PDA

Zobacz pełną wersję : Ankieta dotycząca Poś BIOEKO



lanetagf
04-03-2008, 10:59
Może wypełniając ankietę będzie łatwiej zabrać użytkownikom BIOEKO / POLIPLAST głos w sprawie w/w oczyszczalni :wink:

Za wypełnienie ankiety serdecznie dziękuję!!!

Sasha
04-03-2008, 11:01
ta ankieta jest trochę bez sensu

na rynku są również inne oczyszczalnie - tak samo dobre a tańsze

Zbyszek 1'
04-03-2008, 11:11
Sasha, a jaką masz na myśli inną oczyszczalnię biologiczną dobrą i tanią

Sasha
04-03-2008, 11:17
ja wybrałem oczyszczalnię Roth - kilka osob z forum ma to cudo.
Wielkość jak poliplast a tańsza o jakieś 2500 więc chyba OK .

Nie ma takiego złoża jak poliplast ale to bardziej zaleta niż wada - bo w poloplaście jak złoże padnie to sam go nie odbudujesz

lanetagf
04-03-2008, 11:18
Może i bez sensu ale mnie akurat te dwie oczyszczalnie interesują. Ja nikogo nie zmuszam do brania udziału w tej ankiecie. Mam dylemat i tyle! A wszystkich odwiedzających ten post proszę o wyrozumiałość. :D :D :D

Sasha
04-03-2008, 11:21
lanetagf

nie obrażaj się :)
- po prostu dałeś 4 możliwości odpowiedzi, nie uwzględniając innych oczyszczalni. Temat POŚ Poiloplast vs. Bioeko był już ileś razy konfrontowany więc sądziłem że już czytałeś :)

lanetagf
04-03-2008, 12:17
:D :D :D Nie obrażam się! Właśnie przeglądając różne posty dotyczące Poś Twoja wypowiedź zastanowiła mnie i zaczęłam szukać inne oczyszczalnie. Sam swego czasu zastanawiałeś się nad POLIPLASTEM. Co zaważyło, że zmieniłeś zdanie, i czy już masz Rotha, czy jedynie zamieżasz go kupić. Mnie trochę zastanawia kwestia serwisu w BIOEKO gdyż są dość daleko. Natomiast POLIPLAST jest blisko mnie. Co do ROTHA to jeszcze dokładnie go nie przestudiowałam. Jeśli chodzi o cenę tych oczyszczalni to faktycznie POLIPLAST jest drogi ale jak pomyślę sobie, że zaoszczędzę parę złoty i będę mieć jakieś problemy to już wolę trochę dołożyć i mieć spokój. Nie wykluczam innej oczyszczalni ale najpierw zawęziłam swoje poszukiwania do tych dwu. Prawdę mówiąc to po Twojej wypowiedzi z grudnia 2007 zaczęłam myśleć o POLIPLAŚCIE!!! :wink:

Sasha
04-03-2008, 12:26
Co zaważyło, że zmieniłeś zdanie, i czy już masz Rotha, czy jedynie zamieżasz go kupić.

Zdecydowałem się na Rotha ze względu na:
1. Cena - prawie 3 tys taniej - a ta sama wielkość
2. Brak złoża jak poliplaście - co jest wg mnie zaletą - bo w Roth mogę sobie sam wszystko odbudować
3. Sterowanie i kontrola - wg mnie fajniejsza
4. Niemiecka jakość (normy DIN)

Poliplast ma również swoje zalety np. grube ścianki czy polskie atesty.

PS
Musiałbyś ankietę poprawić bo również jestem tuż przed zakupem

Sasha
04-03-2008, 12:34
agnieszkakusi ma Rotha i go bardzo chwaliła wiec...

jak jest taniej...

krzesiek
21-07-2008, 10:55
z bioeko same problemy, przestrzegam przed zakupem tej oczyszczalni, serwis olewa, z oczyszczalni leci sciek i cos ciagle nie tak z nia, mam i bardzo zaluje ze sie dalem nabrac na piekne broszurki

vanka99
11-12-2008, 11:53
Co zaważyło, że zmieniłeś zdanie, i czy już masz Rotha, czy jedynie zamieżasz go kupić.

Zdecydowałem się na Rotha ze względu na:
1. Cena - prawie 3 tys taniej - a ta sama wielkość
2. Brak złoża jak poliplaście - co jest wg mnie zaletą - bo w Roth mogę sobie sam wszystko odbudować
3. Sterowanie i kontrola - wg mnie fajniejsza
4. Niemiecka jakość (normy DIN)

Poliplast ma również swoje zalety np. grube ścianki czy polskie atesty.

PS
Musiałbyś ankietę poprawić bo również jestem tuż przed zakupem

Jak Wam sie uzytkuje oczyszczalnię? Na jakiej zasadzie odbywa sie proces oczyszczania? My nie mamy gdzie odprowadzać ścieków - bedziemy musieli mieć chyba oczyszczalnię z rozsączkami.

Pozdrawiam