PDA

Zobacz pełną wersję : Piekarnik z funkcją mikrofali - czy warto?



ryba7070
10-02-2008, 09:42
Witam! Bardzo jestem ciekawa Waszych opinii, chodzi mi oczywiście o piekarnik do zabudowy a może jednak kuchenka mikrofalowa i piekarnik oddzielnie? :(

asana
10-02-2008, 10:46
WARTO!!! :) Po latach posiadania piekarnika i mikrofalowki osobno zdecydowalismy sie na zestaw 2w1 i po niemal 4 miesiacach uzytkowania jestem pewna , ze to byl strzal w 10!
Mamy samsunga - mial najwieksze gabaryty. Dziala swietnie, a dodatkowo zyskalismy szafke :)

ryba7070
10-02-2008, 13:38
WARTO!!! :) Po latach posiadania piekarnika i mikrofalowki osobno zdecydowalismy sie na zestaw 2w1 i po niemal 4 miesiacach uzytkowania jestem pewna , ze to byl strzal w 10!
Mamy samsunga - mial najwieksze gabaryty. Dziala swietnie, a dodatkowo zyskalismy szafke :)

Dziękuję bardzo za odpowiedź, też właśnie doradzano mi samsunga no i ta dodatkowa szafka... :)

Lookita
10-02-2008, 13:53
A dlaczego Samsung?Sa inne ,bardziej doswiadczone firmy w kulinarnych dzialaniach niz Samsung.Sam ost. wyczytalem o takich piekarnikach-z funkcja mikro....
Z Samsunga to czytalem na ich stronie o piekarniku z mozliwoscia jednoczesnego pieczenia 2 roznych dan.Ja sklaniam sie ku piekarnikowi 2w1 ale...rozwaze ,jakiej firmy ma on byc.

kubaimycha
10-02-2008, 15:09
A ja jestem na nie... Jeśli piekarnik ma być z prawdziwego zdarzenia i służyć więcej niż 1-2 razy w miesiącu to połączenie 2w1 nie jest za dobre...
Dlaczego ?
- piekarnik z funkcją mikrofali jest znacznie mniejszych gabarytów
- zwykle nie ma kilku przydatnych funkcji np. katalizy, termoobiegu...
- jest słabiej wyposażony np. nie ma prowadnic teleskopowych, termosondy, rożna...
Jedynym plusem takiego rozwiązania jest oszczędność miejsca.
W poprzednim domu miałam taki 2w1, ale oprócz tego "normalny" piekarnik...Wybór zupełnie przypadkowy, jeśli chodzi o piekarnik+mikrofalę, ponieważ dostałam taki od teściowej z Holandii i miał służyć głównie za mikrofalówkę. Moim zdaniem nie nadawał się do pieczenia z prawdziwego zdarzenia...Za to był wygodny, jeśli chodzi o szybkie grzanki, zapiekanki itd.
W obecnej kuchni mam obok siebie 3 sprzęty : piekarnik, piekarnik parowy i mikrofalę...
Zanim kupicie taki 2 w1 obejrzyjcie dokładnie i porównajcie tej samej firmy oba sprzęty - najłatwiej zobaczyć różnice. I zastanówcie się do czego i jak często ma Wam służyć. Dla singla jedzącego zwykle "na mieście" 2w1 będzie pewnie dobrym rozwiązaniem, ale już dla 4-osobowej rodziny jedzącej najczęściej w domu... :roll:

askaaa
10-02-2008, 19:14
ja o innym piekarniku ale może komuś też się przyda :)
PIEKARNIK PAROWY

w sumie to do kubaimychy się zwracam (podejrzałam to u Ciebie) :wink:
powiedz proszę czy to fajna rzecz ?

Maggie
10-02-2008, 23:36
Ja też mam Samsunga i jestem jego fanką!

Co do gabarytów: 42 litry spokojnie wystarczają nawet na wielką blachę świątecznego sernika. Pewnie dwa ciasta na raz się nie zmieszczą, ale w sumie w ciągu ostatnich 10 lat chyba raz czy dwa razy zdarzyło mi się piec równocześnie dwa dania w piekarniku :roll: . Aha, nagrzewa się szybciej niż piekarnik normalnej wielkości.

Termoobieg ma, nawet podwójny. Fajne są też programy łączone: piekarnik + mikrofale. Nie ma rożna, ale i tak nie używam 8) . Jest przydatne czyszczenie parą. Prowadnic teleskopowych brak, ale ponieważ nigdy dotąd takich nie używałam, to nie wiem, co tracę. W poprzednim piekarniku zwykle korzystałam z podstawowych programów: termoobieg, grzałka górna i dolna, więc wyposażenie Samsunga całkiem wystarcza dla naszej czteroosobowej rodziny - nie tylko do podgrzania mrożonej pizzy :P .

Chyba w starszych typach urządzeń 2 w 1 ilość funkcji była bardzo uboga. Znajoma, posiadająca taki sprzęt np. ciasto piec mogła tylko w szklanych lub ceramicznych formach

Minusem jest cena - kosztuje tyle co piekarnik i mikrofala razem wzięte. Ale oszczędność miejsca, o której pisano, jest nie do pogardzenia.

Lubię tego małego Koreańczyka 8)

asana
10-02-2008, 23:48
Ja nie jestem singlem - nasza rodzina jest (poki co ;) ) trzyosobowa i dla nas gabaryty samsunga sa absolutnie wystarczajace...
No coz - trzeba uswiadomic sobie ze upieczenie w nim ogromnego indyka w swieto dziekczynienia moze okazac sie ... niemozliwe, ale przyznam szczerze, ze w moim bylym "regularnym" piekarniku pieklam indyka az... jeden raz na 11 lat uzytkowania.
Moj "koreanczyk" kosztowal jakies 2300zl w sklepie internetowym i uwazam , ze jest absolutnie wart tych pieniedzy!

Ale byc moze gdybym miala ogromna kuchnie i miejsce na te wszystkie cudowne kuchenne udogodnienia (i pieniazki), to pewnie nie kupowalabym rozwiazan typu 2w1 :D

kubaimycha
11-02-2008, 06:40
Decydując się na sprzęt firmy Miele porównywałam piekarniki - tzw. zwykły z 2w1 z mikrofalą. Różnica jest naprawdę znacząca w wyborze funkcji i wyposażenia...A ceny porównywalne...Dlatego radziłam porównywać sprzęty tej samej firmy - najłatwiej wyłapać różnice...
Sprawa jest niemal bezdyskusyjna, gdy chodzi o brak miejsca na kolejną zabudowę...Gdy jednak da się wygospodarować kawałek miejsca moim zdaniem lepiej dopłacić parę zł za zwykła mikrofalę i jednak mieć piekarnik z prawdziwego zdarzenia...
Ważne czego oczekuje się po danym sprzęcie i jak często ma służyć, ale o tym już pisałam...

kubaimycha
11-02-2008, 07:24
ja o innym piekarniku ale może komuś też się przyda :)
PIEKARNIK PAROWY

w sumie to do kubaimychy się zwracam (podejrzałam to u Ciebie) :wink:
powiedz proszę czy to fajna rzecz ?

...bardzo fajna...ale to wymaga kolejnej "porcji" wolnego miejsca do wykorzystania pod zabudowę... :roll:
Jestem przeciwnikiem rzeczy typu 2 w1, chyba że akceptuje się z założenia pewne niedoskonałości...
Jedynym sprzętem typu j.w. który spełnił moje oczekiwania jest pralko-suszarka...Ale może też tylko dlatego, że suszarki używam baaardzo sporadycznie :roll:

pulkovnica
06-03-2008, 09:27
a czy ktoś z Forumowiczów ma jakieś doświadczenia z takim kompaktem innej firmy niż Samsung?
i kolejne pytanie: jakie są tam zwykle funkcje mikrofali, bo jakoś w opisach sprzętów w internecie poza informacją ze mikrofala obecna, nie ma nic więcej.... :-?

pozdrawiam,
pulkovnica

jaszczurka
06-03-2008, 12:59
Samsung to chyba jako jedyny albo nieliczny PIEKARNIK z funkcja mikrofalówki a nie odwrotnie!! To nieprawda ze jest ubogi w wyposażenie!!! ma o wiele wiecej funkcji niz nie jeden z nowych piekarnikow!! Po co komu rożno? skoro mozna kurczaka upiec na blaszce, albo jak kto woli na butelce:)
A ja pieke 2 blachy na raz bułek , wiec nie jest taki malutki!
Mowie tu o Samsungu Ovenspeed.To rewelacyjny sprzet.Polecam
Jedyny żal-to brak prowadnic

asana
06-03-2008, 21:02
Jedyny żal-to brak prowadnic

Zgadzam się w 100 procentach! :)

pleg
09-03-2008, 00:53
Ja zamówiłem taki piekarnik (z funkcją mikrofali)

AEG Competence KB 9810 E-M

http://image.ceneo.pl/data/products/366118/product.jpg

Czekam na dostawę :)

wisia30
10-09-2008, 13:52
Podbijam temat, może ktoś w międzyczasie zakupił taki piekarnik 2 w 1 i zechciałby się wypowiedzieć na temat pojemności i użytkowania w nim mikrofalówki. Mam także pytanie dotyczące wysokości na jakiej macie zamontowany taki piekarnik, u mnie miejsce jest pod blatem na którym będzie płyta ceramiczna, a więc dość nisko jak na mikrofalówkę (tak mi się wydaje) . Jak to się sprawdza?

zorba128
10-09-2008, 14:51
Witam

To ja się podłączę - spotkał ktoś może piekarnik z mikrofalą, ale pełnowymiarowy, do zabudowy pod blatem? Albo - czy jest sens zabudowywać niższy piekarnik i dawać pod spodem np szufladę - mam wrażenie, że będzie to nieciekawie wyglądać.

pozdrawiam,
marcin

batata
07-05-2009, 19:02
Mam taki piekarnik od 10 czy 11 lat. Ma normalne wymiary zwykłego, dużego piekarnika. Nie jest mniejszy. Ma wszystkie funkcje potrzebne funkcje- 3D (gorące powietrze), samo gorące powietrze, obieg gorącego powietrza+rożen (termoobieg), dolna i górna grzałka, rożen (dla duzych i małych powierzchni rożna), FUZZY LOGIC (precyzyjna temp. np. do jogurtów)- tego nie używałam jeszcze.:D Funkcję szybkiego nagrzewania. Ważenie produktu. I oczywiście funkcję mikrofali 90, 180, 360, 600, MAX. Nagrzewanie do 300stopni.
Można używać samą mikrofalę lub sam piekarnik lub wybrana funkcja piekarnika+wybrana mikrofali.

Jest to piekarnik firmy Siemens. 11 lat temu był strasznie drogi. Kosztował ok. 12000zł. o ile dobrze pamiętam. Ale się nie psuje i działa tak samo, jak na początku. I jestem z niego baaardzo zadowolona.
Siemens chyba nie zrezygnował z ich produkcji, tylko może są już inne modele.
Mój to HE 895... (i coś dalej, ale symbol spisuję z instrukcji obsługi, która dotyczy dwóch podobnych modeli- drugi to HE 890...)

stefa1
08-05-2009, 00:07
Wg mnie warto zainwestować w taki łączony sprzęt , o którym piszecie. Znalazłam również innego producenta takich kombajnów: LG ma piekarnik świetlny. I jest to połączenie już nie 2w1, a 3w1(piekarnik, opiekacz, mikrofala z funkcja gotowania na parze) http://www.ceneo.pl/1185982 :wink:

Pablomx
08-05-2009, 10:30
Nigdy nie kupiłbym piekarnika z funkcją mikrofali. To jest lekka przesada. Za to kupiłem piekarnik z funkcją Grilla, z której jestem bardzo zadowolony.

Sweetstar
08-05-2009, 17:35
hmmm... ktoś tu zaprzecza sobie samemu :P a mikrofala z grillem to nie przesada wobec tego? :P ehhh...
mnie się podobają takie rozwiązania, bo to ogromna oszczędność zarówno miejsca jak i energii :)
a to co stefa wynalazła chyba znajdzie się na mojej "liście życzeń" do nowego mieszkanka :P

Dreikainnen
10-05-2009, 15:07
Nigdy nie kupiłbym piekarnika z funkcją mikrofali. To jest lekka przesada. Za to kupiłem piekarnik z funkcją Grilla, z której jestem bardzo zadowolony.

Zależy kto jakie ma potrzeby u mnie "grill" jest dość obleganą funkcją, tak samo niezbędny jest termoobieg reszta opcji może być przycięta jeśli są te dwie.

Sweetstar: mikrofala z grillem ok, ale pamiętaj ile rzeczy upchasz w takiej mikrofali na raz? Dla jednej osoby ok, ale jak jest już rodzinka to trochę inaczej to wygląda.

Pablomx
11-05-2009, 14:43
hmmm... ktoś tu zaprzecza sobie samemu :P a mikrofala z grillem to nie przesada wobec tego? :P ehhh...
mnie się podobają takie rozwiązania, bo to ogromna oszczędność zarówno miejsca jak i energii :)
a to co stefa wynalazła chyba znajdzie się na mojej "liście życzeń" do nowego mieszkanka :P

Ja napewno nie zaprzeczam sobie. Raczej Ty sobie samemu.Może nie zaprzeczasz, a po prostu wykorzystujesz to wszystko. Nie wiem jak jest u Ciebie, nie będę oceniał. Ja np. mam mikrofale pojemności 23l. Jest wystarczająca, nigdy nie miałem sytuacji, gdzie coś mi się nie zmieściło. Piekarnik mam pojemności ponad 55l. Porównaj sobie zużycie prądu, jak chcę sobie przygrzać np. szklankę mleka w mikrofali 23l, do zużycia prądu dla tej samej szklanki mleka w piekarniku ponad 55l. Pojemność dużo ponad 2 razy większa, zużycie prądu nie idzie proporcjonalnie do pojemności, zużywa więcej prądu. Pokaż mi tą oszczędność. Chyba, że jest jakaś nowa technologia, bez prądu... Miejsca owszem zajmuje więcej, ale to nie jest wada.
Za to grilla nie używam zamiast grilla na powietrzu. W tym przypadku nie można mówić o oszczędności, bo nie po to to służy. Grilla bardzo często używam pod koniec pieczenia pizzy, zapiekanek, potraw mięsnych, serowych i niektórych ciast. Jak widzę, że np. pizza dochodzi, włączam grilla i na pizzy tworzy się taka delikatnie chrupiąca warstwa.... Jak z pieca. Podobnie w ciastach, czy w innych potrawach. Osobiście Jestem strasznym amatorem potraw, kocham eksperymentować, robić jakieś dziwne potrawy. A taki grill tworzy spore możliwości, cieszę się, że jest - bo go wykorzystuje. Z mikrofali pewnie bym wogóle nie korzystał, mam mniejszą. Stąd moje zdanie.

Sweetstar
12-05-2009, 14:38
Spokojnie, nie emocjonuj się tak ;)
Chodziło mi o to, że stwierdziłeś, że to przesada - otóż to samo można by rzec o mikrofali z grillem, bo przecież to łączenie opcji...
Radziłabym się wczytać również w opis urządzenia, które przedstawiła stefa1, a do którego się również odnosiłam - to jest piekarnik z funkcją mikrofali o pojemności 32l :) jest to zatem coś między mikrofalą a piekarnikiem.
Doskonale rozumiem Twoje argumenty. Sama uwielbiam gotować i nie wyobrażam sobie nie móc robić pewnych rzeczy. Aktualnie funkcji grilla w mikrofali nawet nie posiadam, ale uważam, że może to być przydatne, tak jak Dreikainnen zauważył - to zależy od potrzeb. Dla mnie np. nie ma sensu grzać całego piekarnika dla zrobienia 2 zapiekanek... Więc kwestia oszczędności jak najbardziej istnieje :)

Dreikainnen
12-05-2009, 18:42
Uuu ja też nie zwróciłem uwagi, że to 32L pojemności, ale podejrzewam, że i tak z pieczenią mógłby być problem (tym bardziej, że na samym grillu nie zrobi się tego porządnie, a przynajmniej moja lepsza połowa tak twierdzi :wink: )
Pablomx spokojnie nie bierz tak wszystkiego do siebie bo nie wyrobisz, jaki masz w ogóle ten piekarnik? Bo szczerze mówiąc nie wpadłbym na ten patent z pizzą :D trza spróbować

JanWerbinski
12-05-2009, 21:35
Ciebie, nie będę oceniał. Ja np. mam mikrofale pojemności 23l. Jest wystarczająca, nigdy nie miałem sytuacji, gdzie coś mi się nie zmieściło. Piekarnik mam pojemności ponad 55l. Porównaj sobie zużycie prądu, jak chcę sobie przygrzać np. szklankę mleka w mikrofali 23l, do zużycia prądu dla tej samej szklanki mleka w piekarniku ponad 55l. Pojemność dużo ponad 2 razy większa, zużycie prądu nie idzie proporcjonalnie do pojemności, zużywa więcej prądu.
Mikrofala 1000 litrowa i 23 litrowa zużywa dokładnie tyle samo prądu na podgrzanie tej samej szklanki wody.

Pablomx
14-05-2009, 15:57
Spokojnie, nie emocjonuj się tak

Może przesadziłem, przepraszam. Nerwowy jestem.

Z tym prądem to tego nie wiedziałem. Wydaje mi się odwrotnie, przecież masz większą powierzchnię, działania tej mikrofali. Nie jest to tak, że musi wtedy zużyć więcej energii, żeby wytworzyć te fale?


Pablomx spokojnie nie bierz tak wszystkiego do siebie bo nie wyrobisz, jaki masz w ogóle ten piekarnik? Bo szczerze mówiąc nie wpadłbym na ten patent z pizzą trza spróbować

Piekarnik mam Franke, mikrofale Boscha, też z grillem.

Jagger
16-05-2009, 00:42
JanWerbinski dlaczego zużycie będzie w obu przypadkach jednakowe? Nie neguje tylko jestem szczerze mówiąc ciekawy.

Takie hybrydy 32L będą ok do małych kuchni, ale jak częściej się piecze to nie wiem czy to będzie idealne rozwiązanie, może jestem po prostu tradycjonalistą.
Pablomx: fakt piekarniki mają ciekawe (stary dobry styl country rządzi) ;)

JanWerbinski
16-05-2009, 08:56
Dlatego, że promieniowanie elektromagnetyczne będzie się odbijało od ścianek do momentu napotkania wody, w której zostanie pochłonięte. Cała energia musi zostać oddana do wody. Pomijamy tutaj nieistotne straty przetwornika itp. Dlatego nie ma znaczenia wielkość kuchenki, bo cała energia idzie w potrawę, a nie w obudowę.

Z piekarnikiem jest inaczej. Tam im większy, tym więcej obudowy i powietrza wewnątrz trzeba ogrzać. Większa obudowa, to większe uciekanie ciepła na zewnątrz.

Sweetstar
18-05-2009, 23:21
hmmm... to na serio ciekawe... chociaż wtedy porównywaliśmy piekarnik elektryczny z mikrofalą, a nie 2 mikrofale :)
Jagger - też jestem po trochu tradycjonalistką :) jednak kusi mnie wizja pewnej oszczędności.
Dreikainnen - na samym grillu to ewentualnie można ugrillować, to fakt ;) ale termoobieg i te wszystkie grzałki chyba powinny coś wskórać? czytałam opis na stronie producenta (http://pl.lge.com/prodmodeldetail.do?actType=search&page=1&modelCategoryId=060507&categoryId=060507&parentId=0605&modelCodeDisplay=MP-9297MLC&model=NOTHING), i choć wiem, że takie rzeczy zawsze pięknie brzmią, to jednak bardzo ciekawie się zapowiada pichcenie w czymś takim... jak myślicie?

JanWerbinski
19-05-2009, 09:00
U siebie zdecydowałem się na osobne urzadzenia. Koszt nawet niewiele niższy od 2w1, ale każde z urządzeń ma maksimum zalet, a nie tylko łączy wady.

Pablomx
19-05-2009, 09:40
U siebie zdecydowałem się na osobne urzadzenia. Koszt nawet niewiele niższy od 2w1, ale każde z urządzeń ma maksimum zalet, a nie tylko łączy wady.

Dokładnie tak. Jedynie (może nei jedynie, bo to jest bardzo przydatne) mam w piekarniku grill. Naprawdę polecam takie połączenie. Mikrofale mam osobną, też z grillem, ale rzadziej z niego korzystam. Mniejsza pojemność a częściej przyrządzam porcje dla całej rodziny.

A mam jeszcze takie pytanie, bo dowiedziałem się już ciekawej rzeczy o piekarniku i możliwości pieczenia kilku rzeczy naraz. Może macie jeszcze jakieś wasze domowe sposoby?

I do czego wykorzystujecie mikrofale? Mi służy praktycznie tylko do rozmrażania (jak się spieszy), czasami do przygrzewania jakiś małych rzeczy (często właśnie do mleka).

AliG
19-05-2009, 22:10
Pablomx jak będziesz miał chwilkę to naskrob o tym piekarniku czy tutaj czy do mnie na pw, niewielu jest użytkowników i ciężko dorwać jakaś sensowną opinię, najbardziej interesuje mnie jak spisuje się termoobieg, najbardziej zależy mi właśnie na nim...

adam_cz-wa
29-03-2010, 14:11
Mnie doskwiera brak miejsca więc szukam 2 w 1. Wątek troche odgrzebany ale może ktoś ma jakieś nowsze sprzęty i zechce opisać wady i zalety takiej opcji.

maartaa
13-04-2010, 20:01
ja jeszcze nie mam, ale planuję,

prawdopodobnie Samsunga, choć zastanawiam się również nad Hotpoint-Ariston.

głównie ze względu na brak miejsca, jak i na dość rzadko używany piekarnik - obecnie w domu mam nawet 2 i używam ich sporadycznie. częściej chyba przydaje się mikrofala, ale nie chcę rezygnować z piekarnika. dlatego decyzja o 2w1. i główne założenie - ma mieć termoobieg. na tym trybie zazwyczaj używam piekarnika i taki mi wystarczy do mojego kucharzenia :)

redlum
14-07-2010, 18:42
podbije temat - szukam czy sprawdza sie takie kombo piekarnik + mikrofala. Jak ktos ma jakiś model Bosch/Siemens to proszę o opinię.

pola08
14-07-2010, 21:51
Moja siostra ma firmy Bauknecht. Świetnie się sprawuje. Nie wiem czy są dostępne tej firmy na naszym rynku. Jakościowo można porównać spokojne do siemensa. Jak ktoś ma małą kuchnię sprawdzają się super. Mi jednak osobno piekarnik i mikrofala siemensa wyszły taniej.

Colt35
06-01-2016, 10:13
podbijam

zastanawiam sie nad Samsung/Amica

ktos ma doswiadczenie z najnowszymi modelami 2 w 1 tych firm ?? jakies konkretne modele ?

Wujor
04-10-2017, 08:46
Czy kto ostatnio coś takiego kupował? Zastanawam sie nad zakupem ale nie wiem w czym wybierać i czy wogóle warto?

Agnieszka55
04-10-2017, 10:30
Czy kto ostatnio coś takiego kupował? Zastanawam sie nad zakupem ale nie wiem w czym wybierać i czy wogóle warto?

Mam Samsunga http://www.samsung.com/pl/cooking-appliances/compact-oven-nq50h5537kb/
Jestem bardzo zadowolona.
Piekarnik jest trochę mniejszy od standardowego,
ale nie jakiś maleńki (pojemność 50 l),
na moje potrzeby w zupełności wystarcza - nigdy nie piekłam jednocześnie 2 potraw,
a jedna spokojnie się mieści w tym piekarniku.
I nie tracę miejsca (którego nie mam w nadmiarze ;)) na dwa osobne sprzęty.

Wujor
04-10-2017, 12:40
Dzieki Aga za opinie :)

gosiasad
04-10-2017, 16:42
Mam piekarnik z funkcją mikrofali i jestem bardzo zadowolona. Funkcjonuje jako drugi (dużo pieczemy).

Wujor
04-10-2017, 17:18
A jaki model? Firma piekarnika?

gosiasad
04-10-2017, 20:16
A jaki model? Firma piekarnika?

Siemens

bartek158
05-03-2018, 16:48
Witam
Zastanawiam się nad zakupem piekarnika SAMSUNG NQ50H5533KS/EO z funkcją mikrofali. Zastanawia jedna sprawa , w piekarniku jest mocowanie na ruszt, czy trzeba je za każdym razem jak chce się skorzystać w mikrofali wyjmować ? Do zwykłych kuchenek mikrofalowych nie można wkładać przecież niczego metalowego.

Agnieszka55
06-03-2018, 07:07
Witam
Zastanawiam się nad zakupem piekarnika SAMSUNG NQ50H5533KS/EO z funkcją mikrofali. Zastanawia jedna sprawa , w piekarniku jest mocowanie na ruszt, czy trzeba je za każdym razem jak chce się skorzystać w mikrofali wyjmować ? Do zwykłych kuchenek mikrofalowych nie można wkładać przecież niczego metalowego.

Chodzi Ci o o te "drabinki" na bokach?
Ich się nie wyjmuje, przecież na nich trzyma się płyta ceramiczna w funkcji mikrofali

Luxum
07-03-2018, 14:54
W każdym z przypadków na zdjęciu zamontowaliśmy piekarnik z funkcją mikrofali Samsunga.
Oszczędność miejsca w przypadku niewielkich kuchni, lub kuchni otwartych w kawalerkach jest oczywista.
Do codziennego podgrzewania niewielkich porcji jest trochę mało wygodne, ale w przypadku
dużych porcji, rozmrażania, podgrzewania zamrożonych produktów to super pomysł.
Polecamy.

408774408775408776408777408778