PDA

Zobacz pełną wersję : Zabudowa - sprzety AGD nie-ikeowskie.



fennel
13-03-2008, 12:50
Mam pytanie glownie do osob, ktore maja kuchnie Ikea. Czy i bez problemu wmontowywal ktos w ikeowskie szafki do zabudowy inne sprzety AGD niz te co ma Ikea?

jacekp71
13-03-2008, 15:09
nie mam co prawda kuchni z IKEA, ale dla nich robi whirlpool, i nie sa to niestandardowe wymiary wiec kazdy inny producent powinien "wejsc" w te szafki ....

fennel
13-03-2008, 16:36
nie mam co prawda kuchni z IKEA, ale dla nich robi whirlpool, i nie sa to niestandardowe wymiary wiec kazdy inny producent powinien "wejsc" w te szafki ....

Do tej pory zylam w takim przekonaniu, ale buszujac po roznych informacjach natknelam sie niedawno na watek (szkoda, ze juz nie wiem gdzie to bylo, na jakim forum :( ), ze nie pasowala komus do szafki ikeowskiej bodajze lodowka Whirpoola, a miala byc taka sama jak z Ikei, nawet projektanci z Ikei zapewniali, ze nie bedzie problemu. Stad wlasnie moje pytanie (bo niedlugo i mnie czeka kupno kuchni), moze znajdzie sie ktos, kto wkladal w szafki z Ikei inne sprzety niz ikeowskie?

sylvia1
13-03-2008, 20:28
Mam pytanie glownie do osob, ktore maja kuchnie Ikea. Czy i bez problemu wmontowywal ktos w ikeowskie szafki do zabudowy inne sprzety AGD niz te co ma Ikea?
ja mam pasują. ale mam tylko zmywarke i piekarnik. Lodówka jest stara wolnostojąca

dianap
14-03-2008, 10:20
Ja mam ikeowskie szafki - szprzet nie ikeowski :D

piekarnik AMICA wszedl na styk ! płyta gazowa rownież ! szafki maja szerokość 56 cm a nie 60 !!i na to trzeba zwrócić uwagę!!

fennel
14-03-2008, 11:23
Ja mam ikeowskie szafki - szprzet nie ikeowski :D

piekarnik AMICA wszedl na styk ! płyta gazowa rownież ! szafki maja szerokość 56 cm a nie 60 !!i na to trzeba zwrócić uwagę!!

Piszesz o samej szerokosci w srodku szafki, nie na calej szerokosci ze sciankami?
Przegladalam rozne piekarniki i wszystkie maja niby szerokosc 59,5cm, ale to jest liczone z brzegami (w najszerszym miejscu, na przodzie), a to czego z zabudowy nie widac jest troszke wezsze.......chyba.
Czy ma ktos moze w zabudowie tych szafek Siemensa?

KiZ
14-03-2008, 12:35
Nie jestem zupełnie pewien, ale przegródki do szuflad bluma sa nieco mniejsze niz szuflady bluma sprzedawane poza IKEA.

Gizela
14-03-2008, 14:31
Nie ma problemu w ogóle. Mam wszystkie sprzęty kupione w sklepie internetowym i wszystko pasuje,że hej. Tylko trzeba dobrac odpowiednie szawki i jest ok :D

fennel
14-03-2008, 15:22
Dziekuje za dotychczasowe odpowiedzi.


Nie ma problemu w ogóle. Mam wszystkie sprzęty kupione w sklepie internetowym i wszystko pasuje,że hej. Tylko trzeba dobrac odpowiednie szawki i jest ok :D

Ja mysle o slupkach. A jakie Ty kupowalas szafki i sprzety, jesli mozna spytac?

madzialenka
14-03-2008, 19:41
My tez kupowalismy sprzet w necie i problem pojawil sie z lodowka do zabudowy - z modeli pasujacych nam parametrami tylko jeden model BOSCHa dla sie "zamknac" w szafce. Pozostale mialy niepasujacy podzial na chlodziarke i zamarazarke. Z reszta sprzetow nie bylo problemow.

Smmog
15-03-2008, 06:42
Właśnie, największy problem występuje z lodówkami, wiec osoby które maja inna lodówkę niż ta ikeowska niech piszą model, bo przyda się na pewno parę sprawdzonych :)

madzialenka
17-03-2008, 09:15
Właśnie, największy problem występuje z lodówkami, wiec osoby które maja inna lodówkę niż ta ikeowska niech piszą model, bo przyda się na pewno parę sprawdzonych :)

Prosze bardzo Bosch KIV 34V00 :D