PDA

Zobacz pełną wersję : Jezierski vs. Oknorex - które okna lepsze?



Pit_budowniczy
28-02-2008, 15:59
Proszę o wszelkie opinie na temat okien (z PCW) tych dwóch producentów.

Trociu
28-02-2008, 16:12
Powiem tak.
O Jezierskim słyszałem o Oknorexie nie.
Google o Jezierskim ma 22tys wynikow. Dla Oknorex 1,1tys.
Jezierski jest na rynku od 15 lat a oknorex od 3
Podejrzewam, że Oknorex to lokalny producent. Co oczywiście nie świadczy o jakości produkowanych okien. Sam mam okna od wrocławskiego producenta. W związku z tym możesz mieć problem, żeby znaleźć posiadaczy ich okien.

Poczytaj co mówi google. Tam myślę znajdziesz szybciej informacje o oknach Oknorexu.

jacekp71
29-02-2008, 11:59
Proszę o wszelkie opinie na temat okien (z PCW) tych dwóch producentów.

no Pit ;-)

jak tak zaczynasz, to jak skonczysz ? ;-))

VIP Jacek
02-03-2008, 13:41
Jezierski to firma z tzw. wyższej półki.
Okna sprawdzone i b. dobre.
Tamtego producenta nie znam, może lokalny, ale może też dobry? :wink:

Pit_budowniczy
03-03-2008, 14:30
Oknorex to nowa firma, założona w 2004-ym roku, więc pewnie dlatego mało ludzi ma jej okna. Mój wykonawca rekomenduje ich okna twierdząc, że w oknach plastikowych najważniejsza jest jakość zgrzewu, a ta u Oknorex-u jest bardzo dobra. Poza tym stosują różne okucia w zależności od rozmiarów i ciężaru okna (co podobno też jest istotne). Twierdzi też, o jakości okien świadczy nie to jak okna wyglądają w salonie sprzedaży (bo te są specjalnie dobierane) ale ilość reklamacji, a o reklamacjach najlepiej wiedzą firmy serwisujące okna (domyślam się, że jedna firma może serwisować okna wielu producentów). Według niego sewisanci nie mają nalepszego zdania o oknach Jezierskiego. Z jednej strony argumenty wydają mi się logiczne, ale nie jestem w stanie zweryfikować czy tak rzeczywiście jest czy nie. Z drugiej strony trochę się boję zaryzykować i brak okna o których mało wiem. Czy nikt z forumowiczów nie ma okien Oknorex? albo coś o nich słyszał?

Trociu
05-03-2008, 07:01
Co do zgrzewów to potwierdze, że to było jedno z pierwszych pytań znajomego na temat moich nowych okien.
Niestety nie mam doświadczenia ani z jednym ani z drugim producentem, więc Ci nie doradze.