PDA

Zobacz pełną wersję : drewno egzotyczne na podłogi



Alicjanka
22-03-2002, 12:18
Mam następujące pytania:
1. Czy ktoś kładł sobie podłogę (parkiet, lub deski) z drewna Kempas?
2. Czy takie podłogi może układać "zwykły" (bez doświadczenia w zakresie podłóg egzotycznych) porządny parkieciarz? - sprzedawcy twierdzą że nie.
3. Czy takie drewno można potraktować lakierem do parkietów dębowych czy bukowych, czy tylko specjalnymi do drewna egzotycznego, jak twierdzą sprzedawcy.
Będę wdzięczna za każdą pomoc.
A.

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Alicjanka dnia 2002-03-22 13:33 ]</font>

10-04-2002, 20:55
nie znam sie na technologi klejenia ani tez malowania.kempas nie jesttanim drzewem dlatego proponowal bym doswiadczona i polecona firme ktora takze da gwarancje.ja sam zastanawiam sie nad drzewem egzotycznym ale tylko w niewielkiej czesci salonu.widzalem ulozona podloge z kempasu(caly dom),uwazam ze za ciemne.ale to jest kwestia gustu.ja wybiore iroko,koniecznie zobacz ja tez najpierw widzialem kempas.a ,jeszcze jedno podlogi musisz widziec pomalowane

jk
11-04-2002, 20:46
Mam znajomych , którzy położyli sobie egzotyczne drewno w całym mieszkaniu. Coś jakby drewno tekowe. Kładł doświadczony. Tego się nie lakieruje tylko olejuje. Wygłąda super. Nie rysuje się. Ale kosztuje też nieżle.