja zostałem z wadliwym kominkiem za 11 tys. Mcz przyjechał pooglądał i powiedział że teraz to już jest po gwarancji i tyle. Ja pisałem posta bo uważam że ktoś kto sprzedaje produkt jest za niego w pewnym stopniu odpowiedzialny, zwłaszcza że go jeszcze instaluje. Wg mojej opinii Pan Wojcieszko jest dobry miły jak sprzedaje ... a póxniej radz sobie sam... dlatego nie polecam

lecho*ski
02-06-2016, 18:05
Po gwarancji. Bo gdy był na gwarancji serwis sprawowala ww firma zamiast producent.
Podobny wkład kupiłbys za połowę kwoty, a gdyby doszło do reklamacji w drzwiach stanął by uśmiechnięty serwisant.
Może i serwis to żadna łacha ...
Rozsądnym zalecam sprawdzenie przed zakupem czy wybrany wkład posiada fabryczny serwis,
czy serwis prowadzi pan Wojtas czy inny Kowalski

no to jest idealny komentarz... niestety ja zostałem z wadliwym kominkiem za 11 tys. Mcz przyjechał pooglądał i powiedział że teraz to już jest po gwarancji i tyle. Ja pisałem posta bo uważam że ktoś kto sprzedaje produkt jest za niego w pewnym stopniu odpowiedzialny, zwłaszcza że go jeszcze instaluje. Wg mojej opinii Pan Wojcieszko jest dobry miły jak sprzedaje ... a póxniej radz sobie sam... dlatego nie polecam

Robssson
03-06-2016, 07:28
Po gwarancji. Bo gdy był na gwarancji serwis sprawowala ww firma zamiast producent.
Podobny wkład kupiłbys za połowę kwoty, a gdyby doszło do reklamacji w drzwiach stanął by uśmiechnięty serwisant.
Może i serwis to żadna łacha ...
Rozsądnym zalecam sprawdzenie przed zakupem czy wybrany wkład posiada fabryczny serwis,
czy serwis prowadzi pan Wojtas czy inny Kowalski

gdy zaczęły się problemy to wkład był na gwarancji a Pan instalator przeciągał sprawę tak długo że gwarancja minęła... i oto mam również żal do tego Pana że nie załatwił sprawy do końca. Do dzisiaj nie wiem dlaczego zawiasy po eksploatacji 1,5 roku się wyrabiają...

Kominki Piotr Batura
03-06-2016, 07:40
gdy zaczęły się problemy to wkład był na gwarancji a Pan instalator przeciągał sprawę tak długo że gwarancja minęła... i oto mam również żal do tego Pana że nie załatwił sprawy do końca. Do dzisiaj nie wiem dlaczego zawiasy po eksploatacji 1,5 roku się wyrabiają...

Bo może spawał je, albo wymyślił ktoś, kto nie powinien tam pracować? Warto rozeznać sytuację zanim się coś kupi. Do mojego salonu przychodzą ludzie kupić MOJĄ usługę. A co ja im sprzedam, to sprawa wtórna. Ma działać! Ja za to odpowiadam. Jak producent miga się z serwisem, wynocha! Ale taką sytuację tworzyłem latami. Na początku też sprzedawałem jak leci. Co chciał klient i co popadnie...Nie tędy droga.

Zdun Darek B
03-06-2016, 21:27
Istotne jest aby PRODUCENT miała w zanadrzu własną grupę serwisową która działa na terenie naszego kraju , także na czas po gwarancji ...

lecho*ski
03-06-2016, 21:56
kit z zawiasami, gdybyś miał normalną gwarancję dawno byś o nich zapomniał. producent gdyby przyjechał jego serwis, też wiedziałby co poprawić w swoim produkcie.
niestety najwidoczniej to nie koniecznie jest dla wszystkich aż tak ważne.
ważne że kowalski kupuje, kowalski "serwisuje" a producent ma wszystko za przeproszeniem w dupie .

gdy zaczęły się problemy to wkład był na gwarancji a Pan instalator przeciągał sprawę tak długo że gwarancja minęła... i oto mam również żal do tego Pana że nie załatwił sprawy do końca. Do dzisiaj nie wiem dlaczego zawiasy po eksploatacji 1,5 roku się wyrabiają...

lecho*ski
03-06-2016, 22:06
a na koniec siedzi swistak i zawija wszystko w sreberka ;)

Bo może spawał je, albo wymyślił ktoś, kto nie powinien tam pracować? Warto rozeznać sytuację zanim się coś kupi. Do mojego salonu przychodzą ludzie kupić MOJĄ usługę. A co ja im sprzedam, to sprawa wtórna. Ma działać! Ja za to odpowiadam. Jak producent miga się z serwisem, wynocha! Ale taką sytuację tworzyłem latami. Na początku też sprzedawałem jak leci. Co chciał klient i co popadnie...Nie tędy droga.