PDA

Zobacz pełną wersję : więcej za kostkę ?



slawwoj
08-02-2008, 07:03
Czy warto zapłacić więcej za kostke brukową

np. Superbruk (kolor) - 45 zł
np Bruk Bet (kolor) - 70 zł

czy ta róznica w cenie będzie widoczna w jakości ?

anetabo
08-02-2008, 08:57
Moim zdaniem nie warto - kostka brukowa to kostka brukowa. Jeśli podoba Ci się jej kształt i kolor to po co przepłacać za firmę?

KiZ
08-02-2008, 09:17
Przed wyborem kostki porównywałem produkty z tego samego rodzaju pochodzące od róznych producentów. Wyroby renomowanych, rozreklamowanych producentów nie różniły się wizualnie od kostek pochodzących od lokalnych, sprawdzonych wykonawców. Wybrałem więc tańszy materiał (kostka kolorowa z "posypką"), oczywiście z atestami i z firmy działającej już 15 lat, za to ich kostka była tańsza o dobre 50%.

Natomiast jeśli chodzi o wyroby bardziej nowatorskie, specjalne rodzaje kostek i bruków to producenci renomowani mają, przynajmniej od strony wizualnej produktów, jeszcze dość wyraźną przewagę.

slawwoj
08-02-2008, 09:34
Moim zdaniem nie warto - kostka brukowa to kostka brukowa. Jeśli podoba Ci się jej kształt i kolor to po co przepłacać za firmę?

Sprzedawcy określają to w ten sposób:
"na dzień dzisiejszy to moze i nie widać róznicy między kostka tańszą i droższą ale po paru latach to róznica będzie widoczna :roll:

KrzysztofLis
08-02-2008, 10:15
I oczywiście mówią to na podstawie własnego, wieloletniego doświadczenia?

slawwoj
08-02-2008, 10:34
I oczywiście mówią to na podstawie własnego, wieloletniego doświadczenia?
Oczywiście.

Brzmi to bardzo przekonującą, zwłaszcza jak mówi to 25 letnia lalka. :D

KrzysztofLis
08-02-2008, 10:36
I dlatego właśnie do takich zakupów należy wysyłać kobietę. Urokowi kobiety powinna się oprzeć a facetów-sprzedawców skutecznie zbijać z tropu. :)

slawwoj
08-02-2008, 10:53
I dlatego właśnie do takich zakupów należy wysyłać kobietę. Urokowi kobiety powinna się oprzeć a facetów-sprzedawców skutecznie zbijać z tropu. :)

coś wtym jest :roll:

paulineczka5543
10-12-2016, 08:04
Trudny dylemat, z mojego skromnego doświadczenia polecam Superbruk kolor jest bardzo dobrej jakości i nie ma sensu przepłacać.