PDA

Zobacz pełną wersję : projekt DM27 pracownia BAUHERR



batonoff
07-03-2008, 09:51
Hej forumowicze !

Fani tego projektu, przyszli lub przeszli inwestorzy którzy zakupili ten projekt lub dopiero sie nad nim zastanawiają zjednoczmy się. Wymieńmy uwagi, doświadczenia. Po co wywarzać drzwi, które już ktoś mógł otworzyć ?

Nie znalazłem zbyt wiele informacji o tym projekcie na forach. Czy nie cieszy się zbyt wielką popularnością ?

Planuję zakup tego projektu. Chciałbym w nim dokonać małych przeróbek - powiększyć łazienkę przy sypialni rodziców. Strona do pracowni:
http://www.dom-parterowy.pl/

Pozdrawiam.

econs
26-09-2008, 11:22
Hej,
też myślę nad tym projektem i nie mogę znaleźć opinii czy realizacji. Mam trochę dokładniejszych informacji z pracowni ale nadal nie pozwalają na ocenę jakości samego projektu. Trochę to przypomina kupowanie kota w worku :D . Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje o tej pracowni.
Artur

bedzio_5
21-12-2008, 10:46
Witam,
Kupiłam projekt dm27, poczyniłam dużo zmian a dopiero na wiosnę 2009 r. ruszę z budową. Z biurem projektowym jak narazie nie miałam żadnych problemów. Polecam wszystkim
pozdrawiam
A.B

econs
23-12-2008, 17:48
Witam,
ja już też mam projekt :D . Jakie robisz zmiany? My zmieniamy pokrycie dachu, kąt pochylenia (warunki zabudowy wymuszają) i likwidujemy "mini" garderobę. Z pewnością też zamiast spiżarni będzie po porostu szafa. Trochę mnie zdziwiło że w projekcie instalacji elektrycznej w toalecie dla gości brak jakiegokolwiek podłączenia :-). Projekt trochę tak i"posklejany" z kawałków innych. Gdzieniegdzie znalazłem odniesienia do garażu , którego przecież w tym projekcie nie ma.
Artur

basiula007
02-10-2009, 18:10
witam :)
fajnie ze ktos wogole sie znalazl na forum z projektem dm27.my go wlasnie kupilismy,jak narazie to jeszcze jestesmy w lesie:),bo przed nami cala adaptacja itd,itp a pozniej zdanie papierow o pozwolenie,takze moze cos ruszy w przyszlym roku 2010:)bardzo nam sie podoba ten projekt zgrabny i przytulny,fajne rozmieszczenie pomieszczen,aczkolwiek zdecydowalismy sie na kilka zmian: z 3 pomieszczen pomiedzy pokojomi(2 lazienki i garderoba)zrobimy jedna duza lazienke,tam gdzie jest pom. zmieniamy na klatke schodowa do piwnicy(podpiwniczamy caly dom:)),a cala reszta na dzien dzisiejszy bez zmian:).pozdrawiam i piszcie jak u was

econs
02-10-2009, 19:23
Hej, zwróćcie uwagę przy adaptacji na brak ławy fundamentowej w projekcie w miejscu (ściana WC przylegającego do salonu) gdzie ma się opierać słup dachu. Może być za słabo jeśli wybierzecie inne pokrycie dachu. Poza tym w rzucie poziomym budynku parapet wyjścia na taras jest opisany że ma być na wysokości 87 cm (!).
To na razie takie drobiazgi nam się "znalazły" w trakcie stawiania ścian. Jak znajdziemy inne błędy nie omieszkam napisać.
[/img]

jerkbait
21-06-2010, 07:27
Witam, właśnie znaleźliźmy ten projekt Bauherr dm27 i bardzo nam sie podoba. Chyba go kupimy. Bardzo wszystkich prosze o podpowiedzi a jeślki ktoś dysponuje zdjęciami z realizacji to serdecznie Proszę o info.

silvo
29-03-2013, 05:09
i jak tam panie i panowie,domy już stoją? :)