PDA

Zobacz pełną wersję : gazowy przepływowy podgrzewacz wody



net@
10-04-2008, 20:48
gazowy przepływowy podgrzewacz wody - jaki polecacie z własnego doświadczenia?

szczególnie interesuje mnie taki model, który ma możliwość regulacji temperatury wody - i jak jest z tą temperaturą w przypadku jednoczesnego poboru wody w dwóch miejscach????

Cpt_Q
10-04-2008, 22:08
gazowy przepływowy podgrzewacz wody - jaki polecacie z własnego doświadczenia?

szczególnie interesuje mnie taki model, który ma możliwość regulacji temperatury wody - i jak jest z tą temperaturą w przypadku jednoczesnego poboru wody w dwóch miejscach????

Z temperaturą to nie, ale z ciśnieniem to był dramat. jak się w kuchni odkręcało, to w łazience ledwo ledwo (i odwrotnie). Dlatego w oddalonej kuchni zmieniłem na elektryczny.
W górnej łazience wisi sobie Junkers - WRP 325 KB, ma kilka lat - swoje robi. Zapłon elektroniczny, zabezpieczenie przed cofaniem spalin - jest OK.

bladyy78
11-04-2008, 03:51
Potwierdzam to co napisał kolega powyżej u mnie jest to samo mam junkersa z elektronicznym zapłonem i niestety w kuchni i w łazience nie można jednocześnie korzystać z wody bo zmniejsza się ciśnienie, ale tak jest we wszystkich przepływowych piecykach. Jedyną wada jaka widzę w tym piecyku to jest to że podgrzewa wodę az za dobrze i nie mogę zmniejszyć temp. wody, przy ustawieniu minimalnej temp woda leci troszkę za ciepła. Ale ogólnie jestem zadowolony z tego piecyka pomimo 8 lat sprawuje się dobrze i nie ma z nim żadnych problemów.