PDA

Zobacz pełną wersję : taras drewniany



marcioszek
25-03-2008, 20:41
Witam. Czy może ktoś z szacownych forumowiczów wykonywał sam tras drewniany? Potrzebuję jakiejś podpowiedzi odnośnie drewna oraz jakie są przewidywane koszty 1m2 takiego tarasu, Czytałem trochę na ten temat i wyszło że drewno jest lepsze od każdego innego materiału.

zezo
27-03-2008, 13:28
marcioszek
masz rację jak piszesz

drewno jest lepsze od każdego innego materiału.
tylko że jest jedno ale ??
a to ale to KASA
wszak nie zrobisz tarasu z sosny lub świerka, musi to być bardziej szlachetniejsze drewno, ja jak rozpoznałem temat tarasu to z drewna poszedłem w kierunku bruku klinkierowego, a jak zgłębiłem temat klinkieru to za 2 ygodnie leję płytę betonową i będą płytki :lol: :lol: :lol:
tak to już bywa z tymi budowami, nie ma się co się lubi to się lubi co się ma :wink:

adi_
28-03-2008, 19:07
czesc nie wiem jaki jest koszt drewna ale mozesz zrobic czesciowo jak kolega pisze tylko ze musisz wezwac ekipke
i zeby ci zrobili beton stemplowany czyli jest to ostatnia warstwa betonu poddawana stemplowaniu czyli odciskaniu wzoru .. a jakiego
a jakiego chcesz imitacja drewna , granitu , kamieni , wzor wsumie zalezy czym dysponuje ekipa ktorej to zlecisz
twoja praca tylko polega na puzniejszym pomalowaniu tego impregnatem i co 3 lata znowu pozdrawiam