PDA

Zobacz pełną wersję : KOSZTY BUDOWY - MAZOWIECKIE



pasie
07-02-2008, 13:47
Witam wszystkich
dopiero zaczynam przygodę z budową - jestem na etapie papierologii i pytam was jako ekspertów od budowania czy mając działkę (wszystkie media przy drodze kwestia podciągnięcia ich do domu) i planując budowę domu
http://www.archon.pl/index.php?act=32&sid=m41da7e8570b0a
pod Warszawą - kwota 500000 wystarczy na etap do wprowadzenia, chcę (a raczej muszę) zlecić kompleksowo budowę firmie

pozdrawiam Aga

arktyk
07-02-2008, 13:53
Witam, także buduje dom z pracowni Archon + - dom w prymulkach. Jest on znacznie mniejszy niż twój. Także stan surowy budowałem z firmą. Kosztorysy na stronie archonu są w miarę rzetelne. Jeśli budujesz w Warszawie to do kosztorysu dodać należy jakieś 30-40 procent i powinno być OK. Z taką kwotą jak piszesz powinno ci się udać postawić ten dom w średnim standardzie. Jeśli dasz projekt do wyceny to daj go różnym firmom, myślę że znajdzie się taka, która za dysponowaną przez Ciebie kwotę dom ten zbuduje pod klucz. Cóż... Głowa do góry i Powodzenia.
Pozdrawiam z pobliskiego Otwocka, :)

pelsona
08-02-2008, 12:24
powiem tak Aga i nie ma w tym dużo przesady;
jak będziesz budowała przez Firmę ( przez duże F) to może okazać się że i pół bańki będzie mało. Natomiast budując metodą gospodarczą przy dużym staraniu własnym można za tą kwotę pobudować dwa takie domy z pełnym wykończeniem. Wybór należy do Ciebie, niczym w randce w ciemno.
pzdr.

pasie
09-02-2008, 10:09
dzięki :D i obiecuję że jak juz ruszę to będę na bieżąco informować