PDA

Zobacz pełną wersję : Ile kosztuje balkon? Zbędny ozdobnik czy element pożyteczny?



Hanika
28-02-2008, 22:09
Napiszcie, co sądzicie o balkonach? Wiem,że zdania będą podzielone. A może ktoś potrafi oszacować koszt takiego ozdobnika? Czy warto w niego inwestować?

el-ka
29-02-2008, 00:55
Bardzo dużo było o balkonach na forum - poszukaj trochę, nie generuj nowych wątków.
Aby wyjasnić na szybko:
- trochę jednak kosztuje
- należy uważać na mostki termiczne
- trudnością jest dobra izolacja przeciwwodna
- koszt balkonu to też balustrada i płytki - a powinny być ułożone w systemowy sposób, aby nie odpadały
- na ogół w domku bardzo mało się z balkonu korzysta - lepiej według mnie wydać tę kasę na większy i zadaszony taras (ja tak mam)
- są fani balkonów i nic im się nie wytłumaczy - muszą mieć, bo się uduszą :wink: :lol:

izabela.16
29-02-2008, 06:10
Balkon tak,bo:

mozna w pochmurny dzien powiessic pranie,

mozna zaczerpnac swiezego powietrza nie wychodzac z domu

zawsze mozna wyniesc posciel do przewietrzenia...

i zawsze mozna posiedziec na balkonie przy winku i gwiazdach :P i zawsze to inaczej niz na parterowym tarasie...
ale jak kto woli...

izabela.16
29-02-2008, 06:18
aha jak dla mnie to balkon nie jest ozdobnikiem.to my dorabialismy go do projektu gotowego z wyzej wymienionych przyczyn.

Atka13
08-03-2008, 21:36
witam
Mam trzy balkony i nie zrezygnowałabym z żadnego. Co do kosztów to troszkę tego jest, ale w porównaniu z całą budową...
Moim zdanie to niewątpliwa ozoba i tworzy klimat "dostatniego" domu.
Ale to tylko moje zdanie :lol:
Pozdrawiam
Atka

Hanika
11-03-2008, 21:41
My też zrobimy balkon, właśnie dla tego winka i gwiazd. No i pranie wyschnie... Zrobimy, bo jak nie, to się uduszę... :D :D :D Dzięki wszystkim za odpowiedzi.