PDA

Zobacz pełną wersję : jak szukać klienta na działke przemysłową inwestycyjną



Robert Kielce
29-02-2008, 19:20
Witam czy ktos wie gdzie/jak zapukać by pozyskać kupca na teren o wartości ok.2,5mln z przeznaczeniem na sklep hurtownie hale itp. w bardzo atrakcyjnym miejscu Kielc z mozliwościa kupna sąsiadujacych terenów
Pozdr

majski
11-01-2013, 11:44
Temat stary jak świat, ale przechodziłem przez niego pół roku temu. Nie warto samodzielnie się tym zajmować. Dałem temat agencji. Znaleźli klienta w 2 miesiące, a my szukaliśmy przez rok. Bez kontaktów w tej branży ciężko cokolwiek zdziałać. Jartom pomógł. Z perspektywy czasu żałuję, że traciłem czas na coś, o czym nie mam zielonego pojęcia.

Po***ni
23-01-2013, 20:25
Zgadzam się ale do agencji która zajmuje się nieruchomościami komercjalnymi, a nie do pierwszej lepszej...

Łukasz789
30-01-2013, 10:10
Ja możliwe ,że będę miał podobny problem. Mam mała działkę ale w w ścisłym centrum Krakowa, w okolicy ciężko o działkę ale jak zrobiłem wycenę w oparciu o podobne ofert ulice dalej to mnie szczęka opadła. Tylko te ogłoszenia wiszą po 3-4 lata a mnie kasa by się przydała na budowę ....Jak to sprzedać w miarę szybko i dostać rozsądne pieniądze?