PDA

Zobacz pełną wersję : Pomysl na karnisze..



Xiff
21-02-2008, 12:24
Chodzilem po castoramie kombinujac jak wymodzic karnisz zeby nie zabulic kupe kasy...

Problem polegal tez na tym ze zona chciala karnisz nad wanna ktora jest polkolista (narozna) a takich nie robia..

Olsnilo mnie przy stoisku gotowych elementow kutych do ogrodzen. Oczywiscie to nie gotowe karnisze ale niewiele to pracy kosztowalo...
Wygialem z tesciem preta w ksztalt wanny, eSki wygielismy w uchwyty, pare otworkow, gwintownik i farba...

Zona wniebowzieta... Mi tez sie podoba jak na manufakture to calkiem jak z fabryki wyszlo :)

Koszt calkowity 35zl.

Jakby ktos podpowiedzial jak fotki wrzucic to bym sie chetnie pochwalil...

pozdro..
xiff

JANINKI-AMORKI82
21-02-2008, 12:53
Chodzilem po castoramie kombinujac jak wymodzic karnisz zeby nie zabulic kupe kasy...

Problem polegal tez na tym ze zona chciala karnisz nad wanna ktora jest polkolista (narozna) a takich nie robia..

Olsnilo mnie przy stoisku gotowych elementow kutych do ogrodzen. Oczywiscie to nie gotowe karnisze ale niewiele to pracy kosztowalo...
Wygialem z tesciem preta w ksztalt wanny, eSki wygielismy w uchwyty, pare otworkow, gwintownik i farba...

Zona wniebowzieta... Mi tez sie podoba jak na manufakture to calkiem jak z fabryki wyszlo :)

Koszt calkowity 35zl.

Jakby ktos podpowiedzial jak fotki wrzucic to bym sie chetnie pochwalil...

pozdro..
xiff

no to pochwal się ;-)

zdjęcia załaduj na www.fotosik.pl
stamtąd skopiuj link dotyczący FORUM (miniaturka lub całkowity rozmiar).

JoShi
21-02-2008, 15:30
Tu:
http://forum.muratordom.pl/jak-dodac-zdjecia-zeby-byly-widoczne-na-forum,t63615.htm
Się naucz wklejania zdjęć i się pochwal szybciutko.

Xiff
21-02-2008, 15:39
jeszcze chwila cierpliwosci... ucze sie.. ;P
eee... myslalem ze jest jakies forumowe miejsce na zdjecia... ale ok.. skoro nie to zakladam konto i zaraz foty beda..


oo.. a ty z debe wielkie jestes... heh bylem tam pare razy, znaczy sie chyba kolo, to sie olesin nazywa jesli sie nie myle.. taka ciekawa rodzina tam mieszka Muszkiet sie nazywaja...

JoShi
21-02-2008, 15:58
Ja ludność napływowa, więc Muszkietów nie znam :)

Xiff
21-02-2008, 16:09
no to pewnie kiedys poznasz, bo tam do nich duzo ludzi sie zjezdza :)



po wielkich trudach udalo mi sie przezwyciezyc serwis fotosikpl.. :) ktos sie niezke naglowkowal zeby to tak skomplikowac.. hehe
oto link

http://xiff.fotosik.pl/albumy/376538.html

JoShi
21-02-2008, 16:20
Noooo. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Gięliście to na zimno czy na gorąco? Mam nadzieję, że nie opatentowałeś pomysłu i pozwolisz coś zgapić?

Xiff
21-02-2008, 16:37
do patentow sie zrazilem, bo cokolwiek nie wymyslilem to potem sie okazywalo ze juz dawno ktos to wyprodukowal...

mozesz giac dowoli :)

my gielismy na zimno bo to miekie raczej jest, wystarczy odpowiednio fizyczny młotek i imadło.

pewnie latwo sie domyslic ale lepiej napisze, ze te uchwyty na reczniki tez zrobilismy z tego samego preta.

A te szklane dekory na poleczce to pomysl i dzielo mojej zony. Wymyslila to zeby uszczelnic polaczenie sciany z wanna. a przy okazji zrobila w calej lazience.

Pani Koala
22-02-2008, 09:48
Xiff

No bardzo, bardzo! Ja dla odmiany szukam półokrągłego karnisza do łazienki moich małych szkodników i chyba zmałpuję twój patent!

Cała łazienka jest super. Czym malowana? I jak to się w praktyce sprawuje?

Xiff
22-02-2008, 10:47
no wieczorkiem moge wam wrzucic wiecej fotek lazienki...
farba to byly experymenty...
Najpierw jak wynajmowalismy to pomalowalismy zwyklym bondexem choc odradzali to wytrzymal... tylko sie brudzil... Dlatego potem robilismy research i natknelismy sie na farby tikkurila, ktorymi mialem okazje malowac w paru miejscach. wybralem najmocniejsze co maja czyli LUJA i zabarwilem na kolorek ktory moja zona wybrala. Farba rewelacyjnie zmywalna. Troche zmienia kolorek jak sie zamoczy ale wszystko wysycha ladnie. Jest to farba lateksowa. Oczywiscie nikt nie poleca takich rozwiazan i nie da na to gwarancji ale ja stwierdzilem ze jak bondex wytrzymal rok to luja wytrzyma 10. Wazne tylko zeby uzyc porzadnej gladzi podspod bo ja uzylem jakiegos taniego g... i mialem problemy szczegolnie przy laczeniu z wanna. Jak G... ipsar dostanie wody to splywa.. polecam gipsy francuskie.
Jak cos to jeszcze pare zastrzezen mam ale to juz jak ktos bedzie zainteresowany tematem "jak uciec od kafli"....

Pani Koala
22-02-2008, 14:54
No ja ciekawam bardzo! Chcę w łazienkach do minimum ograniczyć płytki. Jakie niebezpieczeństwa na mnie czychają i co się sprawdza?