PDA

Zobacz pełną wersję : Dlaczego nie ma Dom Muratora w TV - apel



kodi_gdynia
20-03-2002, 06:29
Nie wiem moi Drodzy - może wy mi odpowiecie, ale jakiś już czas temu skończył się program DOM MURATORA. Przyznam, że choć pora dla mnie nie była zaciekawa to zawsze nagrywałem to sobie na wideo i jak przychodziłem z pracy ucztę miałem nie lada. :smile:
Co prawda zawsze najbardziej interesowały mnie wątki na budowie a nie kolor zasłon w sypialni, czy porównanie lodówek ale i tak zawsze się cieszyłem, ze to już wtorek.
Śmiem twierdzić, że to jedyny program tego typu w polskiej TV. Jest coś na Discovery - "Wyczarowane w drewnie", ale it's all.

Przyznam, że brakuje mi tego programu. Co było przyczyną zdjęcia z wizji.:???:
Jest tyle wątków, które można pokazać, jest tyle rzeczy do zrobienia, jest tyle budów o których piszą nasi forumowicze - może to pokazać. Na deser wywiad z naszym przodownikiem rozmów - Frankai.

Droga Redakcjo - może tak przywrócić program?

Co wy na to Drodzy forumowicze?
Może wspólnie nakłonimy Redakcję do wznowienia programu
Pozdrawiam :grin:

Agnicha1704
20-03-2002, 08:14
popieram rękami i nogami, ale niech bedzie puszczany w rozsądnych godzinach - przecież rano wszyscy są w pracy (lub przynajmniej większość budujących.

Frankai
20-03-2002, 08:47
Agniecha - z godziną to może być ciężko, bo zainteresowanych budowaniem jest mniej niż filmem, a biznes to biznes. Na szczęście istnieją magnetowidy.

kodi_gdynia
20-03-2002, 09:26
Niech będzie i o 3 w nocy. Wiadomo biznes i oglądalność to podstawa. A takich zapaleńców jak my to pewnie aż tak duzo znowu nie ma. ISTOTNE, ABY TAKI PROGRAM BYŁ I WYPEŁNIJ LUKĘ NA POLSKIM RYNKU PROGRAMÓW TELEWIZYJNYCH.
Pozdrawiam

Agnicha1704
20-03-2002, 11:58
no dobra - wżne żeby był http://www.muller-godschalk.com/msnimages/(~).gif może być i w nocy http://www.muller-godschalk.com/msnimages/(S).gif

sonal
01-04-2005, 16:29
:-?

Rena
25-04-2005, 10:31
...niech się stanie....z tym programem mam dwie kasety nagrane i chciałabym jeszcze.

29-06-2005, 16:40
Jejku, ja nie wiedizlem, ze jest taki program:-? :-?

Rena
01-07-2005, 12:44
nie "jest" a "był"... i to bardzo dawno temu......i stąd nasza prośba: niech będzie taki program bo bardzo nam - laikom pomagał.
Redakcjo - zróbcie program z raportem i poradami na budowach forumowiczów. Niech ludzie zobaczą, że "chcieć to móc!!!"
pozdrowienia.

greg5
04-07-2005, 13:41
Dziwne , w" świecie " opłaca się kręcię kilka odcinków serialu " jak założyć trawnik" itp. tematy, a u "nas" jak zwykle nic się nie opłaca . Jestem pewien ,że takie programy miałyby większą oglądalność niż potyczki "pierwszoligowych kibiców".
Kiedyś miałem Discovery i ich programy były super , teraz mam tylko TVP i telewizor rdzewieje równo.
A może "Murator" wystąpiłby w nowej roli - producenta programów tv?