PDA

Zobacz pełną wersję : Pilnie szukam różdżkarza - żyły wodne!!!!



LenaLena
05-02-2008, 11:46
Polećcie proszę dobrego różdzkarza - musze wytyczyć dom, anie chciałabym spać na żyle wodnej :roll: ... Buduje pod Wieliczką. Sprawa jest pilna!

urgot
05-02-2008, 17:35
Dobrego? Te pieniądze które zamierzasz oddać za wytyczenie żył wodnych lepiej zainwestuj w coś innego. Jeszcze w Wielczce - karpaty fliszowe a pod tym jura. Nie ma mowy o żyłach... najwyżej jakiś mały uskok)

nikita1
05-02-2008, 17:47
urgot, wnoszę że się znasz na tym co w gruncie. daj namiar na kogo co zrobi opinie geotechniczna pod nośność fundametów i przepuszczalność do poś.

urgot
05-02-2008, 22:09
Coś tam czytałem w szkole Raczej poszukaj lokalnie. Geologia to w znacznej mierze doświadzczenie na danym terenie więc trzeba poszukać ludzi którzy w danym terenie się orientują Ja niestety nie)

SmoqWawelski
09-03-2008, 07:40
Coś tam czytałem w szkole Raczej poszukaj lokalnie. Geologia to w znacznej mierze doświadzczenie na danym terenie więc trzeba poszukać ludzi którzy w danym terenie się orientują Ja niestety nie)
Ja też mam działkę koło Wieliczki, dokładnie nad-w Rożnowej, może orientujesz się na tym terenie?
Pozdrawiam

Ursynek
03-06-2015, 12:36
Nie wiem dlaczego wszyscy się tym tak przejmują, jakby to był problem wagi narodowej. Jakiego różdżkarza?! :D Dajcie spokój... teraz jest mlion urządzeń, które NEUTRALIZUJĄ ENERGIĘ Z ŻYŁ! Wystarczy montaż takich urządzeń w pokoju lub kilku pokojach i nie trzeba burzyć domu hehe pierwsza lepsza strona, która wyskakuje w google: http://creatos.com.pl/oferta/bio-info-7-harmonizator-stacjonarny/ Miliony sposobów! :) Powodzenia

darro23
06-07-2015, 23:27
Nie ma czegoś takiego jak żyły wodne. Pozdrawiam:yes: (to jest jeszcze jeden sposób żeby golić z forsy)

zibuch
07-07-2015, 07:18
darro23 ma rację
czytałem trochę o tym kiedyś. żaden różdżkarz nie da Ci gwarancji, na swoją opinię :-)
woda jest wszędzie, kwestia ilości i głębokości