PDA

Zobacz pełną wersję : Lakierowanie ?cian



George
28-08-2003, 11:19
Posiadam ścianę pomalowaną farbą akrylową i wymyśliłem sobie, żeby ją zabezpieczyć nieco przed zabrudzeniem i jakoś lekko "zmienić" ... :cry: Znalazłem jedną firmę, która produkuje (a raczej produkowała) bezbarwny lakier akrylowy, który posiadał w sobie takie różnokolorowe drobinki - efekt, taki o jaki mi chodzi. To jest firma Diessner, ale obdzwoniłem już chyba wszystkich ich przedstawicieli i nic ... ponoć firma wycofuje się z polskiego rynku. :cry: Szukałem po innych firmach, ale kapucha. Betondur ma coś podobnego i nazywa się to Płatki MIX, ale 3 kolory, to zbyt mało, po wymieszaniu z lakierem opada na dno, a innymi metodami ciężko to położyć na ścianie tak, by miało ręce i nogi. Może ktoś słyszał, wie, albo może coś doradzić czy jest jeszcze jakaś firma, która robi coś podobnego, albo może można to zrobić inaczej, lepiej i prościej - będę wdzięczny za jakiekolwiek podpowiedzi.

----------------------------
Pozdrawiam :D

Irma
28-08-2003, 21:47
firma "Para paint" http://www.para.pl/para/left.htm ma cos takiego jak lakier do scian
bezbarwny, zloty i srebrny
mozna je tez podbarwiac

George
29-08-2003, 11:18
Dzięki Irma :D - chociaż to nie dokładnie to, czego szukam, ale ... calkiem nieźle to wygląda. Jak nie znajdę czego szukam, to może, może ... narazie jednak nie chciałbym zmieniać planów. Będę wdzięczny za następne tropy :D