PDA

Zobacz pełną wersję : Gl 430 Feniks , Budujemy z Atrium :)



skorpionek1975
04-04-2008, 17:30
...

skorpionek1975
04-04-2008, 17:54
....

skorpionek1975
04-04-2008, 18:08
...

DarioAS
04-04-2008, 18:11
no, witaj w naszym gronie!!
Ale się cieszę, że znów Cię widzę, i to na stałe :P
(mam nadzieję).
Tyle razy się zastanawiałam, gdzie Cię szukać i czemu nie zaglądasz..
Teraz już wiem, że miałaś ważne sprawy na głowie.
Szkoda, że nie wypaliła ta Trzebinia, ale Kraków też nie daleko, będziesz miała blisko do Anoleiz jakby co :lol: :lol: :lol:

To trza oblać tą okazję, macie projekt, ziemię, więc prawie domek!!
Gratulacje :P :P :P
http://racica.blox.pl/resource/szampan.jpg

Edmar70
04-04-2008, 18:17
Anetko ale się cieszę, że dałaś się namówić na zamieszczenie swojej galerii. :D Jeszcze raz powtórzę, że masz śliczny projekcik i zmaiany jakie wprowadziłaś sprawiły, że domek stał się jeszcze bardziej funkcjonalny. :D

Będę kibicować wiernie. :D :D :D

Powodzenia :D

skorpionek1975
04-04-2008, 18:26
Witaj DarioAS :D
Nie zapomniałam o Tobie , :) ale faktycznie od jakiegoś czasu myślałam tylko o projekcie i o zmianach , dużo zmagań z przemyśleń, ale już najgorsze mamy za sobą wstępnie projekt jest już u architekta, który wprowadza zmiany.
całość dopiero będzie gotowa na sierpień więc budowę zaczniemy dopiero we wrześniu.

Z Trzebinią nie wypaliło ale nadal jesteśmy na liście , oczekujących :lol:
nie ma czasu się wybrać w odwiedziny , do rodziny w Trzebini i przYokazji odwiedzić Ciebie :(
Zostaje nam tylko niedziela z którą czasem nie wiemy co zrobić :-? , czy jechać do teściów czy do moich rodziców ,czy iść na spacer, czy zostać w domu i odpocząć.

DarioAS
04-04-2008, 18:34
tak to bywa, mój małż też pracuje po całych dniach i do późna, więc i nam nie pozostaje nic oprócz niedzieli. I niewiadomo co z nią zrobić, bo okazuje się za krótka :roll:

Kościół, obiad (trzeba go najpierw zrobić...), spacerek by się przydał, znajomych odwiedzić, że o rodzince to już nie wspomnę :roll:
Powinny być dwie niedziele w tygodniu :lol:

skorpionek1975
04-04-2008, 18:39
Dario AS święta prawda , dwie niedziele dobry pomysł :D

Edytko ja też sie ciesze że do mnie zajrzałaś :D ,

braza
05-04-2008, 19:01
Cześć Skorpionku :D Ładny domek, miłe wrażenie sprawia. Zapytam tylko nieśmiało, dlaczego zrezygnowaliście z wyjścia na taras od strony jadalni?? Trochę szkoda... do kuchni blisko i z kawą albo wazą zupy nie trzeba biegać przez salon :D

Ale oczywiście jestem z Wami i gorąco życzę, żeby jak najmniej problemów było z budową tego Waszego cuda :D

skorpionek1975
05-04-2008, 20:09
Witaj Braza :D
Rezygnacja z drzwi w jadalni była trochę ciężka, ale po wielu przemyśleniach
doszliśmy do wniosku że będzie trochę więcej miejsca w jadalni , zawsze stół można ustawić tak żeby było więcej miejsca wokoło. Jadalnia jest bardzo ciasna,
wiem że mieści się tam ledwo stół na sześć krzeseł , my powiększyliśmy wykusz, mam nadzieje że jak sie zbierze cała familia , a jest ich trochę to się zmieścimy w miarę swobodnie :D

Będę z kawusią biegać troszkę dalej ale cóż jedna wygoda za drugą :wink: :lol:

wp03
06-04-2008, 12:15
Witaj skorpionek1975

Wiele ciekawych zmian wprowadzasz do projektu. Obserwując je korci mnie aby zadać Ci (jako osobie bardziej znającej się na rzeczy) pytania.

Czy nie myślałaś nad poszerzeniem wiatrołapu kosztem łazienki? Obecnie w oryginale ma ok. 173 cm szerokości. Wydaje mi sie, że to trochę mało.

I jeszcze jedno:
Skoro zlikwidowałaś pokój na parterze i rozdzieliłaś wc i łazienkę (moim zdaniem super) to czy nie wygodniej będzie zamiast łazienki zorganizować tam garderobę.

Co sądzisz o tym?

Pozdrawiam i życzę powodzenia

skorpionek1975
06-04-2008, 16:30
Witaj wp03 :D

Cieszę sie że mnie odwiedziłeś , szczerze to nawet nie zastanawialiśmy się nigdy nad pytaniami które mi zadałeś :)
Ale dobrze ze pytasz , otóż nie jest nam potrzebny duży wiatrołap i chyba wole większa łazienkę .
A o garderobie tez nigdy nie myślałam, w pokoju nad garażem jest sporo miejsca, więc myślę że tam się w przyszłości coś zorganizuje gdyby się okazało że brakuje miejsca . :)
Ale chyba na brak miejsca narzekać nie będziemy z 60 m2 piwnicy , znając życie wszystko się zagraci .

aga&piotr
06-04-2008, 21:01
Witaj Anetko!
Jak tu u Ciebie miło :)
Będziemy Cie odwiedzać i kibicować :lol:


Pozdrawiam
Aga

kasiakp
07-04-2008, 08:30
Witaj skorpionek
Super ze zalozyles swoj watek Bede tu czesta bywalczynia

kasiakp
07-04-2008, 08:33
Skorpionek ja drzwi od wiatrolapu zaplanowalam sobier tak:
beda od jadalni zeby bylo blizej i jak bedzie impra na tarasie to zeby mi ludziska przez salon nie przechodzili a drzwi zrobie przesuwane a nie otwierane wiec miesca mi nie zabiora

skorpionek1975
07-04-2008, 13:24
Hejka :D kasiakp

Też dobry pomysł z tymi drzwiami , my zostawimy jak jest z tym że dzięki Brazie trochę jeszcze pomyślałam , i zamiast drzwi jednak dam tam okno bo wydaje mi się ze będzie trochę ciemno w jadalni , tym bardziej ze salon będzie na południowy wschód .

skorpionek1975
07-04-2008, 13:25
Agnieszko mam nadzieję ze doczekam się również Twojej galerii , i zapraszam :D

DarioAS
07-04-2008, 13:47
Hejka :D kasiakp

Też dobry pomysł z tymi drzwiami , my zostawimy jak jest z tym że dzięki Brazie trochę jeszcze pomyślałam , i zamiast drzwi jednak dam tam okno bo wydaje mi się ze będzie trochę ciemno w jadalni , tym bardziej ze salon będzie na południowy wschód .

ja też myślę, że w jadalni ciemno to być nie powinno.
Lepiej jak jest gdzie popatrzeć podczas posiłku, i widać co jest na talerzu...
a do tego pięknie zrobiona dekoracja okienna..
i goście będą zachwyceni :roll: :P
szkoda tylko, że mi tego pomysłu na okno nadal brakuje :lol: :lol: :wink:

kasiakp
07-04-2008, 14:00
My od salonu bedziemy miec waskie okno ale nieruchome ( nieotwierane) dlugie a najbardziej to bym chciala z jakims wzorkiem matowym

http://img255.imageshack.us/img255/4518/img38901df0.jpg
( zdjecie jaszczurki - forumowiczki)

cos w tym stylu
jesli jednak nie znajde nic odpowiedniego do salonu to bedzie zwykla szyba

skorpionek1975
07-04-2008, 14:10
Kasia ale ładne to wynalazłaś :) nie widziałam takich szyb .
DarioAS inspiracji poszukamy razem :D

DarioAS
07-04-2008, 14:25
:wink:

aga&piotr
09-04-2008, 16:36
uuu jaka super szybka, no no :lol:


Aga

andzik.78
09-04-2008, 19:14
Cześć Skorpionku :D :D :D :D :D :D :D przepraszam,ze dopiero teraz sie wpisuję :oops: :oops: :oops: :oops: obiecuje poprawę. śliczna ta Wasza działka.Wszystkie drzewa będziecie wycinać?

jadwiga_w
11-04-2008, 12:11
Bardzo funkcjonalny będzie Wasz domek po dokonaniu zmian. Nasz jest podobny (metrażem, a i troszke wyglądem bryły) i ciągle zastanawiam sie czy nie za mała ta łazieneczka na parterze. Ale zależało nam, by wprowadzić się na parter i dopiero wykańczać poddasze, stąd nie mogliśmy zrezygnować z pokoju na dole ;) Będę trzymać kciuki za postępy na budowie. Pozdrawiam :lol:

skorpionek1975
11-04-2008, 13:55
Witajcie , ciężko mi ostatnio usiąść do kompa :-? pogoda temu nie sprzyja bo jest zbyt ładnie , wole iść na spacer z maluchami , a i prac w domu nazbierało mi się że chyba się nie odrobię :roll: :-?
żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce 8)

Dzisiaj mój mąż był w gminie , pojechał po mapki geodezyjne , i wysłał je Pani architekt .
Oj ciężko biedzie z tymi piwnicami , możemy się wkopać tylko 1 metr w głąb ziemi , normalnie katastrofa, będziemy jak kozy skakać bo schodach :-? , bo dom będzie jak twierdza :lol: bardzo wysoko , i jeszcze sobie może fosę dodatkowo wykopię :wink: co Wy na to ??????

andzik.78 jadwiga_w miło mi że mnie odwiedziłyście :D

Aniu działka jest na prawdę ładna , nie licząc widoków na stodołę teściów :x
i cały ten bajzelek który gromadzą sobie skrzętnie za stodołą, ale wkrótce im się to skończy
:evil: :lol:

Niestety najładniejsze i największe drzewa jakie rosną na działce , idą do wycięcia bo stoją dokładnie w miejscu przyszłego domu . :(
Szkoda że nie przesadza się starych drzew ,w dodatku są to drzewa owocowe, czereśnie , jabłoń i kilka grusz :-?
No cóż mówi się trudno , będę szukać innych drzew na powieszenie budek lęgowych , 8)

jadwiga_w Masz piękny domek , feniks jest ładny ale do waszego domu to mu daleko :D
Wysłałam link Waszego domku koleżance ,tez chcą sie budować i szukają ładnego domu , a ten jest idealny. :D

jadwiga_w
15-04-2008, 10:54
Dacie radę z tymi piwnicami :lol: Tylko na początku to wygląda strasznie, jak murują i murują do góry, a tu... ciągle piwnice :-? . Ale myślę, że po obsypaniu ziemią taki niewielki domek może nabrać troszkę powagi i wyglądać na prawdę super. Ach jest mnóstwo tej papierologii przed wbiciem pierwszej łopaty, pamietam to bieganie po urzędach, ale byłam wówczas w ciąży i jakoś sprawnie poszło :lol: Teraz wolę wysyłać męża, chociaż on twierdzi, że to ja mam większą siłę przebicia i zdolność do targowania - a to sie ceni :lol: Będę śledzić postępy prac. :) Gdzie się budujecie??

skorpionek1975
16-04-2008, 10:22
jadwiga_w My będziemy budować koło Kryspinowa , :)

Tak żeby ta papierologia tak się nie ciągła w nieskończoność :-? ile nerwów i czekania zaoszczędzilibyśmy ,ale cóż przez wszystko trzeba przejść.

Nasza Architekt , nanosi dopiero projekt na działkę , potem ma się wziąć za zmiany.
Już jej powiedziałam żeby zaznaczyła okienko w miejsce drzwi w jadalni...

DarioAS
16-04-2008, 11:11
potem będziesz miała co wspominać :wink:

jadwiga_w
17-04-2008, 10:25
Dasz radę!!! A okolice Kryspinowa są prześliczne :lol:

kasiakp
07-05-2008, 08:24
skorpionek a co tu tak cicho

skorpionek1975
09-05-2008, 10:31
Hej Kasia :D
Na razie u mnie zastój , nic się nie dzieje w związku z budową, czekamy wciąż na architekta i na pozwolenie z powiatu , jak mówiła architekt nie wcześniej niż w sierpniu :-?

jadwiga_w
13-07-2008, 21:44
Nadal nie masz pozwolenia?? :-? To daj jakiś znak życia, ot, choćby fotkę z wakacji... :D

skorpionek1975
14-07-2008, 10:23
Witaj jadwiga :D
Wczoraj odebraliśmy dopiero plany od architekta , i dzisiaj mąż zawiózł to wszystko do powiatu , więc jeszcze tylko pozostało czekać na pozwolenie ok 1,5 miesiąca.

Liczę na to ze we wrześniu zaczniemy chociaż fundamenty i zrobimy choć piwnice w tym roku .

A między czasie robie prawko , i zbieram kasę na auto, szukam jakiejś dorywczej pracy i tak jakoś czasu brakuje żeby posiedzieć na forum , może przez to ciepło teraz też sie nie chce . :-?
Na wakacje to dopiero we wrześniu sie wybieramy , o ile będzie pogoda :roll:

jadwiga_w
14-07-2008, 10:57
No to miejmy nadzieję, że na panie urzędniczki z powiatu pogoda nie ma wpływu i szybciutko PnB powędruje do Was. A z tymi urlopami tak jest - my budujemy drugi sezon urlopowy i... siedzimy w domku. Mój mąż ma teraz 3 tygodnie urlopu, ja wakacje - i ... robimy tynki. Mąż dzielnie pracuje (tynkuje nam znajomy, więc przy pomocy mojego Pracusia i taty policzy "po kosztach"). Więc urlop też pewnie we wrześniu, raptem na 4-5 dni... :-?

DarioAS
14-07-2008, 11:10
Skorpionku, cieszę sie, że wreszcie sie odezwałaś :P
dawno nie zaglądałaś na forum.
To jeszcze troszkę i ruszacie :wink:
przy dobrej pogodzie może zrobicie nawet wiecej niż planujesz, zimy są teraz łagodne, to może akurat się uda coś więcej zrobić 8) .
Trzymam kciuki za szybkie załatwienie pozwolenia :wink:

skorpionek1975
14-07-2008, 18:10
Dzięki dziewczynki że o mnie pamiętacie, ja o Was też :D

zaglądam na Forum ale sie nigdzie czynnie nie udzielam , :oops:
To prawko mnie wykańcza nie mogę sie skupić na niczym innym :(


W tym roku to planujemy tylko piwnice zrobić , ponieważ kredyt planujemy wziąć dopiero w przyszłym roku :roll:

My urlop też nie więcej niż 7 dni , planujemy jechać nad morze zmienić trochę otoczenie i powietrze.

DarioAS
14-07-2008, 18:40
a kiedy egzaminek??

skorpionek1975
14-07-2008, 19:38
Już 10 Sierpnia :roll: boje sie jak nie wiem :(

DarioAS
14-07-2008, 22:12
oj, to za miesiąc już :o
trzymam kciuki, też bym się bała :wink:

skorpionek1975
09-08-2008, 11:33
Witam ,

ZDAŁAM

Ciężko było , ale zdałam za drugim razem , wczoraj oblałam , :-?

a dziś zdałam :D

Co do domu to nadal czekamy na pozwolenie, już nie mogę się doczekać ,
ale wszelkie sprawy załatwiać będziemy już po wakacjach tzn jak wrócimy z urlopu.
po 15 Września .

Pozdrawiam Skorpionek1975

skorpionek1975
09-08-2008, 11:34
I dzięki DarioAs za trzymanie kciuków :D

DarioAS
09-08-2008, 12:21
pomogły :P :P :P

gratulki serdeczne :P :P :P :P

http://www.wsp.krakow.pl/zsp/pages/szampan.jpg

poszło Ci zdecydowanie dobrze i szybko, oby tak każdemu się udawało, jak Tobie :roll: :wink:

to teraz zaglądnij troche częściej do nas 8)

DarioAS
09-08-2008, 12:22
no, i udanego urlopu życzę :wink:

pewnie nad morzem....

skorpionek1975
09-08-2008, 14:34
Tak teraz będę częściej już na forum, zacznie się coś dziać na budowie to będę się też tym dzielić...
Na wakacje tak jedziemy nad morze zażyć trochę jodu ponoć we wrześniu jest go najwięcej .
Jedziemy do Chłopów koło Kołobrzegu , byliśmy tam w zeszłym roku i było bardzo fajnie .Ale znacznie taniej niż w tym roku ,
:roll: ale cóż raz w roku trzeba , dzieci gdzieś zabrać a urlop w domu to nie urlop.
a tak to tata będzie miał czas tylko dla dzieci. :)

Z prawkiem było ciężko , :roll: byłam tak przestraszona, :o że trzęsłam się jak osika...
Egzaminator był niezbyt sympatyczny , dodatkowo mnie stresował ale może to też dlatego dobrze jechałam ,choć miałam parę wpadek :roll:
Ale jak widać spoko gość....

NA kiedy masz termin ???? na kiedy dzidziuś ma się urodzić???????



Pozdrawiam Skorpionek1975

wp03
09-08-2008, 16:13
Ja również przyłączam się go gratulacji :D :P :D

skorpionek1975
09-08-2008, 16:22
Serdeczne dzięki :D wp03

DarioAS
09-08-2008, 16:34
22 września 8)
ale liczę na to, że dzidziuś będzie po...
terminie :lol: :lol: :lol:
Dawidek urodził się 9 dni później :wink:

Edmar70
10-08-2008, 18:53
Anetko długo kazałaś na siebie czekać.
Ale jak już rozpoczniesz budować, to mam nadzieję, że częściej bedziesz do nas zaglądać.
Jesteś dzielna, :lol: zdałaś prawko, i będziesz teraz niezależna, i na budowę będziesz śmigać jak ta lala. :lol: :wink:
Jak dzieciaczki. Wszyscy zdrowi?

skorpionek1975
02-09-2008, 20:48
Witam ,
A w szczególności Ciebie Edytko kochana :D

Dziesiaj dostaliśmy POZWOLENIE NA BUDOWĘ hip HIP hurrrrra :D :D :D :D
Wreszcie się doczekaliśmy po półtorarocznych zmaganiach z biurokracją
papirologią itd.... 8)

Pozdrawiam Skorpionek1975

Edmar70
02-09-2008, 20:54
Anetko, co za cudowna wiadomość!!! :D :D :D
Cieszę się razem z Tobą. :D
Czy to znaczy, że jeszcze w tym roku zaczniesz budowę?

DarioAS
04-09-2008, 15:53
gratuluję :P , to kiedy zaczynacie??

skorpionek1975
05-09-2008, 15:44
Witajcie :D Edytko i DarioAS

Dziękuje za Gratulacje ,
Niestety chyba nie , w tym roku :(
Mieliśmy takie plany ale kupiliśmy nowy samochód i większość funduszy poszła na auto .
Mam swoje autko 8) tzn mnie się dostało to stare , no ale ważne że mam do swojej dyspozycji

Liczę na to ze na wiosnę ruszymy pełną parą :roll:
Choć możne jak będzie znośna jesień to możne damy rade choć fundamenty zrobić.

Kupiliśmy deski , i stemple trochę drutu
:)

Edytko ja podglądam Twoje/Wasze poczynania i piękny jest Wasz dom.
Też już chyba wkrótce wielki dzień :D

Pozdrawiam SKORPIONEK1975

andzik.78
05-09-2008, 17:53
Cześć Anetko :D :D :D :D Bardzo się cieszę,że masz juz prawko :D :D i z tego pozwolenia na budowę też..W końcu krok do przodu.. Teraz mogę Cie juz legalnie powitać w gronie budujących:):):) pozdrawiam Cię ciepło i serdecznie.Mam nadzieję ,ze teraz będziemy sie częściej kontaktować..Jeszcze raz pozdrawiam , buziaki i uściski :D :D

Edmar70
05-09-2008, 18:15
Anetko, może faktycznie chociaż fundamenty uda Wam sie w tym roku zalać. A na wiosnę już mury mogłyby pnąć się do góry. :roll:

olika
06-10-2008, 21:49
Hej witam kolezanke z Krakowa :)
Projekt bardzo fajny widac ze funkcjonalny, natomiast chcialabym napisac pare uwag ktore od razu rzucily mi sie w oczy , bardzo prosze nie bierz tego jako krytyke.Mam za soba budowe domu i mieszkanie w nim i wiem co mi bardzo przeszkadzalo a co sama sobie zrobilam.
Zaczne od poczatku wejscie przez ten dluzszy korytarz bedzie uciazliwy i bedziesz go przeklinac.Wejscie na taras ja bym jednak zdecydowanie zrobila od jadalni z kilku powodow, bliskosc kuchni i latwosc wyjscia na kawke a poza tym bardzo zaburzyliscie duzy pokoj w ktorym obecnie bedzie ciezko funkcjonalnie ustawic meble( czytaj :kanape ) .Rodzina na przyjeciach w koncu nie musi otwierac drzwi balkonowych :wink: Uwazam za swietny pomysl powiekszenie jadalni o wysuniecie wykuszu w naturalny sposob zwiekszyliscie powierzchnie.
Czy na pewno potrzebujesz spizarki przy takiej ilosci piwnic? Ta ilosc mebli w kuchni bedzie ci pozwalac na wygodne funkcjonowanie i przy malutkim domu troszke mnie by bylo szkoda miejsca choc sama mam spizarke :lol: w przyszlym domu z niej zrezygnowalam :wink:
Wyczytalam ze masz male dzieci, ja tez zrezygnowalam z dodatkowego pokoju na dole w rezultacie otrzymalam pokoj z wykuszem o wielkosci 44 m2 i dzisiaj bardzo mi tego pokoju na dole brakuje.
Szczegolnie przy dzieciach jest on istotny :lol: Jedno trzeba pilnowac drugie musi sie uczyc a wszystko trzeba miec na oku :wink:
Ja bym tez nie zmieniala lazienki na dole , ubikacja w lazience zabiera jednak duzo mniej miejsca a przy 2 lazienkach w domu zwykle zlikwidowany jest problem oczekiwania na swoja kolej :wink:
Mam nadzieje ze nie czujesz sie urazona pisze tylko z wlasnego doswiadczenia uzytkowania domku przez 6 lat :D

DarioAS
10-10-2008, 15:15
dzień dobry, a właścicielka zagląda tu jeszcze?? :wink:

skorpionek1975
14-10-2008, 18:25
Witam ,
zaglądam , zaglądam więcej czytam jak pisze 8)

Aniu gratuluje Ci ślicznej córuni :D

olika ja też Witam koleżankę z Krakowa , i dziękuję za cenne uwagi
na pewno jeszcze będę to wszytko brała pod uwagę .
I na pewno będę chciała zrobić wyjście z jadalni na taras a w salonie będą same okna .
Co do reszty najprawdopodobniej zostanie , tak jak jest :)
Żałuje tylko jednego ze nie miałam okazji zobaczyć Feniksa lub Finezje , inaczej jest widzieć dom , wtedy wiele spraw pozostaje rozwianych i można sobie przeanalizować to i owo. :(

Ten dom wbrew pozorom jest dość duży , samej kubatury wyszło ponad 1100
sama architekt śmiałą się, że duży dom to jest już 1000 kubatury , cokolwiek to znaczy bo ja się nie znam 8)
Powierzchnia użytkowa tez nie jest najmniejsza :wink:

Pozdrawiam Skorpionek1975

kasiakp
15-10-2008, 08:03
Skorpionek jak Twoja budowa Pokaz jakies zdjecia Jak ze zmianami Ja juz mam parter teraz szaluja strop Oj raz nam sie wydaje ze duzy dom innym razem po zmianach malestwa takie wychodza nam np dolna lazienka no i kuchnia tez nie za duza

skorpionek1975
15-10-2008, 12:47
Kasiu ale u Ciebie już ładnie ,
niestety u mnie nadal wygląda tak jak na zdjęciach wyżej działka zarośnięta i nawet NIC nie ruszone :roll:

W tym roku już nic nie zrobimy , może jakieś materiały uda nam się zgromadzić.

Mój mąż jest gościem w domu , o czasie na budowę domu nawet nie ma mowy , nie wiem jak to będzie :-?

Pozdrawiam Skorpionek1975

DarioAS
23-12-2008, 17:22
http://images48.fotosik.pl/41/13b8fd9282460864med.jpg

Niech się spełnią świąteczne życzenia,
te łatwe i trudne do spełnienia.
Niech się spełnią te duże i te małe,
te mówione głośno lub wcale.
Niech się spełnią te wszystkie krok po kroku,
niech się spełnią w Nowym Roku!

aga&piotr
24-12-2008, 12:49
Gdy przyjdą Święta w srebnej bieli,
gdy Stary Rok w Nowy się zamieni,
przyjmijcie gorące życzenia,
niech się spełnią Wasze wszystkie marzenia!


Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
Życzą Aga i Piotr :D

http://images41.fotosik.pl/42/de1ced293789d0c2m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/de1ced293789d0c2.html)

Edmar70
30-12-2008, 19:31
Aby od Sylwestra
cały rok był extra.
By marzenia się spełniały,
by pieniądze kieszeń Twą wypychały.
A uczucia nie znikały
i z serduszka wypływały.

http://www.polyglot-learn-language.com/UserFiles/Image/happy_new_year.jpg

DarioAS
01-01-2009, 17:45
W Nowym Roku życzę Ci pomyślności,
potęgi miłości, siły młodości,
samych spokojnych, pogodnych dni
i mnóstwa cudownych i wzniosłych chwil.

skorpionek1975
06-01-2009, 13:07
Dziękuje za ŻYCZENIA I TEŻ WAM ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO
W NOWYM ROKU 2009 :D

Edmar70
06-01-2009, 13:23
Anetko,co już uciekłaś. :(
Gadaj no tu szybko co tam u Ciebie dobrego słychać.

skorpionek1975
12-01-2009, 17:04
Witaj Edytko
u mnie nic nowego , powoli zaczynamy starania o kredyt
liczę ze na wiosnę już coś powoli zaczniemy działać .

Pozdrawiam

DarioAS
11-04-2009, 15:03
http://img16.imageshack.us/img16/6207/dsme12w11.jpg

skorpionek1975
28-04-2010, 13:15
No i się pojawiam po długiej przerwie , ale nadal nie zaczęliśmy budowy ,na forum sie wiele zmieniło ale jedno co mnie cieszy to pojawili sie nowi budowniczowie, i buduą co?
Finezje :)