PDA

Zobacz pełną wersję : Lokalni producenci okien drewnianych na Śląsku- opinie



markoto
04-03-2008, 08:29
Witam!!

Jestem zainteresowana opiniami na temat lokalnych producentow okien drewnianych takich jak:
- Stoldrew z Gliwic z ul. Sliwki wlasciciel Purymski
- Stolarz s.c. z Większyc wlasciciel Ksieżyk
- Flak z Radzionkowa.

Może sa jacys inni godni polecenia a umiarkowani cenowo??

Pozdrawiam

Marta

el-ka
04-03-2008, 09:22
Gartfen w Żorach - widziałam te okna, są bardzo ładne i z opinii znanych mi użytkowników dobre jakościowo.

http://www.gartfen.com.pl/kontakt.htm

My ostatecznie zdecydowaliśmy się na okna plastikowe Drutex - ta firma robi też bardzo ładne okna drewniane, znam kilka osob, które mają je kilka lat bez żadnych problemów. Nasz wybór był podyktowany jedynie finansami.
Ja bym Ci doradziła, aby nie szukać tanich okien drewnianych i mało znanych producentów, gdyż mogą być duże problemy z jakością (paczenie, słaby lakier). Drewniane są piękne, ale muszą być naprawdę dobre.
Lepszy dobry plastik niż słabe drewniane !
Taka właśnie była nasza decyzja. A w drewnianych wybieraliśmy właśnie pomiędzy Drutexem a Gartfenem.

markoto
04-03-2008, 09:46
Ale sa to firmy ktore nie sa z tych najgorszych, maly zaklad nie znaczy wcale gorszy, one nie sa na rynku od wczoraj :)

Za to sa konkurencyjni cenowo :)

markoto
04-03-2008, 13:45
Nie ma nikogo na Ślasku, kto by robil okna drewniane nie u Wiktorczyka Urzedowskiego czy Gebauera??

futuro
04-03-2008, 14:34
My będziemy montowac okna firmy Fakro z Krakowa. Nasi znajomi mają i naprawde są zadowoleni, motaż także super. Załapaliśmy się nawet na dwie promocje, przy czym ceny okien nie są wygorowane, a prawie wszystkie będe robione na konkretny wymiar. Z cen póki co jesteśmy zadowoleni, zobaczymy jak to się będą spisywać :)
Montujemy plastikowe, dwukolorowe, ale z tego co się orientuję, to mają także i drewniane :)

Kris2222
04-03-2008, 21:14
tu masz dobrego producenta z gogołowej
http://www.rduch-borek.pl/systemeuro90.php

okna ma pierwszą klasę, ale ceny walą z nóg , ceni sie jak cholera

markoto
05-03-2008, 06:15
Hmm raczej zalezy mi na producencie dobrym i przystepnym cenowo :)

Heizer
05-03-2008, 20:28
...
Może sa jacys inni godni polecenia a umiarkowani cenowo??
...Marta

N.p. www.glumatex.com.pl. A cena to względne pojęcie.:)

Kris2222
05-03-2008, 20:28
ale rduch jest jednym z najlepszym ale niestety najdrozszym :lol:

markoto
05-03-2008, 21:16
educh nie wychodzi najdrozej sa drozsi :)