PDA

Zobacz pełną wersję : Kierownika budowy Kraków - szukam



aki-aki
04-04-2008, 12:10
Szukam poleconego kieronika budowy, do poprowadzenia budowy w okoliach krakowa - Skotniki.

Bardzo proszę o info na e-mail.
[email protected] lub priv

Pozdrawiam
Aneta

gusiolek_w
06-04-2008, 10:45
Witam, ja też szukam dobrego kierownika ale tylko na końcówkę- kupuję dom w stanie surowym otwartym. Dom w gminie kocmyrzów-luborzyca, czekam na oferty.

kapi01
08-04-2008, 19:06
polecam Pana Zbyszka tel. 0 507 174 624

Blutka
31-07-2008, 10:19
Witam, ja też szukam dobrego kierownika ale tylko na końcówkę- kupuję dom w stanie surowym otwartym. Dom w gminie kocmyrzów-luborzyca, czekam na oferty.

Nie chcesz tego, co do tej pory prowadził?
W sumie, jak się i tak swoje ekipy pilnuje, to on tylko formalności ma dopełnić, więc może chyba być. Myśmy go wzięli - chłopek roztropek, ale nie jest nam potrzebny do niczego, poza podbijaniem pieczątek.

nyno
31-07-2008, 22:33
Witam, ja też szukam dobrego kierownika ale tylko na końcówkę- kupuję dom w stanie surowym otwartym. Dom w gminie kocmyrzów-luborzyca, czekam na oferty.

Nie chcesz tego, co do tej pory prowadził?
W sumie, jak się i tak swoje ekipy pilnuje, to on tylko formalności ma dopełnić, więc może chyba być. Myśmy go wzięli - chłopek roztropek, ale nie jest nam potrzebny do niczego, poza podbijaniem pieczątek.

Tak tylko musisz byc omnibusem aby znac sie na budowie. Kierownik ma wyksztalcenie i doswiadczenie .Ja mialem na poczatku kierownika tzw do podbijania , ale jeszcze przed rozpoczeciem budowy zrezygnowalem.
Znalazlem uczciwego i rzetelnego kierownika budowy.Jest na kazde zawolanie i nawet sam jezdzi na budowe sprawdzic robotnikow. Kilka razy jego wiedza byla przydatna , uchronila od bledow w ktorych ekipa budowlana chciala zrobic inaczej. Tak wiec dobry kierownik doradzi i pomoze , a ekipa zawsze idzie na latwizne.

Blutka
01-08-2008, 06:53
Tak, ja rozumiem, ale teraz to już została wykończeniówka i instalacje.

gusiolek_w
01-08-2008, 21:08
Tak, ja rozumiem, ale teraz to już została wykończeniówka i instalacje.

Chcieliśmy kogoś poważniejszego, kto doradzi, przypilnuje bo ten nasz SSO to tylko mury i jeszcze wiele ekip się przewinie. No ale ostatecznie stanęlo na panu H. bo taki poważny i kompetentny chciał dwa razy tyle...Więc zostałiśmy przy tym z braku funduszy...

Blutka
02-08-2008, 06:29
ten nasz SSO to tylko mury i jeszcze wiele ekip się przewinie.

Nasz też. ;) Ale poza instalacjami i wylewkami, wszystko (no, poza jeszcze barierkami) nam będzie robił znajomy, więc tak pilnować nie trzeba. Może dlatego się wyluzowałam w tej kwestii.

corn3536
04-08-2008, 14:01
Witam.
Przyłączam sie do poszukiwań - Polekarcice koło Krakowa, gm. Koniusza

cyan
12-08-2008, 14:42
Witam serdecznie
Polecam Pana Leszka z okoloc Katowic. Pan ten ma bardzo bogate doświadczenie zawodowe - miałam przyjemność z nim współpracować. Pan ten w tej chwili nadzoruje budowy jako inspektor nadzoru - czasami bardziej się to opłaca niż stały kierownik budowy. Jeśli byliby Państwo zainteresowani podaję mój e-mail [email protected] proszę o kontakt wtedy podam namiary.
Pozdrawiam :D