PDA

Zobacz pełną wersję : polecam PINUSA



asiak301
14-03-2008, 12:50
A ja polecam wszystkim okna drewniane z Pinusa. Zamówiliśmy tam okna do domu z mahoniu o wartości ponad 50tys. Cena była porównywalna do Urzędowskiego, ale okna o niebo lepsze, ładniejsze, no super!!!! Wysyłalismy tez wyceny do kilku biur Urzedowskiego i w każdym były inne ceny, a roznice siegaly nawet do 2 tys - skad az takie jak w kazdym chcielismy to samo i zwracalismy sie do jednej firmy???? Dziwimy sie do tej pory.
W PINUSIE super, okna śliczniutkie obsługa wrocławska miła, zainteresowanym podam namiary na priwa :D

jacekp71
14-03-2008, 12:59
daj namiary ....

na pewno sa ludki na forum, ktorzy chetnie wyrzuca taka kase na okna ;-)

piotrulex
14-03-2008, 13:44
daj namiary ....

na pewno sa ludki na forum, ktorzy chetnie wyrzuca taka kase na okna ;-)

kolega widze taki lekki zartownis i krytykant ...

dlaczego od razu "wurzuca"?

autor/ka nawet nie napisal ile ma tych okien

dla mnie to tez duzo ale gdybym zarabial chociaz z 20-30 tysiakowo miesiecznie to tez nie kupowalbym okien za 10- czy 11 tylko zaszalal i kupil moim zdaniem najlepsze mozliwe

punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia a wszystko jest dla ludzi :wink:

kolega jezdzi chruslerem 300M bardzo ladnym zdaje sie 2001 roczznik na ekstremalnym wypasie. u nas taki kosztuje z 40 patykow i generalnie go nie stac. sciagnal sobie ze stanow i wyszlo go nieco ponad 20 patykow - teraz go juz stac :D

auto ma akurat niewiele wspolnego z oknami ale jakos tak dzis sie napalilem na 300C ze stanow tylko nawet po ich cenach nie bardzo w tej chwili mnie stac - oczywiscie KOOOOOOMBI

MajorCarter
14-03-2008, 17:44
A myślałam że mowa o naszym forumowym koledze z działu ogrodniczego :)
Pinus wszak zawsze służy dobrą radą :D

jacekp71
15-03-2008, 01:54
daj namiary ....

na pewno sa ludki na forum, ktorzy chetnie wyrzuca taka kase na okna ;-)

kolega widze taki lekki zartownis i krytykant ...

dlaczego od razu "wurzuca"?

autor/ka nawet nie napisal ile ma tych okien

np to ile tych okien ? m2 ?

finlandia
18-03-2008, 16:46
Wysyłalismy tez wyceny do kilku biur Urzedowskiego i w każdym były inne ceny, a roznice siegaly nawet do 2 tys - skad az takie jak w kazdym chcielismy to samo i zwracalismy sie do jednej firmy???? Dziwimy sie do tej pory.
Musieliscie mieć złożone i niedoprecyzowane konstrukcje, skoro tak zróżnicowane były wyceny.
Poza tym, nikt dla kogoś, kto przysyła mailem złożoną wycenę nie poświęca długich godzin, bo zwykle ma w biurze innego, realnego Klienta.
Nie dziw się więc, sam w pewnych przypadkach potrafie jeden projekt wycenić z różnicami 2-3 tysiące i zawsze będzie on dla kogoś atrakcyjny.
A do Pinusa trafiliście w odpowiednim momencie, na dobrą obsługe i pewnie spędziliście tam duzo czasu. Ale spoko, to dobry wybór, bo o tej firmie raczej źle się nie mówi.