PDA

Zobacz pełną wersję : Przeniesienie wątku "DWORKI i PAŁACE na sprzedaż"



adamrw
01-03-2008, 16:34
Do Admina!
Przyznam, że nie jestem zachwycony przeniesieniem wątku do działu "Domy na sprzedaż i do kupienia - forum Murator Nieruchomości " przynajmniej z dwóch powodów:
1. w dziale "Domy na sprzedaż i do kupienia..." jest bałagan - nie wiem, czy choć jeden wątek zawiera infrormacje o sprzedazy lub kupnie domu. Większość to wątki nadające się m.in. do porad prawnych itp.
W związku z tym - jeśli już administratorzy chcą mieć porządek, powinni być konsekwentni i wyciąć z tego forum większość wątków.
2. Źródło tego wątku (forum "Przebudowy i remonty") przyciąga entuzjastów starych budowli, dla których założyłem ten wątek i chciałem go ciągnąć. Do forum, do którego został przeniesiony zagląda chyba mniej ludzi dla których był założony, a na pisanie sobie a muzom jestem już chyba za stary.

Konkluzja. bardzo proszę o rozważenie powrotu wątku do forum "Przebudowy i remonty" lub takie uporządkowanie forum "Domy na sprzedaż...", żeby nie był to śmietnik różnych wątków, ale miejsce, gdzie faktycznie są tylko oferty domów na sprzedaż i do kupienia. Amen.

pepi
01-03-2008, 19:35
Do Admina!
Przyznam, że nie jestem zachwycony przeniesieniem wątku do działu "Domy na sprzedaż i do kupienia - forum Murator Nieruchomości " przynajmniej z dwóch powodów:
1. w dziale "Domy na sprzedaż i do kupienia..." jest bałagan - nie wiem, czy choć jeden wątek zawiera infrormacje o sprzedazy lub kupnie domu. Większość to wątki nadające się m.in. do porad prawnych itp.
W związku z tym - jeśli już administratorzy chcą mieć porządek, powinni być konsekwentni i wyciąć z tego forum większość wątków.
2. Źródło tego wątku (forum "Przebudowy i remonty") przyciąga entuzjastów starych budowli, dla których założyłem ten wątek i chciałem go ciągnąć. Do forum, do którego został przeniesiony zagląda chyba mniej ludzi dla których był założony, a na pisanie sobie a muzom jestem już chyba za stary.

Konkluzja. bardzo proszę o rozważenie powrotu wątku do forum "Przebudowy i remonty" lub takie uporządkowanie forum "Domy na sprzedaż...", żeby nie był to śmietnik różnych wątków, ale miejsce, gdzie faktycznie są tylko oferty domów na sprzedaż i do kupienia. Amen.

Popieram powrót do staroci.

ponury63
02-03-2008, 09:00
Do Admina!
Z uwagi na ten wstęp skonsultowałem sprawę z Adminem, dla którego przeniesienie tego wątku tutaj jest również - podobnie jak dla mnie - oczywiste.
Sam wątek związany z przeniesieniem wydzieliłem z głównego tematu, by tamten mógł pozostać w swej dawnej formie.


Przyznam, że nie jestem zachwycony przeniesieniem wątku do działu "Domy na sprzedaż i do kupienia - forum Murator Nieruchomości " przynajmniej z dwóch powodów:
1. w dziale "Domy na sprzedaż i do kupienia..." jest bałagan - nie wiem, czy choć jeden wątek zawiera infrormacje o sprzedazy lub kupnie domu. Większość to wątki nadające się m.in. do porad prawnych itp.
W związku z tym - jeśli już administratorzy chcą mieć porządek, powinni być konsekwentni i wyciąć z tego forum większość wątków.
I to zostanie zrobione; jest to nowy dział, którego zakres tematyczny ciągle się tworzy, nie jest jeszcze zdefiniowany do końca.


2. Źródło tego wątku (forum "Przebudowy i remonty") przyciąga entuzjastów starych budowli, dla których założyłem ten wątek i chciałem go ciągnąć. Do forum, do którego został przeniesiony zagląda chyba mniej ludzi dla których był założony, a na pisanie sobie a muzom jestem już chyba za stary.
Mimo zrozumienia dla samej idei założenia wątku nie widzę żadnego związku przedstawiania rozlicznych ofert sprzedaży z tematyką działu "Przebudowy i remonty", którego głównym celem jest pomoc w problemach związanych z konkretnymi, już nabytymi nieruchomościami.


Konkluzja. bardzo proszę o rozważenie powrotu wątku do forum "Przebudowy i remonty" lub takie uporządkowanie forum "Domy na sprzedaż...", żeby nie był to śmietnik różnych wątków, ale miejsce, gdzie faktycznie są tylko oferty domów na sprzedaż i do kupienia. Amen.
To forum zostanie uporządkowane, dodatkowo stale będą przenoszone tu tematy z innych działów. I - jak to wyraźnie zaznacza post umieszczony na górze tego działu - nie jest to miejsce na konkretne oferty kupna-sprzedaży [do tego celu służy dział "Ogłoszenia drobne" oraz >> specjalny dział portalu Muratordom (http://nieruchomosci.muratordom.pl/dodaj_ogloszenie)], a jedynie na dyskusje o nieruchomościach. Wątek przeniesiony znalazł się tutaj wyłącznie z uwagi na jego niekomercyjny charakter.

A co do śmietnika - tworzą go sami Forumowicze, zamieszczając wątki bez zwracania uwagi na zakres tematyczny konkretnego działu.
Na dziś na Forum znajduje się blisko 107 tysięcy tematów, znaczna część z nich w nieodpowiednich działach. Uporządkowanie tego to praca na wiele miesięcy; nie dotyczy to oczywiście tego, młodego jeszcze i mało popularnego działu.

Pozdrawiam