PDA

Zobacz pełną wersję : Jak uciekam od kaflki.. c..d..



Xiff
23-02-2008, 09:47
Jako że ten temat wynikł z karniszy i moze zaintereswować kogoś kto nie jest zainteresowany watkiem karniszy, postanowilem go poruszyc na oddzielnym watku... wiec wklejam ostatnie posty..

farba [na ścianach pod prysznicem] to byly experymenty...
Najpierw jak wynajmowalismy to pomalowalismy zwyklym bondexem choc odradzali to wytrzymal... tylko sie brudzil... Dlatego potem robilismy research i natknelismy sie na farby tikkurila, ktorymi mialem okazje malowac w paru miejscach. wybralem najmocniejsze co maja czyli LUJA i zabarwilem na kolorek ktory moja zona wybrala. Farba rewelacyjnie zmywalna. Troche zmienia kolorek jak sie zamoczy ale wszystko wysycha ladnie. Jest to farba lateksowa. Oczywiscie nikt nie poleca takich rozwiazan i nie da na to gwarancji ale ja stwierdzilem ze jak bondex wytrzymal rok to luja wytrzyma 10. Wazne tylko zeby uzyc porzadnej gladzi podspod bo ja uzylem jakiegos taniego g... i mialem problemy szczegolnie przy laczeniu z wanna. Jak G... ipsar dostanie wody to splywa.. polecam gipsy francuskie.
Jak cos to jeszcze pare zastrzezen mam ale to juz jak ktos bedzie zainteresowany tematem "jak uciec od kafli"....

Xiff
23-02-2008, 09:53
Pani Koala
PostWysłany: Pią, 22 Luty 2008 15:54 Temat postu: Odpowiedz z cytatem
No ja ciekawam bardzo! Chcę w łazienkach do minimum ograniczyć płytki. Jakie niebezpieczeństwa na mnie czychają i co się sprawdza?

U mnie plytki ostaly sie jedynie mna podlodze w lazience, bo remont musimy gonic, ale chetnie bysmy pokombinowali z czyms innym... jak dla mnie to i linoleum by bylo lepsze... Poki co zostawilismy sobie podloge w kibelku do experymentow z zywica epoxydowa.. narazie rzucimy tam panele z jakichs koncowek, a potem bedziemy sie bawic...

Jak ktos ma jakies ciekawe pomysly to wrzuccie tu...
A moze juz taki watek byl... przepraszam ale zapomnialem poszukac, jesli tak to prosze moderatora o skasowanie ....

OK
23-02-2008, 10:57
Może warto podnieść ten wątek?? :roll:
http://forum.muratordom.pl/jaka-farba-na-sciany-wokol-brodzika-zamiast-kafli,t111401.htm