PDA

Zobacz pełną wersję : Zbyt wysokie ościeża drzwi wewnętrznych



bimbelt
27-03-2008, 10:15
Chciałem zamówić drzwi wewnętrzne, ale okazało się, że ościerza są odrobine za wysokie. Mam 210-211 cm, a drzwi Classena maskują jedynie na 208cm. Co z tym fantem zrobic?

Dodam, że mam już wygładzone ściany, a w łazience ułożone kafle :/

Trociu
27-03-2008, 10:27
A z czego masz ściany?

daggulka
27-03-2008, 10:43
a ościeznice też masz z Classena?
kurcze...my mamy chyba podobny problem...aż boję się myśleć :roll:
zamówiłam drzwi z Classena bez ościeżnic , a osobno zakupiłam w promocyjnych cenach ościeżnice Classena ARCUS
na drzwi jeszcze czekamy ,a ościeznice w domu już mam ...i tak sobie pomyśleliśmy, że skoro mamy juz kupione jedne zwykłe drzwi do garażu (notabene też Classen tylko II gat.) to spróbujemy zamontować na tych iścieżnicach z Classena....i normalnie nie pasują :o ...trzeba by te drzwi przyciąc albo zamontować tak, żeby ościeżnicę dać wyżej ..ale wtedy pod ościeznicą na dole wyjdzie luka 1-2cm :o

czy ktoś wie, czy drzwi z Classena - model MODENA będa pasować do ich ościeżnic ARCUS? :roll:

bimbelt
27-03-2008, 10:49
A z czego masz ściany?

Sciany z porothermu.

bimbelt
27-03-2008, 10:51
a ościeznice też masz z Classena?
kurcze...my mamy chyba podobny problem...aż boję się myśleć :roll:
zamówiłam drzwi z Classena bez ościeżnic , a osobno zakupiłam w promocyjnych cenach ościeżnice Classena ARCUS
na drzwi jeszcze czekamy ,a ościeznice w domu już mam ...i tak sobie pomyśleliśmy, że skoro mamy juz kupione jedne zwykłe drzwi do garażu (notabene też Classen tylko II gat.) to spróbujemy zamontować na tych iścieżnicach z Classena....i normalnie nie pasują :o ...trzeba by te drzwi przyciąc albo zamontować tak, żeby ościeżnicę dać wyżej ..ale wtedy pod ościeznicą na dole wyjdzie luka 1-2cm :o

czy ktoś wie, czy drzwi z Classena - model MODENA będa pasować do ich ościeżnic ARCUS? :roll:

Wlasnie dostalem natchnienia. Wczesniej myslalem o prostych oscieznicach regulowanych, a nie spojrzalem na oscieznice Arcus, ktore sa nieco wyzsze i powinny zaslonic cale oscieze. Tylko szkoda, ze mi sie zbytnio nie podobaja.