PDA

Zobacz pełną wersję : Drzwi Stobrawa



ryba7070
04-02-2008, 18:01
Witam!
Czy ktoś ma doświadczenie w użytkowaniu drzwi Stobrawa, chodzi mi o drzwi zewnętrzne Teksas model S12 i S2 oraz Królewskie model C1, bardzo proszę o wszelkie opinie! Pozdrawiam! : :)

giness
04-02-2008, 18:23
To może ja się podepnę, też bardzo zależy mi o opinii o tych pięknych drzwiach. :D

M ichał SZYMAŃSKI
04-02-2008, 20:43
Również podejmuje temat. Właściciele drzwi STOBRAWA odezwijcie się.

YreQ
04-02-2008, 22:15
Wątek o tych drzwiach już kiedyś był. Sama też miałam je zamówić - wkurzyła mnie obsługa w sklepie a do tego ktoś z forumowiczów zamówił i były niedomalowane czy coś takiego.
Królewskie były moim faworytem. Niestety cenę baaardzo podnieśli i czeka się 20 tygodni i więcej.

Takie same jak Texas - robi firma Art-Tom - widziałam , są piękne i znacznie tańsze - te z długą metaloplastyką.... u nich pod symbolem Dz2.

Pozdrawiam i życzę trafnych wyborów.

ryba7070
08-02-2008, 19:38
Podciągam wątek...

A może jednak ktoś te drzwi użytkuje? :(

arkadius
08-02-2008, 19:45
Kolega zamówił ze Stobrawy Królewskie i żadna rewelacja,na zdjęciu wyglądaja dużo lepiej.

aresior
09-02-2008, 18:01
cześć,
czy chodzi Wam o firme stobrawa z siedzibą w okolicach świerczowa/namysłowa w woj. opolskim?
kupiłem u nich drzwi stalowe, w których sprzedaży pośredniczą. przyjechały szybko. z nimi wszystko ok. jednak drewnianych po wizji lokalnej to bym nie zamówił. rzecz gustu. za 2000 PLN można mieć drzwi "pod wymiar" z meranti, z osprzętem (2 zamki gerda, klamka i szyld) w patyniowanym mosiadzu i z montażem. takiekupiłem jako wejściowe.
z tego co wiem w stobrawie to materiał to sosna. warto zajrzeć do miejscowych stolarzy. polecam szczególnie tych, którzy specjalizuja się w produkcji drzwi

pozdr.

aresior

iwcia43
26-06-2011, 17:24
Mamy takowe, model Texas chyba s3 (bez kutego elementu) z bocznym naświetlem, już trzeci rok. Jak do tej pory działają bez zarzutu (odpukać) i prezentują się naprawdę dobrze. Z tego co pamiętam to Stobrawa pośredniczy w sprzedaży tych drzwi a producentem jest art tom - ktoś już przywoływał tę nazwę post wyżej. Ich rodzimym wyrobem są drzwi królewskie - i te na żywo dużo tracą. Kiedy kupowałam drzwi to nawet mnie ten fakt ucieszył, bo cena tych królewskich była iście królewska.