PDA

Zobacz pełną wersję : Wybaczcie, że tutaj...



Stanley
26-08-2003, 18:10
ale jestem trochę zrozpaczony a poszukuję solidnej firmy z okolic stolycy, która zrobiłaby mi dwie pary trochę nietypowych drzwi wewnętrznych,
jedne niezupełnie wymiarowe ale"normalne"
drugie całkiem niewymiarowe (na przygórek) za to przesuwne.

wszelkie namiary bedą mile widziane (najchętniej WWW) trochę mi sie spieszy a ostatnie dni spędzam na przysłowiowych walizkach :cry: będąc raz tu raz tam i nie bardzo mam czas poszukać osobiście :oops:

jedyna oferta to 1000 pln - niestety nie mam mozliwości jej zweryfikowania (to ktoś kogo na oczy nie widziałem, że o jego pracach już nie wspomnę :cry: polecany przez schodziarza ale to grozi wywaleniem 1kzł na wątpliwą ilość opału do kominka) :cry: :cry: :cry: :cry:

dodam jeszcze, że najlepiej aby były zrobione ze świerka ewentualnie z sosny

prosze o pomoc
z góry dzięki :)

skorpionka
26-08-2003, 19:38
Czy tylko okolice stolicy ,czy tez adres w Warszawie moze byc?
Na Rydygiera /Zoliborz/ jest zaklad stolarski,gdzie mozesz zamowic
kazde drzwi.Przynajmniej byl trzy lata temu.Mialam tez problem z drzwiami i wlasnie tam zamowilam.Moje maja 74cm,sosnowe,nie wiem czy sa typowe,czy tez nie.Maja rowniez duzy wybor szyb drzwiowych ,a trzy lata temu nie byli drodzy.Mysle,ze jeszcze istnieja.Jesli nic sie nie zmienilo, byli bardzo solidni.
Nie mam niestety dokladnego adresu,ale jesli bedziesz sie tam wybieral z pewnoscia znajdziesz.Jadac ze srodmiescia od strony Babki Zoliborskiej ,ze Stolecznej w prawo w Al.Wojska i w pierwsza uliczke tez w prawo,nie pamietam nazwy tej ulicy i od tej ulicy w lewo.Nie zrazaj sie,bo Rydygiera jest totalnie pokrecona.Zaklad jest po prawej stronie ,prawie na koncu ulicy.W razie czego -koniec jezyka za przewodnika.Zycze powodzenia. :)

_VV
27-08-2003, 21:16
40km od stolycy - Garwolin
jest tam zakład który zrobi dokładnie co chcesz w super jakości za niewygórowane pieniądze, gość ma albumy ze zdjęciami, ale chyba nie wie co to jest skaner :D, za to bywa w Wwie i na pewno może się gdzieś spotkać, dla mnie drzwi zewnętrzne, dębowe, dwuskrzydłowe 140x210, 7cm grubości, wycenił na 2400zł, gotowe do montażu! wszystko elegancko dopasowane i wypolerowane
polecam z czystym sumieniem, naprawdę
tel.502920760

Stanley
01-09-2003, 07:57
dzięki za wszystko znalazłem w końcu na bartyckiej ( no moja zona znalazła :-) ) jakiegoś gościa ceeny nie kosmiczne i wykonanie niezłe akurat ktoś przy niej odbierał więc wezmę tamte

pozdrawiam

S