PDA

Zobacz pełną wersję : poszukuje ekipy remontowej w Warszawie



solito00
30-03-2008, 15:17
Witam,

Poszukuje kogoś do wyremontowanie mieszkania w Warszawie. Czy ktoś zna jakąś dobrą, sprawdzoną i moze polecić ekipe?. :D

Aluland
30-03-2008, 19:49
Mogę polecić są z Lublina ale dobrze znają swój fach, sporo z nimi wykonywałem.

cotton
31-03-2008, 10:01
Podaje namiar: [email protected]

Tymon
31-03-2008, 15:14
]Witam,polecam swoje usługi , na życzenie referencje

Poszukuje kogoś do wyremontowanie mieszkania w Warszawie. Czy ktoś zna jakąś dobrą, sprawdzoną i moze polecić ekipe?. :D[/quote]

decocolors
31-03-2008, 20:48
Prowadzimy roboty wykończeniowy w zakresie:
-systemów suchej zabudowy gips-karton
-malowanie
-ukladanie paneli podlogowych
-bialy montaż
-ukladanie terakoty i glazury
-montaż okien i drzwi
-tapetowanie
-wykonujemy również male przeróbki elektryczne i
hydrauliczne
-posiadamy wlasny transport
-darmowe oględziny i wycena
Tel./fax (022)7623545
Tel.kom. 0669871791
[email protected]
www.decocolors.pl
moje prace mozna obejrzec

sufka
01-04-2008, 13:34
Witam, jeśli nadal jesteś zainteresowana to mam sprawdzoną ekipę robili u nie remont i naprawdę zrobili porządnie i w przyzwoitej cenie, mogę podać namiar jeśli chcesz, ale uprzedzam że są bardzo solidni i mają dużo zleceń, więc nie wiem jak z terminem, ale może sie uda bo ja się wbiłam w wolny termin przez przypadek, ktoś przesunał termin remontu, przyjechali, zobaczyli i następnego dnia zaczęli remont. Wszystko przebiegło sprawnie a dodatkowo gratis mam piękny obraz (fresk) namalowany na ścianie przez artystę plastyka po ASP idealnie wkomponowany we wnętrza. MOGĘ Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECIĆ.

marta11
24-02-2010, 11:46
Witam,
Mogę polecić firmę, która wyremontowała mi mieszkanie. Jestem bardzo zadowolona. Remont został przeprowadzony szybko i solidnie. Podaje numer telefonu, 0-501-078-053 - pan Paweł.

Misiek CASE
26-02-2010, 06:58
Witam

Ja polecę sam swoja firmę. W celu sprawdzenia jakości prac zapraszam na budowę i do rozmowy z inwestorem.

Zapraszam na strone www.mieszkobud.pl
lub 506-907-807

Pani_Mysz
14-07-2010, 16:58
Serdecznie polecam ekipę budowlaną Pana Michała, solidnych i sprawnych fachowców, którzy mało że poprawili wszystko co udało się napsuć innym pseudo "ekipom" to jeszcze podpowiedzieli nam wiele ciekawych i funkcjonalnych rozwiązań. Gdybym wcześniej na nich trafiła zaoszczędzilibyśmy wiele czasu, stresu i pieniędzy.

Wykonują wszystkie prace związane z remontem: od hydrauliki, kładzenia płytek (w porównaniu z tym co wyczyniali poprzednicy - mistrzostwo!), elektryki, kładzenia parkietu, budowania i przenoszenia ścianek po malowanie wnętrz itp. Wszystkie prace wykonywane są czysto i solidnie.

Z czystym sercem polecam: Pan Michał 604 477 836

Kami_111
18-02-2011, 13:56
Mogę polecić są z Lublina ale dobrze znają swój fach, sporo z nimi wykonywałem.

Aluland,
szukam na wczoraj ekipy wykończeniowej do stanu deweloperskiego (glazura, punkty elektryczne, gładzie, malowanie, drobna hydraulika) do zrobienia.

Ekipa, która miała do mnie przyjeżdzać zostawiła mnie na lodzie.

Będę wdzięczna za kontakt i wymianę doświadczeń
Pozdrawiam

remoartis
18-02-2011, 14:17
Witam
Mam jescze wolne termiony do końca marca.
Zapraszam do kontaktu:

Piotr Bajor
792 290 920
www.remonty-lodz.c0.pl

pudell5
10-03-2011, 11:23
bardzo gorąco polecam chlopaków z Lublina ,robili mi całe mieszkanie i jestem wrecz zachwycony , naprawde nie są drodzy, to nr do jednego z nich 668805140 Grzegorz :yes: :yes::yes:

zbyszek37
10-03-2011, 14:04
patrzcie na daty z 2008r!!!

strussiek
17-06-2011, 10:24
WItam
Szukam ekipy remontowej do remonty mieszkania:
Zakres prac:
- skrobanie, gładzenie i malowanie ścian
- remont łazienki: skucie glazury i terakoty oraz położenie nowej
- wymiana białego montażu
- zburzenie sćianki działowej i na jej miejscu postawienie ścianki z luksferów.
Rejon Warszawa - Ochota
Termin najlepiej lipiec 2011
kontakt 888 381 810

Dameks
20-06-2011, 09:24
Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą .

Aktualnie posiadamy jeszcze wolne terminy - mozliwosc natychmiastowego rozpoczecia prac.
http://www.dameks.eu
http://www.pogotowieremontowe.eu

krs1980
09-11-2011, 17:55
Witam

Mieszkanie 80m2 do częściowego wykończenia, zakres prac opisany słowno/muzycznie poniżej, do doprecyzowania jeżeli ktoś zechce się spotkać, zobaczyć mieszkanie i przedyskutować temat.

Generalnie - sufit z karton gipsu będzie do zrobienia w pomieszczeniach:

POKÓJ 24,8 m2 - sufit obniżony o ok 15 - 20 cm (jeszcze do ustalenia) po krawędziach pomieszczenia, na przestrzeni 50 cm od ściany, wnętrze wyższe, od środka ledy ze ściemniaczem, dookoła światła halogenowe
KUCHNIA 6,2 m2 - sufit obniżony po całości 15 - 20 cm tak żeby licował się z tym w salonie i hallu, w suficie światła halogenowe
HALL 7,4 m2 - sufit obniżony po całości 15 - 20 cm tak żeby licował się z tym w kuchni i korytarzu, w suficie światła halogenowe
KORYTARZ 4,2m2 - jak powyżej
ŁAZIENKA 7,2 m2 - sufit obniżony w podobny sposób jak w salonie, od środka ledy, do sufitu będą montowane lampy na 220V, cos takiego http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=6492987
Oprócz tego do łazienki będzie projekt wykonawczy zrobiony przez zawodowego projektanta.

Do wyburzenia będzie ścianka w kształcie litery L oddzielająca teraz kuchnie od salonu, i do przeniesienia wyprowadzenia prądu które teraz tam są wyprowadzone. Napewno w podłodze trzeba bedzie wyprowadzić 220 pod piekarnik, 3 fazy pod indukcyjna plyte, zamiast tej ścianki będzie wyspa. Reszte elektryki (włączniki i gniazdka) do przeniesienia stamtad na inna ściane.

Kuchnię tez trzeba bedzie przygotować pod montaz w sensie powyprowadzania tam elektryki przyłączy gdzie zaznaczy to projektant, podwyższenia wyprowadzenia rury do okapu tak zeby chowala sie w suficie podwieszanym, i wyciągnięcie jej do okapu nad wyspę, przeniesienie wentylatora na sufit.

I do zrobienia będą jeszcze kable do instalacji audio na najwiekszej ścianie salonu, wg rozrysowanego schematu (kable głośnikowe, elektryka itp).

Do położenia gres korytarz hall i kuchnia, razem ok 30 m2.

Przesunięcie dwóch grzejników.

Pożądany temin rozpoczęcia prac - od zaraz Zapraszam uczciwych sumiennych i nie zdzierających z człowieka wykonawców do kontaktu, [email protected]

kuba1r
17-11-2011, 19:16
Jeżeli temat aktualny proszę o kontakt Zdzisław 608 023 156 www.promotor.euroadres.pl

MMaryla
12-08-2012, 15:07
Chciałabym odświeżyć temat , bo również poszukuję dobrej firmy zajmującej się remontami mieszkań. Biorę pod uwagę firmę Ciechomski-Rem, bo czytałam pozytywne opinię na ich temat, ale chciałabym jeszcze zweryfikować te informację i ewentualnie chciałabym namiary na inną firmę z Warszawy, bądź okolic.

Raffer
31-01-2013, 10:21
Remonty Warszawa (http://abwojcik.pl) - ta firma robiła u mnie całe mieszkanie 82m od podstaw, fachowcy jakich mało, nie przesadna cena, teraz robią u brata.

Czarex
31-01-2013, 19:23
Witam,

jeśli nie znalazł Pan jeszcze ekipy do wyremontowania mieszkania to bardzo chętnie je obejrzę i przedstawię swój kosztorys plus referencję - posiadamy wolne terminy.

Pozdrawiam
Cezary M.
tel. 606 322 940

RemontyRoxi
24-04-2013, 09:04
Zapraszam na do zapoznania się ze stroną: www.RemontyRoxi.pl
oraz do obejrzenia zdjęć z wykonanych prac: www.RemontyRoxi.pl/remonty.html



Witam,

Poszukuje kogoś do wyremontowanie mieszkania w Warszawie. Czy ktoś zna jakąś dobrą, sprawdzoną i moze polecić ekipe?. :D

RemontyRoxi
24-04-2013, 09:06
Firma z Warszawy.
Zapraszam na do zapoznania się ze stroną: www.RemontyRoxi.pl
oraz do obejrzenia zdjęć z wykonanych prac: www.RemontyRoxi.pl/remonty.html



Witam,

Poszukuje kogoś do wyremontowanie mieszkania w Warszawie. Czy ktoś zna jakąś dobrą, sprawdzoną i moze polecić ekipe?. :D

LOPEZ-40
24-04-2013, 10:52
sprzedam stemple po budowie, ilość ok 250 sztuk, długość 2,80-3,00 m Sławków w. śląskie tel. 792 789 779

kama7878
22-07-2013, 19:33
Dzień dobry,

dopiero dołączyłam do Państwa forum - z racji wykonywanego zawodu (projektowanie wnętrz). widzę i znam doskonale z paroletniego doświadczenia, problem solidnych i dokładnych ekip remontowych.. Jeśli mogę Państwu pomóc to polecam serdecznie ekipę, która działa na terenie Wawy i okolic, wiem jednak, że czasami na termin trzeba u nich poczekać, ale warto. Jak ktoś ma ochotę to podam namiary na szefa

P. Tomasz 505 054 478

mam nadzieję, że komuś pomogłam

TheRogallo
07-11-2013, 21:11
Witam
jeśli chodzi o remonty-wykończenia to polceam ekipę:
www.creative-wykonczenia.pl
Wykańczali u mnie dom i ogród - rewelacja!
Młodzi faceci bardzo profesjonalni i super fachowcy.
Bardzo kulturalni, mają bardzo dobry sprzęt - super zarządzani!

TheRogallo

Gosia999
12-01-2014, 20:26
Już gdzieś umieszczałam, ale na tyle jestem zadowolona z ekipy, która wykańczała ze mną dom, restaurację, że obiecałam, że będę ich polecać.
Myślący, uczciwi i dobrze pracują. Jeżeli są jakiekolwiek poprawki lub zmiany- natychmiast reagują. Kontakt www.remontowanie.info

PlusTB
20-02-2014, 16:54
Witam,
Co prawda Solito00 szukał ekipy w 2008r, ale temat na pewno dla niejednej osoby wciąż na czasie ;)
Chciałbym polecić usługi swojej firmy, posiadam referencje zarówno od firm jak i od osób prywatnych. Doświadczeni pracownicy pracujący razem już od 4 lat, Kompleksowe usługi budowlane z dostawą materiałów. [email protected] lub tel 602 308 505,
Pozdrawiam,
Tomek
602 308 505

pitersoon1
20-03-2015, 20:37
Polecam MODEROWANO Sam znalazłem tam niedawno ekipę remontową, która zlecenie wykonała bardzo dobrze. Dotyczyło to jednak innego miasta, więc warto samemu zajrzeć i zobaczyć kogo polecają w Warszawie. W zapisie remontów można zobaczyć jakie prace wykonują, jakie zostają polecone i jak przebiegają.

ajedynak-81
25-10-2015, 21:47
MODEROWANO
Mogę podać numer przez maila na ludzi, którzy od lat przeprowadzają bardzo fachowe remonty. Nie maja strony bo są zawaleniem zaleceniami. To zamkniete koło klientow.Trzeba dzwonić dużo wcześniej ale warto bo wszystko przebiega bez stresowo i profesjonalnie jak ktos potrzebuje to proszę pisać. I przestrzegam przed innymi reklamowany i ekipami. Ja zanim trafilem na ta dobra to przezylismy z żoną koszmar związany z remontem. Warto czasami poczekać bo jakość wykończenia jest najważniejszą. MODEROWANO

starejgruszy
27-11-2015, 08:36
Witam,

Poszukuje kogoś do wyremontowanie mieszkania w Warszawie. Czy ktoś zna jakąś dobrą, sprawdzoną i moze polecić ekipe?. :D

Ja Polecam Firmę BUDEXBUD ektra kompleksowo wyknali wykonczenie mojego 100 metrowego mieszkanka.
Wykonują też meble na wymiar można wziać kompletną usługę to jest trochę tanie. Zastawiam telefon 531-597-505

mgla9999
19-12-2016, 11:26
Ja Polecam Firmę BUDEXBUD ektra kompleksowo wyknali wykonczenie mojego 100 metrowego mieszkanka.
Wykonują też meble na wymiar można wziać kompletną usługę to jest trochę tanie. Zastawiam telefon 531-597-505

Budexbud - okej, ale tylko do momentu jak nie zapłacisz. Po odebraniu pieniędzy już 3 miesiące zwodzą mnie i nie robią rzeczy, które miały zająć "pół dnia dla dwóch ludzi, w tym tygodniu zamkniemy sprawę i podpiszemy protokół". Trzy miesiące od tamtej pory, nie odpisywanie na maile, nie odbieranie telefonów, nie pojawianie się w umówionym terminie...

borgio
22-02-2017, 10:39
Z ekip remontowy z Warszawy mogę polecić firmę Complete Home.
Jest to firma, którą osobiście sprawdziłem i nie mogę się przyczepić do niczego.
Jeżeli ktoś byłby jeszcze zainteresowany to podaję nr. tel. 735 958 898

anna1314
22-02-2017, 13:37
A czy ktos moze polecic ekipę do usunięcia starego parkietu?

sabas
01-06-2022, 11:01
Czy do starego parkietu pewnie też choć zajmują się raczej kompleksowymi remontami https://kul-bud.pl/ Jedno co mogę obiecać to że są solidni