PDA

Zobacz pełną wersję : Jacek Ko...tas = pseudodekarz, co ma lęk wysokości !!!



waldzik
02-03-2008, 20:58
Ostrzegam przed nieuczciwym Jackiem Ko...tasem totalnym PAPRAKIEM w zakresie dachów i innych usług budowlanych. Przede wszystkim facet podaje sie za dekarza, a nie wejdzie na dach. Jego ekipa robila u mnie 3 miesiące i spaprała mi następujece elementy:
- Za nisko rynny (o jakieś 12 cm) - spływająca woda nie trafiala do rynien,
- łaty przybijane od góry, przez co pierwsze rzędy dachówek na dachu czterospadowym z kazdej strony na innej wysokości (nie zbiegły im się łaty u dołu dachu),
- część łat krzywo nabitych, przez co miałem krzywe rzędy dachówek i zdarzało sie, że była taka szpara, że woda leciala pod dachówki,
- okna nie wypoziomowane i porysowane,
- dachówki i blachy porysowane oraz pomazane farbą,
- folia dachowowa przy oknach i kominach obcieta zamiast wywinięta,
- obróbki blacharskie... szkoda pisać,
- blachy koszowe z dziurami i obcięte za krótko, przez co woda nie wpadała do rynny tylko pod rynny,
- gąsiory nie przykrecone - tylko położone (dobrze, że nie było wichury)
- taśma aluminiowa (kalenicowa) pod gasiorami przyklejona na zakurzone dachówki przez co od razu odkleila się i woda sie pieknie lała,
- kominy zostały w taki dziwny sposób obrobione blachą, że po bokach każdego komina powstały trójkąty, przez które spokojnie mozna było włożyć calą dloń i dotknąć foli dachowej (woda pieknie płynęła),
- i inne


Juz nie mam zdrowia dalej pisać.

Generalnie Jacek Ko...tas może budować jedynie daszki na tzw. wychodkach działkowych...

Misiomaciej
04-03-2008, 13:45
Ostrzegam przed nieuczciwym Jackiem totalnym PAPRAKIEM w zakresie dachów i innych usług budowlanych. Szkoda mi czasu, aby pisać ile rzeczy musze po nim poprawiać, więc napiszę krótko - NIE ZATRUDNIAJCIE GO !!!

Generalnie Jacek może budować jedynie daszki na tzw. wychodkach działkowych...

Nieznaczna zmiana i już bezpiecznie :D :D :D :roll: