PDA

Zobacz pełną wersję : Parkiet tradycyjny czy tzw" Finisz parkiet"



anula302
04-04-2008, 11:15
kochani mam dylemat. Ja wole połozyc na podłogi gotowy parkiet np Berlinek a małzonek uparł sie ze chce tradycyjnie.Czyli parkiet z cyklinowaniem i lakierowaniem przez Fachowca.
jesli chodzi o parkiet tradycyjny mam złe doswiadczenia, bo w domku w który mieszkam pan "fachowiec" tak mi spaprał podłogę przy cyklinowaniu ze az zal patrzec. Boje sie ze tym razem moze byc tak samo.

Barbossa
04-04-2008, 11:31
jesli chodzi o parkiet tradycyjny mam złe doswiadczenia, bo w domku w który mieszkam pan "fachowiec" tak mi spaprał podłogę przy cyklinowaniu ze az zal patrzec. Boje sie ze tym razem moze byc tak samo.
weź tego samego fachowca, przestaniesz się bać, a nabierzesz pewności

i słuchaj się małża, najlepiej we wszystkim

mario1976
04-04-2008, 11:35
kochani mam dylemat. Ja wole połozyc na podłogi gotowy parkiet np Berlinek a małzonek uparł sie ze chce tradycyjnie.Czyli parkiet z cyklinowaniem i lakierowaniem przez Fachowca.
jesli chodzi o parkiet tradycyjny mam złe doswiadczenia, bo w domku w który mieszkam pan "fachowiec" tak mi spaprał podłogę przy cyklinowaniu ze az zal patrzec. Boje sie ze tym razem moze byc tak samo.

Na dole będe miał tradycję, na górze jakieś parkietopodobne Barlinki :cry: .
Poczytaj troche na forum. Tradycyjny parkiet a Barlinek to inna bajka.

Jakby mnie nie ograniczała kasa to bym minuty nie myślał. Szukaj dobrego poleconego fachowca i słuchaj męża :wink:

anula302
04-04-2008, 13:44
Apropo słuchania męża - to fachowiec który "uslicznił" nam podłogę był znaleziony przez niego!!!!!!!!!!!

mario1976
04-04-2008, 14:26
Apropo słuchania męża - to fachowiec który "uslicznił" nam podłogę był znaleziony przez niego!!!!!!!!!!!

Spierdzielić można wszystko. Podejrzewam, że Barlinka można także źle połozyć. Ale zakładając, że i do Barlinka i do parkietu będziesz miała dobrą ekipe to nad czym się zastanawiać.

U mnie na górze będzie Barlinek (mam możłiwośc kupienia w cenach bez prowizji sprzedawcy a kładę go sam z kolegą). Jak dla mnie jak to zwał tak to zwał ale to droższa odmiana paneli i tyle.

Słuchaj męża, sama znajdź parkiecierza i nie baw się w Barlinki jak masz kasę.