PDA

Zobacz pełną wersję : ostrzeżenie



niktspecjalny
26-02-2008, 07:46
Coraz częściej mi sie pokazuje takie ostrzeżenie

http://images24.fotosik.pl/166/61d5fe14c218b99f.jpg (www.fotosik.pl)
czy to normalne?

listek
26-02-2008, 09:52
Ja wczoraj miałem dwa razy.
Kliknąłem enter i było ok.
Myślałem, ze cos z moim kompem :D

Cpt_Q
26-02-2008, 09:54
Nie byłby to np. jakiś wirus albo skrypt, który bez Twojej wiedzy usiłuje się wlogować, aby np. zamieszczać spam reklamowy? Ciekawe - też kiedyś tak miałem, ale tylko raz...
A może zamiast niktemspecjalnym zostałeś w międzyczasie kimśspecjalnym i stąd ta konfuzja ... :wink:

niktspecjalny
26-02-2008, 10:10
Nie byłby to np. jakiś wirus albo skrypt, który bez Twojej wiedzy usiłuje się wlogować, aby np. zamieszczać spam reklamowy? Ciekawe - też kiedyś tak miałem, ale tylko raz...
A może zamiast niktemspecjalnym zostałeś w międzyczasie kimśspecjalnym i stąd ta konfuzja ... :wink:

a może ktoś podszywa sie pod moje nicki w nieco inny bardziej wyrafinowany sposób....skoro to poruszyłeś to ktośspecjalnym zostałem tylko podpisując się pod głównym nickiem.To tak dla uściślenia.To nie kłopot wielki by nacisnąć enter-ok.

maksiu
26-02-2008, 11:53
Wyjaśnienie sytuacji jest banalne..

jakiś obrazek zamieszczony w tym wątku wymaga zalogowania do serwisu z którego został 'pożyczony', a nikt poza tym kto ten obrazem wkleił nie ma konta w tamtym serwisie.

a dokładnie chodzi o zdjęcia 'z wakacji' niezłego

pozdrawiam
m.

niktspecjalny
26-02-2008, 13:23
Wyjaśnienie sytuacji jest banalne..

jakiś obrazek zamieszczony w tym wątku wymaga zalogowania do serwisu z którego został 'pożyczony', a nikt poza tym kto ten obrazem wkleił nie ma konta w tamtym serwisie.

a dokładnie chodzi o zdjęcia 'z wakacji' niezłego

pozdrawiam
m.

Bardzo dziękuje za wytłumaczenie tego banalnego problemu.Rzeczywiście dzieje sie to tylko w psychologu-tylko dla samców a tam właśnie zamieścić chciał fotki niezły.Czyli komunikat jest nieszkodliwy i banalny. :)

Cpt_Q
26-02-2008, 14:59
...Czyli komunikat jest nieszkodliwy i banalny. :)

uff...bo już się bałem, że czytanie Twoich postów może być zaraźliwe 8)

niktspecjalny
26-02-2008, 15:26
...Czyli komunikat jest nieszkodliwy i banalny. :)

uff...bo już się bałem, że czytanie Twoich postów może być zaraźliwe 8)

zapamiętałem 8) .Myslalem ,że nie umisz szczekać 8) a tu proszę prawie na oddziale zakaźnym AR sie znaleźliśmy :P

Mam dla ciebie rymowankę
lecz wybaczysz mi to z góry
że pominę tę mieszankę
by ją wylać wnet do dziury

Już pomogłeś mi w temacie
i tłumacząc tak po ludzku
,że czytanie moich postów
doprowadzi cię do smutków

Smutne jest co wypisujesz
chyba ktoś ci podpowiada
w moich oczach nie zyskujesz
no bo przecież to żenada
:P :wink: :wink: :wink:

niktspecjalny
03-03-2008, 11:04
choćby tutaj.....nie odpowiedziałeś a mogłeś.To też ansa? 8)