PDA

Zobacz pełną wersję : lubuskie



mario5
30-08-2003, 21:49
A

marek200
24-11-2003, 16:01
Cześć.
Pozdrawia Sulęcin.

bigmario4
26-11-2003, 19:20
To ja też dołącze:Mario okolice Kostrzyna nad Odrą.I również pozdrowionka

KASIA-S
08-12-2003, 12:46
To i ja muszę coś powiedzieć. Mieszkam i zacznę budowę w Międzyrzeczu Wlkp. Cieszę się bardzo, że lubuskie doczekało się reprezentantów.
Pozdrawiam

crimson
09-12-2003, 14:58
Naście km od Krosna Odrz w kierunku Zielonej Góry. Wioska jakich mało nad Bobrem. Eh .... ciągnie wilka do lasu.
'pzdr Lubuszan !!!!!!

pirogala
16-02-2004, 21:01
Witam
Właśnie rozpoczynam budowę w Międzyrzeczu.
Pozdrawiam

ARi.
23-02-2004, 20:04
Mało nas z lubuskiego wiec ja sie dopisuje do tego wontku :D

Pozdrawiam ARi :wink:

agnieszka czaczkowska
02-03-2004, 11:34
Witajcie jestem 28 km od Gorzowa Wlkp. zaczynam na wiosnę 2005, teraz walczę z urzędami i podłączeniami mediów.

MALINKA
12-03-2004, 11:57
Popieram. Zaczynam w maju 2004. 10 km od Gorzowa Wlkp. Teraz kupuję materiały. I nie mogę się doczekać kiedy zacznę.

MALINKA
16-03-2004, 08:18
HEJ LUBUSZANIE ŁĄCZMY SIĘ!!!!!!!!!!!!

agnieszka czaczkowska
16-03-2004, 16:17
hej malinka, ja dopiero zacznę w 2005 więc nie mam się czym pochwalić. Mieliśmy budować Elwirę, ale zdecydowaliśmy się na Nastkę - jest mniejsza i koszt chyba bedzie znacznie mniejszy. Może ktoś zbuduje pierwszy i nas zaprosi. Szkoda, że jest nas tak mało i jeszcze nie odpowiadają, ale może są zbyt zajęci budową. Pozdrawiam.

_MYCHA__
16-03-2004, 17:39
No to i ja sie dopisze do grupy lubuskiej:) wita Was Świebodzin, dom zaczynam budowac JUZ w tym roku w okolicach Świebodzina w Grodziszczu:) Jutro odbieram zezwolenie na budowe:) równiez jutro pierwszy mamy transport z Powodowa betonu komórkowego Siporex ( nie wiem czy to sie tak dokładnie pisze:) JUz sie ciesze jak głupia:) Zabiorę kiełbaski troche piwka i bedziemy rozładowywac 750 sztuk 8) ( to tylko część)

Projekt przyznaje sie bez bicia nie jest z katalogu Murator :oops: znalazłam na stronie archeton:) Dom jest raczej niewielki, parterowy, bez piwnicy, tylko 140m2:) Nazywa sie RUMIANEK:)

cdn

_MYCHA__ :D

ARi.
16-03-2004, 22:39
Witam ja już wykańczam sie powoli :) domek o nazwie SASANKA.
Kiedy to było jak przyczepy z suporeksem do mnie przyjeżdżały cieplutkie sie jeszcze rozładowywało :) to były czasy :D . MYCHA z ciekawości kiedyś zajade zobaczyć jak mury będą rosły na budowie.

Pozdrawiam :wink:

MALINKA
17-03-2004, 08:25
Wiecie co wstałam dziś rano i jak zobaczyłam 11 stopni na termometrze to aż chece się żyć. Jeszcze tylko parę dni i już MAJ.

Zaczynam dopiero w maju bo moja ekipa jest teraz zajęta. I też nie mam czym się jeszcze pochwalić. No chyba że tym, że kupiłam cegły i klinkier i nigdy nie myślałam że będę się tak cieszyć kupując cegły.

MALINKA
17-03-2004, 08:41
Buduję D08 Przestronny z Muratora. Domek parterowy bez piwnicy (140m2)+garaż. Buduję w Deszcznie właściwie obok Deszczna. Jak już coś będzie to wytłumaczę dokładniej.

ARi. Zazdroszczę ci że już kończysz. Mam nadzieję że dzięki temu będziemy mogli liczyć na Twoją pomoc i skorzystać z Twojego doświadczenia.

Waldon
17-03-2004, 13:51
Ja buduje w Zielonej Górze Jędrzychów, projekt Słoneczko z horyzontu. Mam już parter w technologi P W 42cm 400 Powodowo stop teriva nowa obecnie stawiam więźbę, będzie dachówka Robena miedziana angoba. Pzdrawiam Lubuszan

MALINKA
17-03-2004, 14:49
Witamy kolejnych lubuszan.

Waldon gdzie kupowałeś więźbe i za ile (jeżeli można)

domara
17-03-2004, 19:17
Witam wszystkich

Jestem na etapie wykańczania domu (i siebie finansowo) w Gorzowie Wlkp. Dom pod modrzewiem III z pracowni ARCHON. Nastał etap tarasów, podjazdów, ścieżek, ogrodu itp. Tracę nerwy, bo pracuję obecnie na Śląsku a to trochę daleko, żeby przypilnować budowy.

Pozdrawiam

_MYCHA__
17-03-2004, 22:08
Już mam, całe 756 suporexu:) jeszcze cieplutkie:) juz stoja u mnie i czekają az pan murarz ułoży z nich sciany MOJEGO domu:) teraz załatwiamy bloczki na fundamenty:) trwa poszukiwanie:) no nic zobaczymy:) a podwyzszki tuż, tuz :cry:


cdn.

_MYCHA__

ps. ARI zapraszam gorąco:) i ja chetnie zobaczę Twój dom.

Gracja
17-03-2004, 23:08
Pozdrawiam wszystkich lubuszan..piekne te nasze okolice prawda? Ja juz w poniedziałek zaczynam ...od fundametów...Zdecydowalismy sie na silke.Szukam towarzystwa do silki...AAA buduje sie pod Zielona Góra pozdrawiam i mczekam na znaki zycia od lubuszan

MALINKA
18-03-2004, 10:29
Okolice najpiękniejsze dziwię się, że tak mało nas na forum. Nie wybudowałabym się w innym zakątku Polski.

MALINKA
18-03-2004, 10:34
Coraz więcej nas. Może storzymy grupę lubuską w Klubie Budujących???????

Gracja
18-03-2004, 12:15
[Pozdrawiam i jestem za....Stwórzmy Drogie Panie( bo jak widze jest nas tu wiecej niz panów) Klub budujący ...zawsze to raźniej no i wiele cennych informacji na temat wykonawców materiałów i innych rzeczy można zdobyć w klubie.

Kto w lubuskiem buduje z silki ??? NIKT? Nie wierzę!!

[/b]

_MYCHA__
18-03-2004, 22:37
Ja sie zdecydowałam na ścianki działowe z silki:) jutro jade właśnie zamawiac :D przekonał mnie do nich moj znajomy który zawodowo zajmuje sie budownictwem:) przekonało mnie to ze ściany bedą proste, naprawde proste :lol:

pozdrawiam lubuszanki i kilku lubuszan :lol:

cdn.

_MYCHA__ 8)

nowicjusz
18-03-2004, 22:50
Pozdrawiam dzielnych Lubuszan - budujących i życzę dotrwania, pomysłowości i pewnych źródeł finansowych!

Gracja
19-03-2004, 12:22
Mycha...Mam pytanie...a dlaczego tylko scianki z silki robisz?No i oczywiście gdzie i za ile kupujesz ten materiał? U mnie w poniedziałek
( jak juz mówiłam ) zaczynają kopać fundament na razie jestem pełna optymizmu i wiosennej siły....z źródłami finansowania to tak różnie bywa...jedne żródła są odnawialne drugie nie )))Pozdrawiam budujących

_MYCHA__
19-03-2004, 13:17
Gracjo:) powodu w sumie nie ma....załozylismy ze ściany zewnetrzne postawimy z suporexu ( który notabene juz zakupiliśmy ) a silke do ścian działowych znajomy budowlaniec nam polecił i stad ta decyzja. Wiem, bo akurat wczoraj rozmawiałam z panem hurtownikiem na temat silki na sciany zewnetrzne, ze jest bardzo dobra, ale juz za późno na zmiane:)

_MYCHA__ 8)

sudarek
20-03-2004, 14:53
Witam wszystkich'
Ja będę właśnie kładł dach, czekam teraz aż pogoda się ustatkuje i ostro ruszamy. Buduję D08 w okolicach Zar

nowicjusz
20-03-2004, 22:24
Mycha!
Cegły silikatowe są tanie, ścianki z nich dobrze akumulują ciepło i pochłaniają dźwięki, ale mają wadę - duży ciężar. Przeanalizuj więc, na czym je chcesz postawić - uważaj na stropy!
pozdr.

_MYCHA__
21-03-2004, 09:21
nowicjiusz :D buduje dom parterowy wiec obejdzie sie bez stropów:) chyba nie musze wzmacniać fundamentów z tego powodu :x ( nie znam sie dobrze na tym :cry: )

pozdrawiam

_MYCHA__

ps. cały czas mam jeden problem :cry: jakie ogrzewanie zrobic w swoim domku, jedni proponują kominek z rozprowadzeniem ciepłego powietrza, inni korzystac ze słońca. I bądź tu mądry ech

nowicjusz
21-03-2004, 10:31
1.Fundamentów wzmacniać nie musisz - postaw "działówki" na podłożu betonowym, pogrubionym lokalnie (pod plan. ścianki) do 15 cm, wcześniej grunt każ dobrze ubić (i niech nie przesadzają z polewaniem wodą przy ubijaniu).
2. :lol: Jeżeli masz w pobliżu "złoża" palnej roślinności (las, zarośla) możesz sporo zaoszczędzić instalując odpowiedni piec, nawet jako awaryjny, dla części domu.

_MYCHA__
21-03-2004, 10:41
nowicjusz bardzo dziękuje :D ....mam nadzieję ze juz w przyszłym tygodniu zaczniemy kopac doły pod fundamenty 8) nie moge juz sie doczekac:)

_MYCHA__

ps. działka jest połozona w pobliżu lasu:) wiec moze rzeczywiście bedzie najlepiej jak skorzystamy z tego co piszesz :D

MALINKA
22-03-2004, 08:24
Sudarek - Jakie zmiany masz w projekcie? Jaką dachówkę kładziesz. Ja też buduję D08 w okolicach Gorzowa Wlkp, tzn. dopiero zacznę budować.

MALINKA
25-03-2004, 08:50
Witam lubuszan. Ale dzisiaj zimno u nas. A ja myślałam, że to już wiosna a u mnie dzisiaj 0 stopni na termometrze.

Miłego dnia

Waldon
26-03-2004, 08:33
Witamy kolejnych lubuszan.

Waldon gdzie kupowałeś więźbe i za ile (jeżeli można)

Witam serdecznie
Więźbe kupowałem w Tartaku w Janach za 550 netto + 30 impregnacja.
Drewno ok trzyma wymiary, impregnacja w ich wykonaniu to porażka. Drewno nie sezonowane, ale zimowe i małoprzyrostowe. Ogólnie nie jest najgorzej

KASIA-S
26-03-2004, 11:11
ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO KLUBU BUDUJĄCYCH.
na kawkę i nie tylko :lol:

MALINKA
26-03-2004, 11:56
Dzięki Waldon.

_MYCHA__
03-04-2004, 07:37
z okazji nadchodzących świąt Wielkanocnych życze wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń w postaci tego wymarzonego domku:) dla mnie te święta będą wyjątkowe :D zaraz po nich rozpoczynam z mężem budowe juz na 100% :D Wczoraj byliśmy na rozmowie z wykonawcą, który pod kazdym względem Nam pasuje :D od dzisiaj zaczynam skreslać dni do rozpoczęcia:) nic tak mnie nie uszczęśliwiło po za urodzeniem dwójki synów jak własnie mysl o WŁASNYM DOMKU KTÓRY ZARAZ ZACZNIE "ROSNĄĆ"NA NASZEJ DZIAŁCE 8)

pozdrawiam serdecznie

_MYCHA__ :D

ARi.
03-04-2004, 22:16
Ja też z okazji Świąt życze wszystkiego najlepszego mokrego poniedziałku ale nie chodzi mi o pogode :) zdrowych i wesołych i po świetach do roboty na budowie. W moim przypadku bedzie ekipa tynkowała po świetach a potem posadzki

Pozdrawiam ARi trzymajcie sie :wink:

MALINKA
05-04-2004, 08:49
LUBUSZANIE

ZAPRASZAM NA KAWKĘ :lol: wirtualną

do GRUPY LUBUSKIEJ w KLUBIE BUDUJĄCYCH

Karol N.
08-04-2004, 14:25
LUBUSZANIE

ZAPRASZAM NA KAWKĘ :lol: wirtualną

do GRUPY LUBUSKIEJ w KLUBIE BUDUJĄCYCH

Qrde a juz myslalem, ze lubuskie nie jest reprezentowane na tym forum a tu tyle ludzi. Buduje a raczej wykanczam dom w okolicach Swiebodzina. Nie jestem lubuszaninem ale pochodze z Wielkopolski do ktorej liczy sie rowniez Ziemia Lubuska czyli jestesmy bracmi.

Wesolych Swiat Wielkanocnych.

Karol N.

ARi.
08-04-2004, 20:19
Qrde a juz myslalem, ze lubuskie nie jest reprezentowane na tym forum a tu tyle ludzi. Buduje a raczej wykanczam dom w okolicach Swiebodzina. Nie jestem lubuszaninem ale pochodze z Wielkopolski do ktorej liczy sie rowniez Ziemia Lubuska czyli jestesmy bracmi.

Wesolych Swiat Wielkanocnych.

Karol N.[/quote]

koło Świebodzina i nie LUBUSZANIN hmmm :lol:

Karol N.
13-04-2004, 09:25
Qrde a juz myslalem, ze lubuskie nie jest reprezentowane na tym forum a tu tyle ludzi. Buduje a raczej wykanczam dom w okolicach Swiebodzina. Nie jestem lubuszaninem ale pochodze z Wielkopolski do ktorej liczy sie rowniez Ziemia Lubuska czyli jestesmy bracmi.

Wesolych Swiat Wielkanocnych.

Karol N.

koło Świebodzina i nie LUBUSZANIN hmmm :lol:[/quote]

A co?

Karol N

Karol N.
13-04-2004, 13:11
Miedzyrzecz, macie tam producenta okien na profilach VEKA. Jezeli bedziecie zamawiac u niego okna to prosze zasiegnijcie najpierw o nim opini. Sprawdzcie dokladnie umowe na zawartosc, sprawdzijcie dokladnie warunki gwarancji i ile kosztuje przeglad i regulacja gwarancyjna. Przy odbiorze sprawdzcie dokladnie czy wszystko jest co zamowiliscie a jak nie jestecie pewni to bron Boze nie podpisujcie odbioru. Nie dajcie sie zwiesc certyfikatom, ktore napewno zostana Wam pokazane przy rozmowach wstepnych. Przede wszystkim czujnosc.

Pozdrowienia
Karol N.

Karol N.
23-04-2004, 12:12
HALOOOOOOO! JEST TAM KTO?

Lubuskie wymarlo czy co? Nakrzyczeli nagadali i sobie poszli.
A moze sa na budowach i jak wracaja to nie maja sily wlaczyc PC.

Hm ciekawe.

Karol N.

MALINKA
23-04-2004, 17:04
HALOOOOOOO! JEST TAM KTO?

Lubuskie wymarlo czy co? Nakrzyczeli nagadali i sobie poszli.
A moze sa na budowach i jak wracaja to nie maja sily wlaczyc PC.

Hm ciekawe.

Karol N.


JESTEŚMY w KLUBIE BUDUJĄCYCH W GRUPIE LUBUSKIEJ - ZAPRASZAMY Tam bywamy częściej

osowa
14-06-2004, 17:25
...

Karol N.
14-06-2004, 22:27
:lol: witam wszystkich z lubuskiego , ufff.... jestem na etapie budowy mojego WYMARZONEGO domku ...miło mi spotkać tu innych z tegoż regionu , choć nie powiem , że szczególnie łatwo się żyje w tym "dziwnym" województwie :P , mam nadzieję ,że nasza znajomość zaowocuje przyjaznymi kontaktami :wink: pozdrowionka dla wszystkich
Podales Wielkopolska a co prawda Ziemia Lubuska liczy sie chyba geograficznie do Wielkopolski. Tak w przyblizeniu to gdzie budujesz?. Jest tez klub dyskusyjny lubuski ale jest nas raczej malo.
Pozdrowienia
Karol N.

osowa
15-06-2004, 00:40
...

Karol N.
15-06-2004, 08:54
:lol: witam wszystkich z lubuskiego , ufff.... jestem na etapie budowy mojego WYMARZONEGO domku ...miło mi spotkać tu innych z tegoż regionu , choć nie powiem , że szczególnie łatwo się żyje w tym "dziwnym" województwie :P , mam nadzieję ,że nasza znajomość zaowocuje przyjaznymi kontaktami :wink: pozdrowionka dla wszystkich
Podales Wielkopolska a co prawda Ziemia Lubuska liczy sie chyba geograficznie do Wielkopolski. Tak w przyblizeniu to gdzie budujesz?. Jest tez klub dyskusyjny lubuski ale jest nas raczej malo.
Pozdrowienia
Karol N.
no racja , mieszkam koło Leszna wlkp. budowa paręnaście kilometrów dalej - już inny "stan" okolice Wschowy , wiesz gdzie to jest? może gdzieś niedaleko ciebie? buziaki

Czyli mieszkasz/budujesz sie na granicy woj. lubuskiego i poznanskiego. Ja pochodze z okolic Poznania a buduje sie w okolicach Swiebodzina. W klubie lubuskim jest bodajze ktos z okolic Zielonej Gory czyli blizej Ciebie.
Pozdrawiam
Karol N.

Martini
19-06-2004, 11:16
witam wszystkich :D :D :D
Jestem z Sulechowa i buduję D21, a może ktoś jeszcze? Widziałam taką samą chatkę w Drzonkowie, byłam zachwycona, domek w stanie surowym otwartym, i tylko żal mi było, że nie zastaliśmy właścicieli, bo ciekawość mnie zżerała jak wyglądają pomieszczenia w środku, i szkoda, że nie ma ich na forum, a może są?
pozdrawiam :wink: Martini

dembik
04-09-2016, 14:40
Witam ktos cos buduje w lubuskim? Ja zbieram sie do budowy w Droszkowie po ZG.pozdr
woow ostatni post z 2004 r!

juzasi
18-09-2016, 23:11
Witam.
Ja zaczynam budowę , ale niestety dopiero w przyszłym roku, w Drzecinie koło Słubic. Na razie wykonuję rekonesans osobowo- materiałowy. Pozdrawiam Wszystkich !!!