PDA

Zobacz pełną wersję : NOWE SCHODY -JAK ZABEZPIECZYĆ PRZED ZNISZCZENIEM ???



Contelek
23-02-2008, 09:14
Witam

Tak jak w temacie , obłożono mi schody betonowe marmurem prowadzące na pietro które jest w fazie wykanczania , jak widze jak poszczególne ekipy po nich biegają szlag mnie trafia bo myslę że mi je zniszczą i nie wiem jak je zabezpieczyć , tektura z kartonów się zsuwa , folia pewnie się podrze , butów ściągać nie będą :D

doradzcie coś , schody mają 1 metr szerokości

pablitoo
23-02-2008, 09:27
Ja swoje schody - drewniane co prawda - zabezpieczyłem grubą tekturą - całe stopnice przykryłem tekturą i obkleiłem dokładnie taśmą - podczas wszystkich robót wykończeniowych nikt nie uszkodził stopnic w najmniejszym stopniu / Fakt że schody zamontowałem prawie przy zakończeniu robót wykończeniowych - ale jeszcze kilka dni ekipy po nich łaziły / .

:D

Contelek
23-02-2008, 09:42
a nie ześlizgiwała sie ta tektura , bo ja położyłem taką po kartonach i dupa bo się odkleja tasma i tektura chodzi i spada :(

ashen
23-02-2008, 09:46
tektura falista w rolkach po 15 lub 100m - do dostanie w marketach i skladach pudowlanych.

Contelek
23-02-2008, 09:52
Dzięki Wam bardzo , jade w takim razie do Castoramy kupie tekture i tasme i do dzieła
:D

jacekp71
23-02-2008, 11:51
kup kawał pianki do paneli w rolce i rozwiń z góry na doł na tej tekturze ....

pablitoo
23-02-2008, 12:26
a nie ześlizgiwała sie ta tektura , bo ja położyłem taką po kartonach i pupa bo się odkleja tasma i tektura chodzi i spada :(

Dobra taśma papierowa / taka jak do zabezpieczania np okien podczas malowania / i nic się nie odklejało - wręcz przeciwnie - potem miałem problemy z usunięciem resztek taśmy i kleju ze stopnic ...