PDA

Zobacz pełną wersję : garaż...



krysia2006
11-04-2008, 12:04
uu pytanie... czy garaż może być z żużlobetonu....

dwa, mam okazje kupic szare betonowe bloczki, które leżą z 10 lat, po odjęciu 2 warstw może jest OK, czy można z tego budować, cena 5 zł, ale bez transportu ....

garaż dwustanowiskowy...

zbigmor
11-04-2008, 12:07
uu pytanie... czy garaż może być z żużlobetonu....

dwa, mam okazje kupic szare betonowe bloczki, które leżą z 10 lat, po odjęciu 2 warstw może jest OK, czy można z tego budować, cena 5 zł, ale bez transportu ....

garaż dwustanowiskowy...

Zaraz pewnie cię wyśmieją, ale poważnie odpowiem, że możesz. Zastanów się tylko, czy to są żużlobetonowe bloczki, czy betonowe. Tak, czy owak można jeśli się nie rozpadają w ręce i garaż nie ma 10m wysokości.

jajmar
11-04-2008, 12:10
uu pytanie... czy garaż może być z żużlobetonu....
może być,

co oznacza to "uu" ?



dwa, mam okazje kupic szare betonowe bloczki, które leżą z 10 lat, po odjęciu 2 warstw może jest OK, czy można z tego budować, cena 5 zł, ale bez transportu ....



Jeżeli sa całe nie porozwalne, lezały pod przykryciem to powinny sie nadac na budowe.
Te bloczki betonowe to na co? Na fundament?
Co do ceny sama oceń ile kosztowały byc ie takie nowe a ile te z transportem.

pierwek
11-04-2008, 12:25
nowe pewnie tańsze ale jak ktoś woli stare...

krysia2006
11-04-2008, 12:26
uu pytanie... czy garaż może być z żużlobetonu....
może być,

co oznacza to "uu" ?



dwa, mam okazje kupic szare betonowe bloczki, które leżą z 10 lat, po odjęciu 2 warstw może jest OK, czy można z tego budować, cena 5 zł, ale bez transportu ....



Jeżeli sa całe nie porozwalne, lezały pod przykryciem to powinny sie nadac na budowe.
Te bloczki betonowe to na co? Na fundament?
Co do ceny sama oceń ile kosztowały byc ie takie nowe a ile te z transportem.



uuuu, oznacza strach że mnie zaraz wyśmieją.....

a te bliczki to pustaki, siporex..

no nie wiem czy zbudowac garaz z żużlobetonowych czy z tych starych...

a może jakiś inny tani materiał na garaż???

Barbossa
11-04-2008, 14:47
Zaraz pewnie cię wyśmieją, ale poważnie odpowiem, że możesz. Zastanów się tylko, czy to są żużlobetonowe bloczki, czy betonowe. Tak, czy owak można jeśli się nie rozpadają w ręce i garaż nie ma 10m wysokości.
jaka domyślna bestia, wyśmieją

co do bloczków - a jak zaczą włosy wypadać, od promieniowania tapicerka się rozlezie, to co?

daggulka
11-04-2008, 14:55
:lol: :lol: :lol:
tia...a jak psu drugi ogon wyrośnie, a radio w samochodzie zacznie czarnobyl odbierać? :roll:
ja bym to przemyślała :roll: :wink:

EZS
11-04-2008, 15:13
zaraz, co to jest siporex?
Czy to beton komórkowy czy żużlobeton?
Bo komórkowy 10 letni to chyba do bani...

Witos
11-04-2008, 19:48
zaraz, co to jest siporex?
Czy to beton komórkowy czy żużlobeton?
Bo komórkowy 10 letni to chyba do bani...

Co to ma za znaczenie czy 10 letni czy 15.

M@riusz_Radom
11-04-2008, 20:46
Podobno te 20 letnie się już rozpadają .. Po co komu garaż na 5 lat .. Buduj z ceramiki a na to strop Ackermana

EZS
11-04-2008, 22:08
no to się cieszę
u mnie stoi cała paleta BK przez zimę (stoi na dworzu :-? ). Myslałam, że do wyrzucenia, ale może na jakis garazyk się nada. :roll:

Witos
13-04-2008, 09:32
Podobno te 20 letnie się już rozpadają .. Po co komu garaż na 5 lat .. Buduj z ceramiki a na to strop Ackermana

Podobno poroterm w nocy świeci. Nie powielaj bredni.