PDA

Zobacz pełną wersję : wykrywacz przewodów elektrycznych



Dostojewska
17-03-2008, 12:39
Gdzie mogę kupić, w Krakowie, wykrywacz do przewodow elektrycznych. Nie chodzi o taki profesjonalny Bosha za 300 zł. tylko mini, podręczny, są dużo tańsze (ale znalazlam w Łodzi...).
pozdrawiam,
D-ska

KrzysztofLis2
17-03-2008, 13:21
Na Allegro (http://www.allegro.pl/search.php?string=wykrywacz+przewod%C3%B3w). :)

Cypek
17-03-2008, 13:29
Jak jednorazowo to lepiej zaproś "fachowca" z przyrządem.
Zakup nie ma sensu.
U mnie tynkarze pogubili gniazdka.
Za udostępnienie im fotek z etapu elektryki dostałem fajna flaszkę Bolsa i 2 litry Coli :)

Dostojewska
17-03-2008, 15:58
No właśnie, nie pomyślałam o allegro.

A co do fachowca - rzecz w tym, że nie jednorazowo. Mam sporo rzeczy to umieszczenia na ścianach po uprzednim wkręceniu śróby. A potem kolejny lokal do "przejrzenia" z pktu widzenia przewodów. Rzecz w tym, że ropzpiętość cenowa jest od 10 zł do 300 więc może ktoś mi jakiś model pośredni (cenowo) poleci?

Mały
17-03-2008, 16:38
Sam ma taki za 20 zł, i nie narzekam.
Fakt żaden profesjonalny to nie jest, ale regulując czułość dojde do większości kabli - trzeba tylko dać "fazę w drut".

Cpt_Q
17-03-2008, 17:40
Sam ma taki za 20 zł, i nie narzekam.
Fakt żaden profesjonalny to nie jest, ale regulując czułość dojde do większości kabli - trzeba tylko dać "fazę w drut".

Podobnie - kupowałem w "OBI" 40PLN, ale czułość mizerna, kable zagłębione bardziej niż 1.5-2 cm - nie wykrywa. A z fazą to piszczy w bardzo dużym promieniu i o precyzji trudno mówić.