PDA

Zobacz pełną wersję : Warunki zabudowy a zmiana projektu...



lrnn
09-04-2008, 11:16
Witam! Złożyłem niedawno wniosek o wydanie WZ i czekam cierpliwie. We wniosku oczywiscie załaczniki z opisem planowanej inwestycji. Projektant miejscowy wykonał mi taką charakterystykę graficzną i naniósł domek wraz z przyłączami. Teraz w trakcie oczekiwania na WZ okazało się ze będę musiał zmienić projekt. Czy to nie jest za późno. Czy można sobie wybrac inny projekt po uzyskaniu WZ??? oczywiście taki aby spełniał kryteria warunków które dostanę.

Pozdrawiam!

Istana
09-04-2008, 14:35
Irnn co prawda nie jestem expertem od tego typu spraw, ale wydaje mi się, że na tym etapie będziesz mógł zmienić projekt - oczywiście na taki, by spełniał wszystkie kryteria podane w WZ.
Ja również jestem na etapie oczekiwania na warunki, z tym że w mojej gminie podałam bardzo uśrednione dane, ponieważ nie miałam jeszcze wybranego projektu domu. Projekt (gotowy) zakupię dopiero w momencie gdy uzyskam WZ... nigdy przecież nie wiadomo co mi tam uwarunkują... słyszałam o różnych sprawach, np. mój znajomy zakupił projekt domu z kątem nachylenia dachu 30 st, a w WZ był warunek, że musi budować z kątem min. 35 st... musiał niestety projekt sprzedac i zakupić nowy.

geonet
09-04-2008, 16:44
w WZ zostaną określone "graniczne" parametry domku - typu kąt nachylenia dachu, max. wysokość kalenicy, max. wymiary etc.

projekt dobierzesz pod te warunki i tyle

tak więc nie ma się czym denerwować

pozdrawiam Krzysiek

lrnn
10-04-2008, 11:05
Dzieki serdeczne za pomoc!!! Teraz jestem spokojny 8)