PDA

Zobacz pełną wersję : Bramy garażowe



Andre
28-08-2003, 13:48
Zamierzam zmienić bramę garażową w moim domu.
W związku z tym że garaż jest ogrzewany i w budynku, chcę aby brama była ocieplona i zdalnie sterowana. Zaproponowano mi bramę segmentową firmy Normstahl (baaaardzo drogą ok.5600 zł) i firmy "Wiśniowski" (poniżej 3tys. zł).
Pierwsza ponoć bardzo dobra a druga ????????.
Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w tej sprawie
Osobiście wolę dopłacić do jakości ale jeśli polski wyrób jest dobry to po co przepłacać? :-?

centaur14
03-12-2003, 06:37
Wlasnie w ogrzewanym garazu zmienilem brame z uchylne hoermanna na tego samego wykonawcy tylko ze segmentowa eco therm. Moja uchylna z 1996r ( dodatkowo ocieplona styropianem oraz uszczelkami drzwiowymi z malucha na dole i na gorze styropian zakryty saidingiem ) sprzedalem przez www.anonse.pl za 1000 zl ( nowa teraz ok 900 zl u hoermanna ) :) I zaraz kupilem ta segmentowa w firmie www.nalazek.pl za 2055 zl + 7% vat - 15 % rabat / promocja = 1870 zl brutto i jestem bardzo zadowolony. Wymiar szer. 2500 mm wys 2125 mm

Annait.
12-01-2004, 15:04
Kiedys w Polsce zajmowalam sie sprzedaza bram, jak garaz ocieplany, brama ocieplana, najlepiej segmentowa sa dwie grubosci ta eco therm jest ciensza2 cm, ale jest tak samo dobra jak tradycyjna 4cm. Koszt ok. 2000 zl, polecam firme hormann z uwagi, ze mialam najmniej reklamacji, ale to moje osobiste zdanie.