PDA

Zobacz pełną wersję : Apis3 prośba o zdjęcia i komentarze z budowy



daromas
05-02-2008, 17:15
witam, mam zamiar rozpocząć budowę domu apis 3. zwracam się z prośbą do osób, które wybudowaly lub sa w trakcie budowy w/w. domu o opinie i ewentualne koszty budowy.mile widziane zdjęcia:) pozdrawiam i dziękuję.

koyotes
07-02-2008, 11:03
Jeśli można - dołącze się do tego wątku ...
Również wpadł mi w oko APIS 3 (garaż dwustanowiskowy). Interesują mnie wszelkie dodatkowe materiały, takie jak: kosztorys, wykaz powierzchni ścian zewnętrznych i wewnętrznych, metraż powierzchni dachu pod dachówkę itp.
Zdjęcia mile widziane, jak równiesz wszelkiego rodzaju opinie.

koyotes
07-05-2008, 09:28
Odświeżamy :)

Nie dajcie się prosić - zamieszczajcie fotki!!!

Liseczek
16-07-2008, 08:41
Witam
Jestem całkowicie nowy na forum więc i pytanie jak od nowicjusza;)
Też zamierzam kupić projekt domu APIS 3. Widzę że projekt jest w miarę popularny. Chciałbym również zobaczyć wykonany projekt na włsne oczy. Jak rónież podyskutować z budowniczymi. Czy ktoś podzieli się informacjami na temat projektu. Zmiany, koszty, uwagi w trakcie budowy, zdjęcia, itp. A może wśród budowniczych jest ktoś kto buduje się, będzie się budował lub zbudował powyższy projekt z okolic (w promieniu ok 50 km) warszawy.
Proszę o kontakt

Liseczek

koyotes
16-07-2008, 20:00
Ja będę stawiał ten domek w Wieliszewie!
Jestem na etapie załatwiania wszelkich formalności do pozwolenia na budowę!
Pozdrawiam.

Aneta Pokrzywnicka
19-08-2008, 20:39
Ja będę stawiał ten domek w Wieliszewie!
Jestem na etapie załatwiania wszelkich formalności do pozwolenia na budowę!
Pozdrawiam.

Witam,

Mamy zamiar stawiac Apisa kolo Łomianek, czy bylaby mozliwosc obejrzenia domu w rzeczywistosci?

A moze moglabym dostac kilka fotek z zewnatrz i wewnatrz? Bylabym bardzo wdzieczna.

Moj adres e-mail to: [email protected]

Pozdrawiam,
Aneta

koyotes
24-08-2008, 11:43
Będzie oczywiście taka możliwość, ale dopiero w przyszłym roku :)
W zeszłym tygodniu złożyłem o pozwolenie na budowę, jak się uda, to przed zimą wyleję fundamenty. Dom zacznę stawiać w przyszłym roku.

Pozdrawiam.

Aneta Pokrzywnicka
24-08-2008, 19:33
Będzie oczywiście taka możliwość, ale dopiero w przyszłym roku :)
W zeszłym tygodniu złożyłem o pozwolenie na budowę, jak się uda, to przed zimą wyleję fundamenty. Dom zacznę stawiać w przyszłym roku.

Pozdrawiam.

Witam,

To super ze zlozyl juz Pan dokumenty o pozwolenie na budowe, mam nadzieje ze wszystko odbedzie sie jak najszybciej, biarac oczywiscie pod uwage biurokracje w naszym kraju.

My najwczesniej zaczniemy budowe w przyszlym roku lecz bierzemy pod uwage fakt ze moze to byc za 2 lata wiec miloby bylo obejrzec Pana domek jak juz bedzie stal. Prosze o informacje kiedy bedzie mozna :)

Zycze powodzenia.

Pozdrawiam,
Aneta

monika14
03-10-2008, 21:57
Witam,

jestem w trakcie wykanczania Apisa 3. Jesli nadal ktos jest zainteresowany moge zamiescic zdjecia. O kosztach budwy nie moge za wiele powiedziec poniewaz dom zostal kupiony w stanie surowym otwartym od developera. Zaczynalismy z mezem dopiero od okien i od tego etapu moge sie podzielic doswiadczeniem:)

szysza
06-10-2008, 21:06
Witam,

bardzo prosimy o zdjęcia, dużo osób buduje albo zamierza budować APISa3 więc osób zainteresowanych nie brakuje.
Pozdrawiam
Michał

koyotes
08-10-2008, 13:07
Fotki APIS'a 3 macie pod tym linkiem:
http://www.extradom.pl/projekt-domu-APIS%203-ID-4006.html?typ=&powierzchnia=&garaz=2_miejsca&strona=