PDA

Zobacz pełną wersję : Co zmienić



Skowroński
07-03-2008, 18:43
Kupiłem projekt domu.Teraz czas na adaptacje. Co sądzicie o wnętrzu co zmienić, co wyrzucic. Napiszcie prosze swoje opinie o zmianach. Co byście zmienili
http://www.lipinscy.pl/project.xml?id=62100&page=1?

pado
07-03-2008, 20:44
Okno a'la bawole oko nie jest wg. mnie super ładne. Sam domek całkiem OK.

Dradzi
07-03-2008, 21:22
Witam
może zacznę od łazienki i toalety na parterze, zrobiłabym osbne pomieszczenie 'gospodarcze z piecem CO i pralką (można w nim trzymać także takie rzeczy jak deska do prasowania, czy środki czystości) i osobne pomieszczenie - lazienkę- WC, umywalka, kabina z doświadczenia wiem że wanna jest nieprzydatna na dolnym poziomie, na pewno ścianę pomiedzy pomieszczeniami 1.3, a 1.1 zrobiłabym częściowo z pustakow szklanych- mat, tak aby dodatkowo doświetlić witarołap, pomieszczenie 1.3 zostało nazwane spiżarnią, okno w spiżarni nie wpływa dobrze na przechowywane produkty, w spiżarni powinno być chłodno i nie koniecznie jasno. Po co stół w kuchni, skoro jest piękna część na jadalnię, proponowałabym nie łączyć funkcji przygotowywania i spożywania posiłku. Poddasze- pierwsze co rzuca mi się w oczy to rozmieszczenie urządzeń w łazience - mało ergonomiczny.Pozostałe pomieszczenia- nie wiem ile osób będzie mieszkało, w jakim wieku, czy pracujecie Państwo w domu itp, ale na pewno trzeba wygospodarować miejsce na garderobe. Pozatym do większych zmian potrzeba dokładnych wymiarów, moja opinia powstała na szybkiego, pierwsze spostrzeżenia.
Pozdrawiam
D.R architekt wnętrz