PDA

Zobacz pełną wersję : Kominek , turbokominek itd



perver
09-09-2003, 13:05
Witam wszystkich , Jestem z Jeleniej Góry i pilnie potrzebuje pomocy , chce kupic i zamontowac kominek lub turbokominek z płaszczem wodnym tylko do grzania CO , bedzie funkcjonowal razem z 2-u f-nym piecem kazowym ktory jest podłączony do obiegu zamknietego , dom jest o powierzchni 220 m2 ciepły i szczelny .
Prosze o jakies wskazowki , adresy stron internetowych a moze ktos jest z mojego terenu i ma dobre ceny .
Nie ukrywam ze bardzo mi sie spieszy
Pozdrawiam

richie
17-09-2003, 22:12
Wszyskiego o turbokominku dowiesz sie na stronie producenta.
Firma makroterm z zakopanego.
pozdrawiam richie

perver
18-09-2003, 15:14
Tak ale liczyłem na pomoc jakiegos instalatora moze od nas z naszego terenu który by nam doradził i zainstalował taki kominek , chodzi nam o jak najtansze rozwiazanie z płaszeczem wodny , no takie do CO :D

18-09-2003, 16:01
Napisz prywatnie do Foresta, On jest Wielkim Guru od kominków (specjalizacja makroterm)
pozdrawiam richie

richie
18-09-2003, 16:03
Powyzej to Ja ino zapomniałem się zalogować
richie

Forest-Natura
18-09-2003, 21:16
Witam.
Hej - Richie, bez pierdół, nie jestem WG :D .
Po prostu Ktoś kiedyś mi pomógł zastartować w zawodzie. I teraz ten dług wdzięczności spłacam w ten sposób.
Nie specjalizuję sie w firmie, o której wspomniałeś. Oprócz niej jest jeszcze kilka innych z podobną ofertą.
Kwestia gustu inwestora - bo rozwiązania techniczne te same (prawie).
Pozdrawiam.

Cap
23-09-2003, 13:17
Witam,

Ja jestem ze Złotoryi i mam podobny problem. Zastanawiam się nad kupnem kominka z płaszczem firmy LECHMA lub CTM. Nie mogę się jednak zdecydować... Turbokominek firmy Makroterm jest chyba za drogi...

Pozdrawiam,