PDA

Zobacz pełną wersję : Instalator systemów alarmowych - służę pomocą :)



Marek Sołtysiak
02-09-2003, 07:17
Witam.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do zadawania pytań.
Instalujesz samodzielnie system? Zapytaj - pomogę nieodpłatnie. Chcesz skonsultować swój projekt? Nie ma sprawy - wspomogę doświadczeniem. Mogę podesłaś instrukcję, poradzić.... Szczerze i chętnie pomagam każdemu.

rolnik
22-10-2003, 23:00
Dobry wieczór,
Bardzo chętnie skorzystam z Pana propozycji. Proszę o kontakt na prv.

minuszka
08-12-2003, 13:39
Ja równiez skorzystam z pomocy, chciałabym zainstalować sobie w domku jakis system alarmowy. Nawet jedna firma zrobila mi wstepny kosztowys, to złapałam sie za głowe. Czy naprawde az tyle kosztuje poprowadzenie systemu alarmowego???

crimson
09-12-2003, 14:14
Witam.
Czy można skorzystać z pomocy? Planuję skromną instalację odstraszającą - ze dwie czujki ruchu wewnątrz, jakiś sygnał na zewnątrz (wizualno-dźwiękowy). Może jakieś sugestie ?
pzdr C

mariof
13-12-2003, 22:32
witam
czy znane Ci są jakieś rozwiązania z kablem zakopanym w ziemi reagującym chyba na kroki (do ochrony działki- z przodu nie mam płotu) ewentualnie jakieś inne rozwiązania.Działka ma szerokość ok 24m.

AndrzejS
19-01-2004, 17:40
Podczas remontu pod tynkiem z każdego pomieszczenia (7) w rogu patrząc na okna poprowadziłem przewody teletechniczne do pomieszczenia przy wyjściu do domu oraz jeden do telefonu. Chciałbym mieć 7 czujek ruchu podłączonych przez centralkę do telefonu z powiadomieniem na mój numer telefonu. Co mam dalej z tym zrobić ? Jaką centralkę, podłączenie pod telefon i syrenę alarmową ? I jaki to koszt ?
Pozdrawiam Andrzej

davidkosieradzki
07-03-2004, 15:27
sprawdzony sprzęt: oferta: http://alarmserwis.pl