PDA

Zobacz pełną wersję : BLACHODACHÓWKA FLORIAN - dyskusja, opinie, kolorystyka, zdjęcia



Radi
08-09-2003, 23:43
Witam
Przymierzam sie do zakupu blachodachowki.
Bardzo prosze szanownych grupowiczow o opinie na temat blachodachowki FLORIAN model KingA.
Cenowo jest atrakcyjna ..ale jak z jakoscia ?
Moze ktos juz ja ma na dachu..moze ktos cos o niej slyszal ?
Warto ja kupic czy lepiej dolozyc kase na szwedzka ?

Bardzo prosze o wszelkie komentarze.

Serdecznie pozdrawiam

Radi

GG: 204839

paj^
09-09-2003, 06:57
mam takowa blache, ciesla- dekarz, ktory zakladal blache troche zdziwil sie, ze to polska blacha a nie niemiecka lub szwedzka, wydawala mu sie bardzo solidna, cokolwiek to znaczy :) na razie mam ja na dachu 12 miesiacy, troche chodzilem po dachu i nic niepokojacego nie zauwazylem, ale zdja sobie sprawe, ze to za krotki czas ...
wybralem blache, ale w tym roku juz sie wprowadzam, cos za cos ....

09-09-2003, 07:14
Witam
Jest to optymistyczna wypowiedz....czy moze ktos jeszcze uzywal ich blach ?

Prosze o wypowiedzi.

Pozdrawiam

Radi

10-09-2003, 07:29
Witaj,

nie ma problemów z blachą, są natomiast z blachodachówką (jak w tajemnicy dowiedziałam się od sprzedawcy) z jej zewnętrzną powłoką. A problem jest jeszcze w tym, że sprzedawcy dają na blachodachówkę gwarancję 10 lat, natomiast huta - 5 lat. Zresztą można sobie pooglądać ekspozycje lub wziąć do domu kawałki blach różnych firm: próbuj zginać, rysować - różnicę zobaczysz gołym okiem. A ta atrakcyjna cena... wierz mi, trochę zachodu i na szwedzkie czy fińskie blachodachówki można dostać naprawdę piękny rabat (mnie się udało 20 %) i różnica między ceną efektywnego krycia jednej i drugiej wyniosła ok. 3 zł. A dachu nie robisz przecież na 5 czy 10 lat... Powodzenia

Radi
10-09-2003, 10:44
Witam
Chyba bede sie musial nad tym zakupem ostro zastanowic.
Pisal Pan o rabacie 20% .....ile m2 Pan zakupil z takim rabatem ?
Gdzie moge znalezc sprzedawce, ktory podobny rabat mi udzieli ? (woj.mazowieckie)

Bardzo prosze o odp.

Pozdrawiam

Radi

Anika
11-09-2003, 09:37
Pisal Pan o rabacie 20% .....ile m2 Pan zakupil z takim rabatem ?
Gdzie moge znalezc sprzedawce, ktory podobny rabat mi udzieli ? (woj.mazowieckie)

Dach ma powierzchnię 240 m2, musiałam kupić 280 m2 (odpady :cry: ). A z zakupem jest tak: większość firm ma swoich przedstawicieli handlowych, którzy oferują różnego rodzaju upusty. Mają pewien margines do wykorzystania. Wszystkich zakupów dokonuję na zasadzie porównania cen i gadki: bardzo panu dziękuje, ale firma x oferuje mi 18 % upustu. Odpowiedź na ogół jest taka sama: nie ma sprawy, ja Pani daję 20 %. Z tym, że w tej firmie wzięłam wszystko na dach: blachodachówkę, folię, okna połaciowe (6), orynnowanie i całą resztę bambetli. I na wszystkim dostałam dobry upust (całość nie przekroczyła 20 tyś) i, co bardzo mi się spodobało, mozliwość zwrotu wszystkich niewykorzystanych materiałów (transport w obie strony firmowy). A zakupu dokonywałam w woj. podkarpackim. Tu w ogóle jest taniej.
Powodzenia :wink:

13-09-2003, 09:58
Witam
Bardzo dziekuje za informacje...

Pozdrawiam

Radi

_Beti_
25-07-2005, 16:14
Anika
ja jestem z Podkarpacia możesz mi coś więcej powiedzieć gdzie dokładnie kupowałaś tą blachę. To była blacha szwcecka czyz Floriana

rraaddeekk
25-07-2006, 16:51
n/t

benyś
25-07-2006, 20:40
Szczerze? jaka cena taka jakość. poszukaj firmy która produkuje ze szwedzkiej stali