PDA

Zobacz pełną wersję : Niemiecki geberit



pierwotny
06-04-2008, 20:18
Czy spotkaliście na polskim rynku się ze stelażami Geberit produkowanymi w Niemczech???. Mój hydraulik twierdzi że sa dużo lepiej wykonane niż te produkowane u nas i żebym nie kupował tych polskich.??? Ile jest w tym prawdy???

jacekp71
06-04-2008, 20:30
ja tam specjalnie nie wierze w lepsza jakosc niemieckiej produkcji ;-)

przed zakupem sprawdz tylko, czy kupisz do niego klapkę (przycisk) w jakiejs normalnej cenie .... bo mozesz sie zdziwic,

theodolit
06-04-2008, 20:31
Czy spotkaliście na polskim rynku się ze stelażami Geberit produkowanymi w Niemczech???. Mój hydraulik twierdzi że sa dużo lepiej wykonane niż te produkowane u nas i żebym nie kupował tych polskich.??? Ile jest w tym prawdy???

Zapytam handlowca jak nas odwiedzi nastepnym razem ;)

Z tego co wiem podstawowa roznica w sprzedawanych - to są sprzedawane w marketach "Unifixy' vs sprzedawane w hurtownaich instalacyjnych 'Duofixy' - byc moze o tej roznicy hudraulik mowil...

siggi&alka
06-04-2008, 20:48
montowalem juz 3 sztuki GROHE Rapid SL. jakosc wykonania super. instrukcja po niemiecku. nie wiem gdzie produkowane. Kosztuje cos 800zl ale warto wydac. Geberit mysle ma ten sam produkt na cala europe. gorsze mieliby do polski wysylac?

maro74
07-04-2008, 08:14
J tez mam zamiar kupić taki stelaż , polecam allegro taniej nie znajdziesz. Kupowałem już w taki sposób i zero problemów.