PDA

Zobacz pełną wersję : INS-BUD Tychy,ktoś zna?



losiowa
09-04-2008, 23:13
Czy słyszał ktoś a może nawet miał do czynienia z firmą budowlaną INS-BUD? Firma podobno znajduje sie w Tychach.Przyszedł do nas przedstawiciel tej firmy Pan Andrzej Stec,zabrał kopię projektu obiecał szybkie wykonanie kosztorysu i teraz sprawa stoi,bo kosztorys dał taki,że właściwie to tak jakby go wcale nie było:-/ Napisał jedno zdanie na temat kosztu robocizny za stan surowy zamkniety a kiedy poprosiliśmy o dokładne wyliczenie,szczegóły to obiecał dostarczyć i nic ,od trzech tygodni cisza.Chyba nie ma się co brac za współpracę z taką niesłowną firmą....oczywiście nie musze mówić,że zaczynamy sie z mężęm zastanawiać czy ta firma w ogóle istnieje:-/ Żal czasu i kopii projektu,który chyba przepadł. Pozdrawiam

Barbossa
11-04-2008, 15:49
no właśnie
tak to chociaż kosztorysik były za darmo

nie za wiele wymagasz od wstępnej oferty?

losiowa
11-04-2008, 17:26
Za dużo oczekuję?!!! Chyba żartujesz!!!! Ja nie kupuję pralki czy lodówki tylko buduję dom,chyba logiczne jest,że chcę wiedzieć za co płacę prawda? Nie wiem czy ktokolwiek normalny nazwałby kosztorysem jedno zdanie typu: ,, Cena za wybudowanie domu w stanie surowym wynosi 45 tysięcy" .Przecież ja muszę dokładnie wiedzieć co w tym kosztorysie jest żeby potem się nie dowiedzieć,że np fundamenty owszem,ale bez ocieplenia i jak chcę żeby docieplili muszę jeszcze kilka tysięcy dopłacić,bo w kosztorysie uwzgledniono fundamenty ,ale bez ich ocieplenia.Takich przykładów może być jeszcze mnóstwo dlatego uważam,że jak firma jest powazna i profesjonalna to powinna dać poważny,wyczerpujący kosztorys a nie takie g...o jakie otrzymałam.Mam nadzieję,że każdy kto buduje dom czy też trochę się na tym zna przyzna mi rację.Pozdrawiam.