PDA

Zobacz pełną wersję : jaki materiał bedzie pasował do surowej ściany z cegły ?



pawelurb
13-02-2008, 10:20
Mam kominek obudowany w całości płtykami z cegły ręcznie formowanej , wygląda to jak surowa ściana z cegły , pod kominkiem chcę zrobić taki schodek , schodek wraz z fragmentem podlogi przed kominkiem chciałbym zrobić z jakiegoś innego materialu najchętniej kamienia , co by pasowało pod względem rodzaju kamienia i koloru do takiej surowej ściany z cegieł , na podłodze w salonie mam płytki beżowe.

2112wojtek
13-02-2008, 11:11
IMHO najlepiej pasowały będą te beżowe płytki, ale nie widziałem całości więc trudno radzić. :wink:

Trociu
13-02-2008, 14:18
IMHO najlepiej pasowały będą te beżowe płytki, ale nie widziałem całości więc trudno radzić. :wink:
Dokładnie. pawelurb umieść fotkę swojego kominka. Będzie łatwiej ludziom cos doradzić.

LeoAureus
13-02-2008, 14:58
Może szarogłaz?

acca5
13-02-2008, 18:49
może dobierz do koloru fugi w płytce ręcznie formowanej -jak beż to te płytki z salonu a jak szarość to jakiś szary kamień- gres szary? . ja tez mam ściany z takiej płytki i planuję normalne eqri w nieduże plamy? szarość w kuchni bo taka mi sie tam marzy.
A tak przy okazji po ile płytka i jaka i ile płaciłeś za m2 ułożenia wraz z fugowaniem/

lubosz
13-02-2008, 21:46
Witam. Mój brat ma podobny kominek. Na posadzce ma kamien naturalny Rosso Verona i troche .Travertino Rosso Persiano
Obudowa w koło kominka ma byc z beżowego Botticino Semiclassico
Ma wyjść fajnie a jak bedzie zobaczymy jak bedzie juz gotowe :D

pawelurb
14-02-2008, 08:40
może dobierz do koloru fugi w płytce ręcznie formowanej -jak beż to te płytki z salonu a jak szarość to jakiś szary kamień- gres szary? . ja tez mam ściany z takiej płytki i planuję normalne eqri w nieduże plamy? szarość w kuchni bo taka mi sie tam marzy.
A tak przy okazji po ile płytka i jaka i ile płaciłeś za m2 ułożenia wraz z fugowaniem/

za płytki zapłaciłem 1.800 zł. za 6,5 m kw. razem z narożnikami , mam zamiar zrobbić to sam.

acca5
14-02-2008, 09:42
ja kupowałam tu

www.kmk-klinkier.pl , płytka prosta za 1,6 katowa 3,8