PDA

Zobacz pełną wersję : Solidna firma do budowy domu na śląsku



batmanbmw
24-03-2008, 10:36
Czy ktoś zna tą firmę? Chciałem się dowiedzieć, czy są solidni i godni polecenia.
PHU "VO-BUD" Marek Fogel, firma budowlana z Tarnowskich Gór.
A może ktoś zna inną solidną firmę budowlaną ze śląska.

Gizela
17-04-2008, 12:34
No właśnie może ktoś zna? tez mnie to interesuje

kasia i grzegorz
04-07-2008, 10:00
polecam MOLBUD Goczałkowice k/Pszczyny. Mucha nie siada. Mają napięte terminy, ale solidni , uczciwi, rzetelni w swojej robocie. Poprostu FACHOWCY. Zawsze można się dogadać.

carringtontomas
08-07-2008, 11:28
Czy ktoś zna tą firmę? Chciałem się dowiedzieć, czy są solidni i godni polecenia.
PHU "VO-BUD" Marek Fogel, firma budowlana z Tarnowskich Gór.
A może ktoś zna inną solidną firmę budowlaną ze śląska.

W Tarnowskich Górach słyszałem, ze firma CEZBUD jest dośc dobra.

f.5
17-07-2008, 19:02
polecam MOLBUD Goczałkowice k/Pszczyny. Mucha nie siada. Mają napięte terminy, ale solidni , uczciwi, rzetelni w swojej robocie. Poprostu FACHOWCY. Zawsze można się dogadać.

Bylem w tej firmie we wtorek , siedziba wygląda bardzo okazale mimo braku szefostwa pracownik mnie wysłuchał porozmawialismy mam nadzieję na wspolpracę wowczas napiszę cos wiecej o tej firmie. Natomiast interesuje mnie opinia o firmie ABA Wiktorczyk Sp. z o.o. z czarkowa koło pszczyny - noszę sie z zamiarem kupna okien w tej firmie.
pozdrawiam F.5

Jaga_2
19-07-2008, 21:23
moja siostra montowała okna i drzwi Wiktorczyka. Drzwi są piękne, okna też niczego sobie. Z przebiegu montażu i dotrzymania terminów wykonawstwa jest zadowolona. Z wysokości f-ry pewnie mniej :lol:
Montowała to jakieś pół roku temu, więc wszystko jest nowe i pięknie wygląda.

f.5
19-07-2008, 22:29
Jaga dziękuje za opinię zaczelam czytac o oknach i się totalnie pogubiłem zwazywszy ze cena drewna z wiktorczyka mnie nie przeraziłą. Jestem alergikiem i nie wiem czy organizm sobie poradzi przy ewentualniej renowacji okien (lakiery i tym podobne) ciągle sie zastanawiam. dziekuje i pozdrawiam

Rafał Tkacz
06-02-2009, 18:23
Ja polecam Molbud. Otrzymałem dziś wycenę mojego domku. Na jutro mam umówione spotkanie z szefem firmy, obiecał, że da dobry rabat. Mam nadzieję, że wynegocjuję dobrą cenę.
Co do jakości prac - widziałem ich dom w Mysłowicach i hotel "Galicja" w Oświęcimiu, super robota. Polecam, gdyby byli słabi - nie wziąłbym ich do budowy mojego domu.

yaro672
06-02-2009, 19:08
Ja polecam Molbud. Otrzymałem dziś wycenę mojego domku. Na jutro mam umówione spotkanie z szefem firmy, obiecał, że da dobry rabat. Mam nadzieję, że wynegocjuję dobrą cenę.
Co do jakości prac - widziałem ich dom w Mysłowicach i hotel "Galicja" w Oświęcimiu, super robota. Polecam, gdyby byli słabi - nie wziąłbym ich do budowy mojego domu.

Mozesz napisac cos wiecej o Twojej wycenie i parametrach domu. Zobaczymy co maja do zaoferowania bo jestem zainteresowany ich oferta.

Rafał Tkacz
18-05-2009, 20:01
Molbud od ok. 2 miesięcy buduje domek moich marzeń. Obecnie wylany został strop nad parterem. Do dnia dzisiejszego wszystko przebiega super. Jeżeli ktoś chce, proszę o wiadomość na p.w - prześlę zdjęcia z mojej budowy.

franton
22-05-2009, 20:28
A na mojej budowie, Molbudy zaczynają stawiać więźbę dachową. Według harmonogramu w umowie mieli rozpoczynać pracę z dchem początkiem czerwca, są więc około 2 tygodnie do przodu. Pozrawiam

NaBu121
04-01-2014, 17:55
Ja osobiscie polecam firme budowlana w okolicach Częstochowy a dokładnie Aleksandrówka 9. Włascicielem jest bodajże Eugeniusz Wuczyński.Naprawde firma godna polecenia mi budowali dom i naprawdę za mala kwote wybudowali mi wspanialy dom