PDA

Zobacz pełną wersję : system no frost



mironmk
09-09-2003, 12:25
System no frost w lodówkach, kolejny bajer, czy rzeczywiście nowa jakość. Warto?

michalt
14-09-2003, 06:48
Kolejny bajer ale według mnie warto. Mam lodówkę Samsunga z No frost. No frost powoduje wysuszanie powietrza w lodówce i dzięki temu w części zamrażarkowej nie osadza sie szron. Efekt jest taki, że nie musisz rozmrażać lodówki i zamrażarki nigdy (o ile większości lodówek i tak nie muszisz o tyle normalne zamrażarki już raz na pół roku trzeba). Poza tym z widocznych efektów w zamrażarce mogę wymienić nie sklejanie się kostek lodu do siebie, brak przymarzania mrożonek do siebie.
System No Frost ma jednak pewną wadę, że potrawy w lodówce szybciej wysychają. Najlepsza byłaby więc lodówka z No Frost w zamrażarce i bez No Frost w lodówce. W mojej lodówce tak nie jest ale za to na dole lodówki są pojemniki na owoce/warzywa w których procej wysychania jakoś nie występuje. Wydaje mi się, że w mojej nowej lodówce wszystkie produkty wytrzymują dłużej.

Pozdrawiam
Michał

Deepi_27
04-03-2013, 21:30
ODRADZAM! ODRADZAM!! ODRADZAM!!! Samsunga No frost kupiłam w 2005 roku i generalnie polecałam go bardzo i byłam bardziej niż zadowolona. No ale cóż okazało się że moja lodówka, która wówczas kosztowałam prawie 3000zł jest zrobiona z tak kiepskich materiałów, że po prostu rozchodzi się w szwach!!! Pęka sobie w środku gdzie tylko chce i jak chce!!Napisałam do Samsunga w tej sprawie bo jak dla mnie jest to wada fabryczna lodówki.Mało tego zdaniem serwisu jest to wada fabryczna. No ale Samsung po gwarancji ma w d.... klienta, który wydał kupę kasy za jego błędy w postaci kiepskich materiałów!!! No ludzie złego słowa nie napisałabym na tą firmę gdyby padła lodówka, zepsuł się silnik no cokolwiek mechanicznego w środku!!! Ale takiej jakości nie przepuszczę no nie!!! Do tej pory kupowałam Samsunga chętnie, od tej pory już nie kupię i nie polecę!! Dla przykładu tylko napiszę że np w Logitechu zgłaszając wadę fabryczną parę lat po gwarancji wymieniono mi sprzęt na nowy!!!Do takich firm chętnie się wraca!!

lolek30
05-03-2013, 13:54
..2005 rok to znaczy, że ona ma już 8 lat - zapytam zatem wprost - to jak myślisz ile ta lodówka miała wytrzymać ? Przecież od dłuższego czasu sprzety AGD są obliczone na okres gwarancji + może rok dwa i do wymiany. Może po za Miele które jest ze 100% droższe . To, że tyle Ci ta lodówka wytrzymała to i tak jest spory przypadek.
Czasy nieśmiertelnych lodówek Mińsk się już dawno skończyły niestety...

mk64
05-03-2013, 14:19
Mam LG no frost od 12 lat i śmiga bezproblemowo, więc aż tak źle chyba z tym agd nie jest.

artix1
05-03-2013, 17:33
No ludzie złego słowa nie napisałabym na tą firmę gdyby padła lodówka, zepsuł się silnik no cokolwiek mechanicznego w środku!!! Ale takiej jakości nie przepuszczę no nie!!! Do tej pory kupowałam Samsunga chętnie, od tej pory już nie kupię i nie polecę!! Dla przykładu tylko napiszę że np w Logitechu zgłaszając wadę fabryczną parę lat po gwarancji wymieniono mi sprzęt na nowy!!!Do takich firm chętnie się wraca!!
Uff chyba zmienię mój nick na "spamalergik".Kolejny post z serii " ło ludzie nie dajta sie nabrać na tą firmę, tylko ta która podaję w linku jest cacy". W Logitechu zgłaszając usterkę po gwarancji wymienią lodówkę na nową, zaproszą do kina i na kawę, a może i na cos więcej. Fajna ta firma. Mnie też zaproszą ci panowie? Jestem facetem czyli nie ten tam tego :D. "Opanujta" się menagerowie, ten Wasz spamik zalatuje na kilometr. Szef kazał czy płacą od sztuki?:bash:

Jarek.P
05-03-2013, 22:53
ODRADZAM! ODRADZAM!! ODRADZAM!!!

Myślisz, że tamta osoba od dziesięciu lat się wciąż zastanawia?...

J.

OjStary
06-03-2013, 15:23
.


..... ten Wasz spamik zalatuje na kilometr. Szef kazał czy płacą od sztuki?.......


Słyszałem, że teraz jest w modzie własna inicjatywa.
Czyli X zachwala swoją firmę i potem pokazuje szefowi.
Szef ani nie kazał ani nie płacił ale patrzy łaskawym okiem
:yes:




.

artix1
06-03-2013, 17:30
.
Słyszałem, że teraz jest w modzie własna inicjatywa.
Czyli X zachwala swoją firmę i potem pokazuje szefowi.
Szef ani nie kazał ani nie płacił ale patrzy łaskawym okiem
:yes:.
Już chwytam, wazelinka :D. Kto smaruje ten jedzie :D. Mnie ciekawi kiepska jakość materiałów, lodówa rozłaziła się w szwach. Z czego była zrobiona z "dykty"? Na szczęście druga super firma nie popełnia takich baboli. Ojeju ojeju jak cudnie:yes:. Od dzisiaj będę tam robił zakupy( lodówki, pieczywo, bułeczki , masełko i wazelinkę):yes:.

Jarek.P
06-03-2013, 18:05
Tylko pamiętaj! Pieczywo - tylko z Logitecha!

:lol2:

J.

firewall
06-03-2013, 18:09
Mam AEG i nie narzekam, ale w czasie gwarancji ten system zepsuł się i wzywałem serwis. Przyjechało dwóch panów - "pan majster i Jasiu"( starsi będą wiedzieć o co chodzi:D- niezapomniany Kobuszewski:D) i podczas naprawy ( gdy mogłem "podziwiać" rowki obu panów ) pan majster tłumaczył Jasiowi że to AEG to takie g***no, bo tyle śrub i zaczepów trzeba zwolnić aby dostać się do wymiany tego czegoś, a w Samsungu to tylko jedna śrubka i gotowe.
A dla tropicieli spisku przeciwko Samsungowi mam trochę sprzętu RTV i klimatyzatory tej firmy i nie narzekam.

artix1
06-03-2013, 18:31
Niee no Samsung :cool:. Mam tv tego strasznego producenta co robi taaaka tandetę, że hej iii? No k...a nic, "loto"to to aż miło :D. Jarek ale dostałem smaka na to pieczywko?! Jesuuu idę coś wrzucić na ruszt :stirthepot:

"jedną śrubką" fajny tekst:D. Wątek zmierza w dobrym kierunku, niezłe jajca tylko autor pierwszego odcinka gdzieś przepadł. W czeluściach magazynowych super firmy?:D

firewall
06-03-2013, 18:40
Ale za to jaki odzew na FM. Na forumowiczów zawsze można liczyć:cool: choćby przyszło 10 lat czekać na odpowiedź:D

firewall
06-03-2013, 18:43
Aaa, na jednym z wątków byłem posądzany o to że jestem sprzedawcą Samsunga! ( ale skoro ćwierć wieku temu robiłem za rumuna na dworcu w Bukareszcie - to co mi tam!? )

artix1
06-03-2013, 20:54
Spoglądam na pierwszy post i stwierdzam, że sprawa zgodnie z prawem nie uległa przedawnieniu. Czyli kujmy żelazo póki gorące. Trzeba przeprowadzić śledztwo i wyjaśnić wszystkie okoliczności produkcji bubli przez firmę "S". Od 2003r. nadal produkuje ten wybrakowany towar i o dziwo jeszcze istnieje na rynku, a ostatnio Skandal! zaczęła sprzedawać "smarkfony" . Straszny szajs, w podejrzany sposób przejęła sporą część rynku. :D. Spoko firewall, kupiłem sobię auto, które jak mówią golfiarze i pasaciarze" F... gó..o wort " nabytek sobię chwalę i będę chwalił pomimo braku związku z firmą GM. Jak człek nie płynie z nurtem to zaraz ktoś mu popieści obcasem dolną część kręgosłupa :D Se la vie!

OjStary
06-03-2013, 22:04
.


..... ćwierć wieku temu robiłem za rumuna na dworcu w Bukareszcie .......


Jako bocianek 2013 czyli wiekowy forumowicz młody forumowym stażem proszę o wyjaśnienie - jak mogłeś robiłć za rumuna na dworcu w Bukareszcie ?







.

artix1
07-03-2013, 17:52
Ja tez sie podłączam do pytania co z tym Bukaresztańskim dworcem i tą " rumuńską fuchą"? :D. Nie załapałem o co biega :)