PDA

Zobacz pełną wersję : instalator co



nalach
01-04-2008, 10:12
witam
poszukuję taniego instalatora do podłączenia centralnego
z góry dzięki

sanidon
01-04-2008, 20:57
witam ! mozesz podac rejon pracy? i termin ! moze bede mogl ci pomoc! mozesz odezwac sie na [email protected]

nalach
01-04-2008, 21:08
witam ! mozesz podac rejon pracy? i termin ! moze bede mogl ci pomoc! mozesz odezwac sie na [email protected]

instalator potrzebny do czerwonaka mam już jednego kasuje 90zł od punktu to mało czy dużo?

nalach
01-04-2008, 21:09
witam ! mozesz podac rejon pracy? i termin ! moze bede mogl ci pomoc! mozesz odezwac sie na [email protected]

instalator potrzebny do czerwonaka mam już jednego kasuje 90zł od punktu to mało czy dużo?

aha a termin myśle że nie prędzej jak lipiec

sanidon
01-04-2008, 21:32
termin ciezki! ale by sie to załatwiło ? a jaki to ma byc zakres pracy? wtedy mozna przejsc do ceny! ile około tych punktów i co konkretnie jest do zrobienia pozdrawiam

nalach
01-04-2008, 21:38
termin ciezki! ale by sie to załatwiło ? a jaki to ma byc zakres pracy? wtedy mozna przejsc do ceny! ile około tych punktów i co konkretnie jest do zrobienia pozdrawiam

tzn.tak podłaczenie do pieca 3 kaloryferów na pięterku i jednego na dole,mam zamiar kupić rurki plastikowe nie chce miedzianych ,+podłaczenie bojlera abym oczywiście latem nie grzała w piecu dla ciepłej wody nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam bo specjalnie sie na tym nie znam więc bardzo prosze o wyliczenie ile mnie by to kosztowało,mój domek jest malutki góra z dołem razem 70 m2 4-5 punktów+bojler tak żeby wszystko na gotowo było
pozdrawiam

sanidon
01-04-2008, 21:45
jesli mozesz napisz mi jeszcze raz twoj adres e-meil to jutro przysle juz ci na poczte wycene! pozdrawiam ! napewno sie odezwe!

nalach
01-04-2008, 21:47
jesli mozesz napisz mi jeszcze raz twoj adres e-meil to jutro przysle juz ci na poczte wycene! pozdrawiam ! napewno sie odezwe!

[email protected]
z góry bardzo dziękuję
proszę dodać swój numer tel.w razie co to zadzwonie i konkretnie się umówimy
pozdrawiam

sanidon
01-04-2008, 21:51
paweł donder 600 226 148 pozdrawiam