PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc Domom Dziecka



Peter1972
11-04-2008, 15:35
Wiem że ten temat może Was zaskoczyć w tym miejscu, ale na innym forum (mniejszym ale też dla inwestorów indywidualnych) poruszony jest temat pomocy dla Domów Dziecka w Polsce. Mam tu na myśli pomoc nie finansową ale pomoc w wyremontowaniu tych domów,które mają taką potrzebe. Poszukiwani tam są wykonawcy i firmy handlowe, producenci materiałów...
Pomysł ciekawy i bardzo bym chciał aby wypalił. Nie podam namiarów na tę stronę (portal i forum) bo była by to reklamaa jest ona tutaj zabroniona. Pomyślcie o tym

Barbossa
11-04-2008, 15:41
to jakaś fundacja?

sharoon
11-04-2008, 15:48
Powstaje pytanie, czy pomagając Domom Dziecka nie przyczyniamy się do umocnienia pozycji tych archaicznych instytucji. Podobno w krajach cywilizowanych dzieci wychowują sie w Rodzinnych Domach Dziecka, tylko w Polsce i innych krajach trzeciego świata nadal istnieją państwowe placówki, które z zasady są najgorszym z możliwych miejscem spędzenia dzieciństwa. Ale to chyba temat na osobny wątek...

Peter1972
11-04-2008, 15:57
Nie to nie jest fundacja, ktos wpadł na pomysł aby zgłaszały sie Domy Dziecka z całej Polski i za sprawą tego forum poszukiwani są wykonawcy,producenci itd... Forum jest tylko miejscem kontaktowym.

Peter1972
11-04-2008, 16:01
Powstaje pytanie, czy pomagając Domom Dziecka nie przyczyniamy się do umocnienia pozycji tych archaicznych instytucji. Podobno w krajach cywilizowanych dzieci wychowują sie w Rodzinnych Domach Dziecka, tylko w Polsce i innych krajach trzeciego świata nadal istnieją państwowe placówki, które z zasady są najgorszym z możliwych miejscem spędzenia dzieciństwa. Ale to chyba temat na osobny wątek...

Zgadzam się ale wciąż jeszcze istnieją i dzieciaczki tam mieszkajace nie są tam z własnej woli. Jesli mają tam być jeszcze jakis czas to by było fajnie aby nie w walacych sie ruderach.

sharoon
11-04-2008, 16:28
Ale może jakby sie zawaliły, to władze prędzej wzięłyby się za rozwiązanie problemu? Sorry, ale strasznie mi szkoda dzieci, które zamiast mamy i taty mają panie opiekunki. To barbarzyństwo! :(

Peter1972
11-04-2008, 19:08
Ale może jakby sie zawaliły, to władze prędzej wzięłyby się za rozwiązanie problemu? Sorry, ale strasznie mi szkoda dzieci, które zamiast mamy i taty mają panie opiekunki. To barbarzyństwo! :(

Tym bardziej powinnismy im jakos pomóc :wink: