PDA

Zobacz pełną wersję : jak przygotować 16 arów??



arluka
10-03-2008, 08:29
Jak w temacie.
Za 3 tyg będzie robione ogrodzenie (fachowcy umówieni), a działka 16 arów zupełnie nie zadbana, teraz jest łąka- niezbyt równa... W pobliżu nikogo ze sprzętem- mała skiba nieosiągalna. Duża (na 6) nie sprawdzi się, bo już dookoła jest siatka. Ziemia jest zbita więc glebogryzarka też pewnie nie da rady ;-((
Czas goni, bo jak stanie ogrodzenie to już żaden większy sprzęt nie wjedzie...

m.orzech
30-03-2008, 20:09
czy poradzilas sobie z tym problemem

mam taki sam

pozeracz
30-03-2008, 22:56
Mysle sobie ze jezeli samochod osobowy wjedzie to i ursus 330 tez da rade, a co do ciagnika to nie szukajcie po firmach za niebotyczne pieniadze, do pierwszego lepszego gospodarza trzeba isc, na opolszczyznie ich nie brakuje.

aleksandra1
31-03-2008, 06:30
Ja mam działkę (też opolszczyzna) ogrodzoną siatką od jesieni. Dom na ukończeniu więc przymierzamy się do ogródka. Bramę wjazdową mam 4 m i liczę na to, że mały samochód ciężarowy z piachem i ciągnik z kultywatorem wjedzie. Ziemia gliniasta, więc trzeba coś z tym zrobić.

m.orzech
31-03-2008, 18:15
u mnie traktor nie da rady, nie mam miejsca krzaczki drzewka itp

arluka
02-04-2008, 13:32
Nie , niestety, tematu jeszcze ne przeskoczyłam... Pewien rolnik, którego dorwałam przy okazji długiego spaceru obiecał mi to zrobić. Ale tylko obiecał, bo do dnia dzisiejszego się nie pojawił.
W poniedziałek przychodzi ekipa od ogrodzenia i kostki. Jednym słowem pozamiatane! Brama wjazdowa rzeczywiści będzie miała 4 m szerokości, ale to będzie podjazd z kostki, a z niego cięzki sprzęt już nie zjedzie-bo zniszczy Zaczynam szukać glebogryzarki. Tylko nie jestem pewna czy da sobie radę.
W końcu jest tego sporo i na dodatek całe lata nie orane...

m.orzech
03-04-2008, 12:30
ja musz na dniach zadzilac bo zielsko zaczyna wschodzic